Šią Valentino dieną leiskite pirštams kalbėti širdžiai pripildytais nagų dailės piešiniais, kurie kalba apie meilę, atsidavimą ir gilų dviejų meilužių ryšį. Valentino dienos nagų dailė siūlo platų modelių pasirinkimą. Širdies formos atvaizdai beveik visada yra pagrindinė tema, dažnai lydima žodžio „Meilė“. Širdies formos dizaino galimybės yra neribotos. Moterys visame pasaulyje puošia nagus įvairiais stiliais ir modeliais, kurie kalba daug. Valentino dienos nagų dailė yra linksma ir paprasta, be galo jaudinanti. Meilės žinia atkeliauja nuo paprasčiausio dizaino iki kur kas sudėtingesnio.

1. „Red-Hot“ Valentino dienos nagų dailė:

„Red-Hot“ Valentino dienos nagų dailė

Puikus nagų dailės dizainas moterims, norinčioms Valentino dienos proga įnešti savo romantikai prieskonių. Jo žinia negalėjo būti garsesnė. Raudonas nagų lako atspalvis yra gilus, tamsus ir mįslingas pasirinkimas, papildytas blizgučių barstymu link nagų pagrindo. Šis dizainas puikiai tinka tiek prie ilgų, tiek prie trumpų nagų.

2. Su Valentino dienos nagų dailė:

Laimingos Valentino dienos nagų dailės

Šis saldus kaip saldainis nagų dailės dizainas Valentino dienai yra tikras malonumas. Rožinės ir baltos spalvos derinys negali būti saldesnis. Dėl prancūziško manikiūro stiliaus jis atrodo dar elegantiškiau. Šis subtilus širdies formos dizainas būtinai užfiksuos jūsų mylimojo širdį.

3. Puokštė nagų dailė:

Puokštė nagų dailė

Niekas nesako „Aš tave myliu“ kaip raudona širdelių puokštė ant nagų. Šis puokštės nagų dailės dizainas padarytas raudonomis rožių širdelėmis ant rožinio pagrindo kailio, kad padidėtų efektas. Tai žavus dizainas, sukurtas švelniai širdžiai.

4. Vienos bazinės spalvos nagų dailė:

Vienos spalvos nagų dailė

Raudona- meilės spalva kalba daug, todėl, jei ji yra lengvai padengta nagais kaip pagrindas ir padengta blizgučiais, ji gali uždegti jūsų meilužio širdį. Šis paprastas, tačiau provokuojantis nagų dizainas sukelia gilų norą ir aistrą.

5. „Lacey-Hearts“ nagų dailės dizainas:

Lacey-Hearts nagų dailės dizainas

Nėriniai turi svajingą romantizmą. Taigi, kartu su širdimis, meilės ir romantikos simboliu, gausite nagų dailės dizainą, užpildytą visu Valentino dienos įkarščiu ir aistra. Baltas nėrinių dizainas, apsuptas rožinės širdies formos kontūro ir juodo pagrindo, yra idealus dizainas moterims, norinčioms gražios išvaizdos.

6. „French Tip Hearts“ Valentino dienos nagų dailė:

Prancūziškas patarimas širdžių Valentino dienos nagų dailė

Šis nagų dailės dizainas pagamintas naudojant prancūzišką manikiūrą. Tada ant širdies sluoksnio užklijuojami 3D širdies lipdukai, apimantys nagų galiukus, šoną ir centrą. Tuomet širdys sušvelninamos rožiniais ir baltais perlais dideliais ir mažais dydžiais, kad meilės simbolis būtų ištobulintas.

7. Raudonos ir juodos širdies nagų dailė:

Raudonų ir juodų širdžių nagų dailė

Nieko panašaus į prancūzišką manikiūrą, papuoštą raudonomis ir juodomis širdimis, kad pridėtų žvilgesio į romantišką vakarą Valentino dieną. Širdys prasideda iš šonų ir pabrėžia nagų galiukus. Ne jūsų tipiškas Valentino dienos nagų dailės dizainas, bet toks, kuriame gausu didybės.

8. Mielas Valentino dienos nagų dailė:

Mielas Valentino dienos nagų dailė

Mielas ir spalvingas nagų dailės dizainas, kuriame parašyta Valentino dienos esmė. Saldainių rožinės spalvos nagų spalvos pagrindas yra puikus pasirinkimas, kuris puikiai dera su širdies formos geltonos, nuogos rožinės, žalios ir violetinės spalvos deriniu. Žinia, esanti kiekvienoje širdyje, yra garsi ir aiški ir tikrai užfiksuos jūsų artimo žmogaus akis ir širdį.

9. „Black Hearts“ nagų dailė:

„Black Hearts“ nagų dailė

Šis nagų dailės dizainas, pagamintas iš kūdikio rožinės ir juodos spalvos derinio, puikiai tinka moterims, norinčioms prieštarauti įprastiems Valentino dienos nagų dailės stiliams. Mažos juodos širdelės siunčia tą pačią žinią kaip ir tradicinės raudonos širdys. Šis dizainas turi savo unikalumą ir atrodo toks pat patrauklus, kaip ir įvairūs kiti stiliai bei dizainai, susiję su Valentino diena.