Mes visi užaugome žiūrėdami „Disney“ animacinius filmus ir filmus. Net ir dabar, kai mums ateina į galvą „Disney“ vardas, mirga Minnie ir Mickey Mouse nuotraukos. Kai kuriems iš mūsų tiesiog patinka iš naujo žiūrėti animacinius filmukus, kuriuose dėdė Donaldas paglosto Huey, Dewey ir Louie galvą, kai jie juokauja. Kada nors pagalvojote, kaip ant nagų sportuoti „Disney“ personažus ar simbolius?

Taigi šiandien mes pateiksime 9 populiariausius „Disney“ nagų dailės dizainus, kurie nukels jus į vaikystę.

1. Donaldas antis ir personažai „Disney Nails“:

Antis Donaldas ir personažai „Disney Nails“

Galite piešti savo mėgstamus „Disney“ personažus ant nagų ir sukurti nagų dailę, panašią į aukščiau pateiktą. Taip pat galite įsigyti specialių „Disney“ vandens lipdukų nagams. Šiuos linksmus nagus galite dėvėti keletą kartų. Jei ketinate apsipirkti su savo merginomis ar ketinate prisijungti prie mokyklos, šiuos nagus gali būti verta išbandyti.

2. „Minnie Mouse Disney“ nagai:

„Minnie Mouse Disney Nails“

Pelė Minnie mums primena taškelius ir lankus. Galite išmėginti nagus, tokius kaip aukščiau, naudodami taškinius įrankius ir nagų dailės lanką. Nagų deko lankus galima įsigyti nagų dailės parduotuvėse. Be to, sukurkite nykščio „Disney Pixar“ pilies logotipą su kai kuriomis horizontaliomis linijomis.

3. „Disney Peter Pan Nails“:

„Disney Peter Pan Nails“

Peteris Panas yra labai gerai žinomas „Disney“ personažas. Galite paimti į rankas Peter Pan vandens lipdukus arba sukurti personažus laisvai tapydami rankomis. Sukurkite debesis naudodami savo nagų dailės įrankius ir linksminkitės šiuo nagų dailės būdu.

4. „Disney“ mažosios undinės nagai ir Nemo nagų paieška

„Disney“ mažosios undinės nagai ir Nemo nagų paieška

Tai yra kombinuotas nagų dailės kūrimas, turint omenyje du filmus, kuriuos abu išleido „Disney“. Nemo ir Mažosios undinėlės personažai puikiai pavaizduoti ant nagų, naudojant vandens lipdukų lipdukus. Galite piešti ir šiuos personažus, tačiau tai sukeltų daug galvos skausmo. Taigi pabandykite paimti keletą gražių vandens lipdukų aukščiau minėtam nagų dailės kūriniui.

5. Snieguolės nagai:

Snieguolės nagai

Piktoji karalienė ir nuodingas obuolys puikiai pavaizduoti aukščiau esančiame nagų dailėje. Galite nupiešti personažus naudodami savo nagų dailės rinkinį ir tiksliai nudažyti, kad gautumėte tokį dizainą, kaip nurodyta aukščiau.

6. Lengvi „Disney“ prancūzų patarimai:

Lengvi „Disney“ prancūzų patarimai

Tai labai paplitusi „Disney“ nagų dailės rūšis, kurią galite išbandyti net jūs. Norint sukurti šiuos gražius prancūziškus patarimus, jums nereikia nieko ypatingo. Norėdami sukurti prancūziškus antgalius, jums reikės tik nuėmiklio ir taškinių įrankių.

7. „Disney“ logotipo nagai:

„Disney“ logotipo nagai

„Disney“ pilies logotipas išlieka mūsų galvoje, tačiau iš tikrųjų apie tai daug negalvojame. Tai gali tapti gražiu ir lengvu nagų dailės logotipu. Išbandykite pilį tik keliomis horizontaliomis juostelėmis su mėlynais nagų dažais. Naudokite keletą blizgučių ir padenkite apdailos nagų laku.

8. Mikės Pūkuotuko nagai:

Mikės Pūkuotuko nagai

Tai lengva sukurti nagus. Jums reikės šiek tiek tikslumo ir nagų dailės šepetėlio. Norėdami sukurti nagų dailę, naudokite juodą ir geltoną nagų laką.

9. Mažosios undinės nagai:

Mažosios undinės nagai

Blizgantys spalvingi nagų dailės piešiniai su mažos undinėlės personažais gali būti visai linksmi. Švelniomis rankomis sukurkite Arielio veidą ir drabužius iš lukštų ant dviejų pirštų. Likusius pirštus naudokite blizgučius. Jei naudojate audinio spalvas, naudokite tinkamą pagrindą visiems nagams. Ar tai išbandysite?