Kas kada pagalvojo, kad „Hello Kitty“ truks net po keturiasdešimties metų? Ji tokia miela ir garsi. Žmonės taip mylėjo šį personažą, kad jį rasite ne tik ant savo krepšių, pieštukų dėžučių ar apyrankių, bet net ant nagų. Taip, „Hello Kitty“ tikrai yra šių dienų miesto kalba. Ir jei jūs manėte, kad jie yra skirti tik tam tikrai amžiaus grupei, tada klystate. Nuo mažų iki suaugusiųjų „Hello Kitty“ tapo nagų dailės naujuoju akcentu. Ir, spėk kas? Dizainas yra toks nuostabus, kad atrodo gražiai visiems.

Šio nagų dailės dizaino galerija yra didžiulė ir visos jos yra tokios unikalios, išgalvotos ir patrauklios. Jei ketinate įsigyti „Hello Kitty“ nagų dailės dizainą, mes pasiūlėme keletą geriausių jūsų patogumui.

Paprasti ir naujausi „Hello Kitty“ nagų dailės dizainai:

1. Mielas ir mergaitiškas „Hello Kitty“ nagų dailė:

Mielas ir mergaitiškas „Hello Kitty“ nagų dailė

Geras nagų dailės dizainas visada padarys jūsų dieną. Kažkas tokio mielo ir mergaitiško, kaip šis „Hello Kitty“ nagų dailės dizainas, tikrai privers jus šypsotis ir pritraukti visus aplinkinius žmones. Nagai atrodo gerai poliruoti, o blizgučiai daro juos blizgius ir blizgius.

2. Raudona su gėlėmis Hello Kitty nagų dailė:

Raudona su gėlėmis Hello Kitty nagų dailė

Raudona su gėlėmis Hello Kitty nagų dailė yra labai turtinga ir gražios išvaizdos. Baltos ir geltonos gėlės daro dizainą patrauklų, madingą ir labai madingą. Eksperimentuodami su šiuo novatorišku dizainu tikrai nenusivilsite.

3. „Cherry Hello Kitty“ nagų dailė:

„Cherry Hello Kitty“ nagų dailė

Jūs visada galite įsigyti kažką unikalaus, pavyzdžiui, vyšnių Hello Kitty nagų dailės dizaino. Jie tokie nuostabūs, nuostabūs ir kitokie, palyginti su kitais. Mėlynos, raudonos ir žalios spalvos derinys yra nuostabus, o nagai tikrai atrodo patraukliai.

4. Violetinė širdis „Hello Kitty“ nagų dailė:

Violetinė širdis „Hello Kitty“ nagų dailė

Violetinė „Hello Kitty“ nagų dailė yra stilinga ir labai graži. Dizainas žavus, ypatingas ir kūrybingas. Juos galite atlikti bet kurią dieną, nes šis dizainas tiks bet kokiai laimingai progai.

5. „Ladybug Hello Kitty“ nagų dailė:

„Ladybug Hello Kitty“ nagų dailė

Nuotykių kupinioms ir linksmoms merginoms galite pasirinkti „Hello Kitty“ nagų dailės dizainą. Jie atrodo stulbinančiai, patraukliai ir puikiai atrodo ant nagų. Apskritai šis ypatingas dizainas yra labai elegantiškas ir prašmatnus, taip pat paryškins jūsų grožį.

6. Lengvas „Hello Kitty“ nagų dailė:

Lengvas „Hello Kitty“ nagų dailė

Geriausi „Hello Kitty“ nagų dailės dizainai yra paprasti. Juos labai lengva pagaminti; nereikalauja per daug sudėtingų metodų ir jūsų nagai atrodo tobulai. Visada galite tai padaryti namuose.

7. „Pink Hello Kitty“ nagų dailė:

Pink Hello Kitty nagų dailė

„Pink Hello Kitty“ nagų dailė yra visiškai žavinga. Saldainių spalvos tiesiog nuostabios. Mūsų baltos katytės veido vaizdas vienoje ir rožinis lankas kitoje daro dizainą labai kūrybingą ir stilingą.

8. Įspūdingas „Hello Kitty“ nagų dailė:

Įspūdingas „Hello Kitty“ nagų dailė

Jaudinantis „Hello Kitty“ nagų dailės dizainas turėtų būti sukurtas tik tada, kai jūsų nagai yra geriausios formos ir būklės. Jie apima daugybę modelių, formų, spalvų ir dekoracijų, nors atrodo visiškai žavingai.

9. Išgalvotas „Hello Kitty“ nagų dailė:

„Fancy Hello Kitty“ nagų dailė

Jūs visada būsite nustebinti deriniais, spalvomis ir raštais, kuriuos siūlo „Hello Kitty“ nagų dailė. Ne tik mielas baltas veidas, bet ir nauji stiliai tapo tokie populiarūs; ypač šis išgalvotas „Hello Kitty“ nagų dailės dizainas. Daugelio „Hello Kitties“ įvaizdis atrodo nuostabiai; o vientisa rožinė spalva suteikia žavesio.

Dabar „Hello Kitty“ tapo nagų dailės naujuoju akcentu. Čia jūs žiūrite į keletą mielų „Hello Kitty“ nagų dailės dizainų, ar jums patinka? prašau pasidalinti savo nuomone.