Nagų grožis neapsiriboja tik nagų padengimu mėgstama spalva. Tai peržengė daug daugiau ir pritaikė naujus stilius ir būdus, kurie puošia jūsų nagus ir juos puošia. Klubiniai ir madingi nagų kabliukai, kurių modeliai ir stiliai yra skirtingi, yra absoliutus stulbinantis. Dizainai yra įvairūs, skirtingi ir visiškai naujoviški. Jūs visada galite pasirinkti kažką iš daugybės nagų dailės dizaino. Tačiau kadangi artėja Helovinas, mes įtraukėme keletą geriausių dizainų, skirtų tik jums, kad per šį Heloviną jus paskatintų įsigyti kažką panašaus.

Gražus Helovino nagų dailės dizainas su nuotraukomis:

1. Moliūgų Helovino nagų dailės dizainas:

Moliūgų Helovino nagų dailės dizainas

Moliūgų Helovino nagų dailės dizainas yra tiesiog žavus. Spalvos tokios sodrios ir gilios. Juokiantis moliūgas išryškina Helovino temą ir nuostabiai atrodo ant nagų. Šis dizainas yra toks unikalus, kad jis tikrai suteiks jūsų tapatybei žavesio ir leis jums išsiskirti, nesvarbu, kuriame Helovino vakarėlyje dalyvausite.

2. Voras Helovino nagų dailė:

Voras Helovino nagų dailė

Vorai yra baisūs padarai ir yra stiprūs Helovino simboliai. Jie sukuria puikų Helovino dizainą ir jūs tikrai galite juos naudoti ant nagų. Taip pat galite pridėti voratinklių įvaizdį, kad jis taptų stipresnis ir baisesnis. Tai yra geriausios Helovino nagų dailės idėjos.

3. Mumija Helovino nagų dailė:

Mumija Helovino nagų dailė

Egipto mumijos yra legenda. Jie tokie populiarūs, kad net Helovino dieną žmonės juos prisimena. Galite nusipirkti kažką tokio nuostabaus kaip „Mummy Halloween“ nagų dailės dizainas ir pasipuikuoti savo draugams šį Helovino sezoną.

4. Helovino nagų dailės klaidos:

Helovino nagų dailės klaidos

„Bugs Halloween“ nagų dailės dizainas yra labai mielas ir mergaitiškas. Jie atrodo puikiai ir puikiai tinka artėjančiam Helovino vakarėliui. Kad šis dizainas atrodytų patrauklus, galite naudoti modelių ir formų derinį.

5. Spooky Halloween Nail Art:

Baisus Helovino nagų dailė

Baisus Helovino nagų dailės dizainas tikrai išgąsdins šalia sėdintį žmogų. Stilius atrodo toks tikroviškas; tarsi tikras kraujas tekėtų per nagus. Šį dizainą kartu su Helovino kostiumu tikrai pasieksite šį spalį.

6. Zombių Helovino nagų dailė:

Zombių Helovino nagų dailė

Zombiai yra tipiški Helovino personažai. Mes matėme juos visuose baisiuose filmuose, kai buvome jauni, ir jie vis dar mums kelia žąsų koją. Šiam Helovinui jūs tikrai galėtumėte eksperimentuoti su „Zombie Halloween“ nagų dailės dizainu, nes tai atrodys nepakartojamai, taip pat sukurs siaubo ir siaubo atmosferą..

7. „Baisios akys“ Helovino nagų dailė:

Baisios akys Helovino nagų dailė

„Scary Eyes Halloween“ nagų dailės dizainas yra vienas geriausių iki šiol matytų nagų dailės dizainų. Jie vaizduoja ryškiai spindinčias akis, kurios žvelgia į tave šaltą naktį, sukuria grėsmingo ir blogio jausmą. Gavę šį dizainą Helovynui, tikrai sulauksite daug komplimentų.

8. Raganos Helovino nagų dailė:

Raganų Helovino nagų dailė

Tą akimirką, kai galvojame apie Heloviną, pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra raganos. Raganos yra blogi personažai, kurie iš prigimties yra antgamtiški ir turi didžiulį potencialą sukelti sunaikinimą. Jie buvo ir tebėra vieni populiariausių Helovino nagų dailės dizainų. Jei galėtumėte gauti kažką panašaus sau, nieko panašaus nebūtų. Tai vienas iš geriausių Helovino nagų dailės dizaino.

9. Kačių Helovino nagų dailė:

Katės Helovino nagų dailė

Juodos katės šiandien yra pagrindinės prietarų priežastys. Žmonės jų labai bijo, o kai kurie net mano, kad tai blogas ženklas. Dėl šių savybių jie puikiai tinka jūsų Helovino nagų dailės kūrimui, nors gali naudoti tokius unikalius stilius ir modelius, kaip šie, kad jie atrodytų stilingai ir šauniai.

Helovino nagų dailės dizainas yra populiari ir turtinga Helovino vakarėlio išvaizda.