Šių dienų nagų dailė yra populiari tendencija. Kalbant apie tokias šventes kaip Kalėdos, Naujieji Metai ar net Velykos, tai mielas gestas, skirtas sportuoti santykinį nagų dailę ant nagų, reiškiančio atostogų sezoną. Galite pabandyti sukurti kelis atostogų įkvėptus nagų dailės dizainus, tokius kaip žemiau.

Atostogų nagų dailės dizainas:

Mes pasirinkome 9 geriausių atostogų įkvėptų nagų dailių, kurios mums patiko. Galite pabandyti atkurti tą patį ar šiek tiek kitokį nagų dailę, kaip parodyta žemiau.

1. Kalėdų saldainių nagų dailė:

Kalėdų saldainių nagų dailė

Išbandykite Kalėdų laikų saldainių lazdelių atostogų nagų dailės išvaizdą. Be to, saldainių cukranendrių dizainui naudokite nemokamą piešimą rankomis ar vandens lipdukus ir keletą mažų lipdukų snaigių. Norėdami gauti sniego efektą, galite sekti keletą mažų taškelių. Baigti permatomu viršutiniu sluoksniu.

2. Palmių vasaros atostogų nagai:

Palmės vasaros atostogų nagai

Jei mes kalbame apie atostogų nagų dailę, tada vasaros atostogos reiškia paplūdimį, palmes ir saulėlydį. Nubrėžkite laisvos rankos siluetą saulėlydžio vaizdingą nagų dailę, tokią kaip ši. Saulėlydžio efektui naudokite gradiento stilių su pasirinktomis kempinėmis ir spalvomis. Palmėms naudokite nagų dailės šepetėlį arba juodą nuėmiklį. Baigti permatomu viršutiniu sluoksniu.

3. Liepos 4 -osios nagai:

Liepos 4 d

Galite išbandyti šiuos nesudėtingus liepos 4 -osios nagus ant pirštų, naudodami nagų dailės šepetėlį, žvilgantį raudoną laką ir keletą birių blizgučių. Nepamirškite mėlynos spalvos viršuje. Užbaikite piešdami baltas linijas baltu nagų dailės rašikliu arba baltu juosteliu. Uždenkite dizainą skaidriu viršutiniu sluoksniu.

4. Elnių ir snaigių Kalėdų vinys:

Elnių ir snaigių Kalėdų nagai

Gerai piešti laisvomis rankomis? Išbandykite tokį Kalėdų dizainą, kaip šis, skirtas atostogų nagų dailėms. Tiesiog balta ir raudona yra viskas, ko jums reikės spalvoms.

5. Dygliuoti ir dekoruoti Kalėdų nagai:

Dygliuoti ir dekoruoti Kalėdų nagai

Išbandykite Reino akmenį ir dekoratyvinį dygliuotą kalėdinį nagą, tokį kaip šis. Reino akmenyse galite gauti deko nagų snaigių. Tiesą sakant, tai prancūziškas antgalio dizainas. Taigi, jei jums patinka šaunus atostogų nagų dailė nagams, išbandykite tokius dizainus kaip šis. Be to, naudokite daugiau dekoratyvinių medžiagų, tokių kaip žvaigždžių lipdukai ir kitų spalvų cirkoniai „Viz“. Mėlyna ir raudona.

6. Velykų zuikio nagai:

Velykų zuikio nagai

Tokį Velykų zuikio nagą galite lengvai sukurti naudodami vaivorykštės spalvos juosteles ir juodą pagrindo laką, kaip parodyta aukščiau. Uždenkite visą dizainą blizgančiu holograminiu laku. Dabar naudokite akrilo miltelius ir maišymo terpę, kad pagamintumėte akrilo pastą. Naudokite specialų akrilo šepetėlį, kad paryškintumėte zuikio veidus. Zuikio ausų vidui naudokite rožinius akrilo miltelius. Naudokite šiek tiek juodo lako su nagų dailės šepetėliu ar taškiniu įrankiu, kaip jums patogiau, zuikio akims, nosiai ir burnai. Pabandyk tai.

7. Sniego žmogaus nagai:

Sniego žmogaus nagai

Išbandykite sniego senelio nagų dailę, tokią kaip aukščiau, naudodami savo taškinius įrankius ir nagų dailės šepetėlį. Norėdami dažyti sniego senius, naudokite įvairių spalvų spalvas.

8. „Bling Finish“ vandens lipduko nagų dailė:

„Bling Finish“ vandens lipduko nagų dailė

Per šias Kalėdas išbandykite tokį nagų dailę, kaip šis, naudodami mėgstamą raudoną nagų laką, šiferio apdailos nagų laką tik vienam pirštui ir keletą vandens lipdukų snaigių visiems pirštams. Naudokite kai kuriuos taškus dantų krapštuku arba taškiniu įrankiu ir padenkite šiferio spalvos nagą dideliais ir vidutiniais cirkonio akmenimis, naudodami nagų dailės klijus. Uždenkite viršutiniu sluoksniu. Nuostabu teisingai?

9. Kalėdų prancūzų patarimai naudojant lipdukus ir blizgučių nuėmiklį:

Kalėdiniai prancūziški patarimai naudojant lipdukus ir blizgučius

Išbandykite tokį nagų dailę, kad skirtumėtės tais įprastais prancūziškais patarimais. Galite įsigyti kalėdinio stiliaus lipdukų, tokių kaip eglutės, Kalėdų Senelis, sniego senis ir pan. Jei vis dėlto negalite gauti tokių lipdukų, galite pabandyti tapyti rankomis nemokamai. Prie vieno nago taip pat naudokite blizgučius, kurie reiškia Kalėdų Senelio suknelės sagas. Ar išbandysite šį?

Ar jums patiko šis įrašas? Kurias iš jų norėtumėte išbandyti artėjančių atostogų metu?