Visada stebisi tai, ką mes sugalvojame. Jis prasidėjo naujesnėmis maišomomis plaukų spalvomis, tokiomis kaip rausvai violetinė ar mėlyna, o vėliau išplito į naują drabužių stilių, kur dabar galite sportuoti neatsargiai sugedusius plaukus ir pavadinti juos lovos galvos išvaizda. Dabar pagaliau galime susieti hipių aprangą su visiškai tiesiu poniu ir tai tampa klasės veiksniu, galbūt nauju stiliumi. Čia mes sugalvojome naujesnių stilių nagams ir tai yra vienas iš čia vadinamų ombre nagais.

Kas čia?

Kaip padaryti Ombre nagus

Kai vartojame terminą ombre, paprastai turime omenyje spalvų maišymo tipą ar modelį, kad spalvų perėjimas nebūtų tiksliai nurodytas. Ombre reiškia sklandų perėjimą iš vieno atspalvio į kitą per minkštą liniją, susiliejančią su dviem spalvomis, sukuriančias gražų raštą. Tai nagų dailės rūšis, kurioje galite maišyti dvi spalvas arba tiesiog naudoti ombre vienai.

Reikalingos medžiagos:

ombre nagai2

Šiai išvaizdai jums reikės kempinės ar vatos tampono. Dėl nepriekaištingos nagų dangos pirmenybė teikiama kempinėlėms. Turėkite patogų patarimą ir šiek tiek medvilnės ir nagų lako valikliu. Remdamiesi savo sprendimu, šalia laikykite du ar daugiau nagų lako buteliukų.

Procedūros pradžia:

Kaip padaryti Ombre nagus

  • Ombre nagus, ypač jei renkatės nuogus, reikėtų labai kruopščiai prižiūrėti, todėl pradėkite mirkydami nagus šilto vandens dubenyje su aplinkui plūduriuojančiu rankų valikliu ar muilo putomis. Jūsų nagai turi būti švarūs, kad spalva gerai priliptų.
  • Jei prieš tai naudojote rankų minkštiklį ar drėkintuvą, įsitikinkite, kad jį visiškai nušluostėte nuo nagų, kad spalvos gerai priliptų. Po plovimo proporcingai priklijuokite arba nukirpkite nagus, kad atrodytumėte vienodai. Tačiau tai nėra privalomas punktas, jei nagai jau sutvarkyti ir nušlifuoti. Tinkamai išdžiovinkite rankas.
  • Kitas žingsnis – užtepti minkštą nagų sluoksnį arba pagrindinį sluoksnį, kuris, pageidautina, turėtų būti skaidrus, jei norite daugiau nei dviejų spalvų. Jūs netgi galite naudoti vieną su paprastu blizgesiu arba tą, kuris atrodo nuogas. Leiskite pagrindiniam sluoksniui išdžiūti ir įsitikinkite, kad ant pagrindo nėra iškilimų. Baigę pagrindą, užtepkite pagrindinės spalvos sluoksnį. Jei naudojate tik vieną spalvą, nereikia dėti jokio kito pagrindinio sluoksnio. Kol jūsų viršutinis sluoksnis džiūsta, ant storo plastiko ar popieriaus lapo užpilkite du ar tris lašus reikiamos spalvos, kurios norite turėti ombre efektą. Čia lašams naudokite nagų lako šepetėlį. Čia taip pat galite naudoti daugiau nei vieną spalvą. Su dantų krapštuku arba apsauginiu kaiščiu įmaišykite spalvą ir tada naudokite kempinę.
  • Pamerkite kempinę į nagų dažų dėmelę ir tada kempine pradėkite tepti nagų galiukus. Jūs pastebėtumėte, kad ombre pradeda formuotis. Jūsų kempinės konsistencija turėtų būti lengvai orinė, kad perėjimo linijos ombre efekto metu nebūtų per daug spalvų, todėl perėjimo linijai sukurti dažnai patariama naudoti kempinės kampą.
  • Jei perėjimas kartojamas, atliekama ta pati procedūra. Dabar leiskite ombre daliai išdžiūti ir užklijuokite išvaizdą plonu skaidru viršutiniu sluoksniu.

Alternatyva:

ombre nagai4

Jūs netgi galite pridėti nagų spalvas ant popieriaus juostelės ir tada priklijuoti jas prie viršutinio sluoksnio, kad gautumėte ombre išvaizdą, kuri yra daug lengvesnė ir greitesnė versija, palyginti su kempinėmis. Tačiau perspektyvos gali šiek tiek skirtis.