Tatuiruotėse ir kūno paveiksluose matytas menas savo geriausiu pavidalu dabar pasiekė ir nagus. Moterų ir mergaičių nagai yra pasididžiavimo ir grožio šaltinis. Paprasčiausiai dažytos vienspalvėmis spalvomis jis puošia eleganciją, tačiau, atlikus skirtingus dizainus ir modelius su spalvų švytėjimu, atrodo funky, kietas ir net keistas, atsižvelgiant į naujausias tendencijas ir madą.

Nagų dailė prieštaravo tradicijoms, todėl atsirado labiau netradicinis ir bauginantis vaizdas. Tai yra pamišimas tarp jaunosios kartos, kiekvienas nori įtraukti savo stilių ir dizainą. Turėdami daugybę nagų lako atspalvių ir kitų tam skirtų nagų dailės įrangos įrankių, dabar galite papuošti tuos nagus įvairiomis temomis kiekvienam sezonui, šventei ar šventei. Jums nebereikia pasikliauti grožio salonų paslaugomis, kad stilizuotumėte nagus, nes nagų dailės rinkiniai leido net pradedantiesiems išbandyti savo jėgas šiame nuostabiame kūrinyje.

1. Braškių nagų dizainas:

Braškių nagų dizainas

Šis nagų dizainas atrodo raudonas ir padengtas raudonu pagrindu ir tamsiai žaliu atspalviu lapų vainikui su geltonos spalvos dėmėmis. Nubraukite paprastą ryškių geltonos arba grynos baltos spalvos sarafaną, o jūsų nagai būtinai patraukia bet kurio žmogaus akis.

2. Braškių malonumai:

Braškių malonumai

Meniškai kūrybingas dizainas su visais, išskyrus bevardį piršto nagą, padarytą prancūziško manikiūro stiliumi. Žiedinio piršto nagas yra nudažytas raudonos spalvos pagrindu ir baltais taškeliais, kad jis išsiskirtų, o vidurinis pirštas yra papuoštas spalvingu karoliukų raštu, kad suteiktų jam išskirtinę išvaizdą. Šis mielas dizainas tikrai džiugina jaunas merginas ir moteris.

3. Mielas braškių dizainas:

Mielas braškių dizainas

Šis nagų dizainas yra paprastas, bet subtilus raštas, pagamintas vyraujančiais baltais ir raudonais atspalviais, žalios ir rožinės spalvos. Jis turi mielą sportišką išvaizdą, paprastai sukurtą jauniems širdims.

4. Dviejų tonų braškių spausdinimo dizainas:

Dviejų tonų braškių spausdinimo dizainas

Praskaidrinkite savo dieną šiuo linksmu braškių nagų atspaudu. Pagaminta rožinės ir tamsiai raudonos spalvos atspalviais, pasipuošusi ryškiai žaliais lapais ir juodais taškeliais, ji turi visą braškių, ryškių atspalvių, esmę.

5. Braškių dizainas trumpiems nagams:

Braškių dizainas trumpiems nagams

Nors galima žaisti su linksmais ir stilingais piešiniais ant ilgų nagų, yra vienodai mielų ir puošnių nagų dailės atspaudų ir modelių, tinkančių ir trumpiems nagams, tokiems kaip šis. Jis skoningai suprojektuotas gana rausvos spalvos atspalviu su baltais taškeliais ir žaliu lapų vainiku ant nagų pagrindo.

6. Braškių mišinys:

Braškių mišinys

Šis nagų dizainas dekoruotas dekoratyviai braškių tema, būdinga kiekvienam piršto nagui. Tai gražus meno paveikslas palaiminga forma. Įvairūs rožinės spalvos atspalviai kartu su baltomis juostelėmis ir taškeliais bei tamsiai žalios spalvos lapų pagrindu, labai glazūruotos tekstūros, suteikia nagams nuostabios išvaizdos.

7. Rožiniai braškių nagai:

Rožiniai braškių nagai

Nors braškių nagų atspaudai paprastai daromi tradiciniais ir spalvingais raudonais atspalviais, jie atrodo žaviai rausvos spalvos. Šis subtilus atspaudas suteikia žavesio ir spindesio įprastam braškių dizainui.

8. Braškių kojų nagų dizainas:

Braškių kojų nagų dizainas

Nagų dailė neapsiriboja vien pirštų nagais. Jie atrodo vienodai linksmi ir madingi ir ant kojų nagų. Dėl šio braškių dizaino, padaryto ant didžiojo piršto nago, o likusiais nagais nudažyti gana rausvai rausva spalva, kojos atrodo taip kerinčiai, kaip ir ant pirštų.

9. Kitas braškių nagų dailė:

Kitas braškių nagų dailė

Tipiškas braškių dizainas, pagamintas ant geltono pagrindo su aukso spalvos nagų lako blizgesiu. Jis atrodo optimistiškai vasaros tema.