Vandens lipdukai yra puikus aksesuaras, kai mėgaujatės nagų dailėmis, ir tai yra dėl to, kad jis puikiai tinka bet kokio amžiaus moterims. Yra įvairių mielų ir elegantiškų vandens lipdukų, kuriuos galima lengvai pritaikyti iš karto, kad galėtumėte būti pasirengę prisijungti bet kuriuo oficialiu ir neoficialiu renginiu. Pasirinkite iš daugybės vandens lipdukų, kad gautumėte jums tinkamiausią dizainą. Kiekvieną vandens lipduką galima įsigyti kiekvienoje kosmetikos parduotuvėje už labai priimtiną kainą. Nagų dailė pamažu tapo labai dominuojančia nagų aksesuarų forma ir šis menas yra gana kūrybingas. Vandens lipdukai yra nuostabus greito ir kūrybiško nagų dailės būdas ir yra puiki iš anksto paruoštų piešinių forma. Žemiau yra keletas puikių vandens lipdukų jūsų nagams-

1. Vaivorykštės dangaus lipdukai:

vandens lipdukai nagams1

Šie drąsūs ir spalvingi vandens lipdukai puikiai tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Viskas, ko jums reikia, yra dubuo vandens, kuriame 20 sekundžių pamerkite lipdukus. Neleiskite jo pataikyti į dugną, nes jį bus sunku išimti. Uždėkite piešinį ant piršto taip, kad paveikslėlis būtų nukreiptas žemyn, ir patrinkite, kad popierius būtų pašalintas iš plastiko, tada uždėkite ant nagų..

2. Vandens skaidrių lipdukai:

vandens lipdukai nagams2

Vandens čiuožyklų lipdukai vėl yra labai elegantiška vandens lipdukų forma, kurią galima naudoti visoms progoms. Ilgesnės struktūros nei įprastas vandens lipdukas, pabandykite pincetu tinkamai išmirkyti ir efektyviai naudoti tokio tipo lipdukus.

3. Helovino nagų dailės vandens lipdukas:

vandens lipdukai nagams3

Labai madingas Helovino įnešimo būdas, Helovino lipdukai puikiai tinka apgauti ir gydyti, nes tai jūsų kostiumui suteiks bauginančią, bet linksmą aurą. Netgi Helovino kostiumų vakarėliams tai puikus būdas puošti nagus. Lipdukai yra paruošti ir jūsų nuožiūra yra įvairių įdomių dizainų.

4. Karikatūrų lipdukai:

vandens lipdukai nagams4

Puikūs lipdukai jūsų mažajai mergaitei Karikatūrų lipdukai yra puikus būdas parodyti jūsų dukters nekaltumą ir grožį. Tai puikus vaikiškas lipdukas, tačiau jis iš tikrųjų gali būti naudojamas kaip madingas paauglių lipdukas, kuris puikiai tinka ir įprastai dienai su draugais.

5. Gėlės:

vandens lipdukai nagams5

Gėlių dizainas buvo privalomas prieinamas kiekvienam nagų dailės dizainui, taip pat ir su vandens lipdukais. Gėlių lipdukai puikiai tinka beveik kiekvienai progai. Yra įvairių spalvų, todėl puikiai tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Gėlių dizainas yra visiškai ir pusiau užbaigtas, todėl jums lengviau apsispręsti.

6. Kristalizuoti nuogi vandens lipdukai:

vandens lipdukai nagams6

Šis nuogo vandens lipdukas puikiai tinka jums, jei jums reikia stipresnės spalvos. Nuogos spalvos neturi nereikalingų perdėtų dizainų, todėl puikiai tinka dirbti, kai reikia gero nagų aksesuaro bet kokiam oficialiam ar neoficialiam renginiui.

7. Ūsų vandens lipdukas:

vandens lipdukai nagams7

Ūsiniai vandens lipdukai yra labai populiarus šiuolaikinis vandens lipdukas, išlaikantis tiek pastangų jaunystę, tiek masinę vandens lipdukų įvairovę. Ūsinis vandens lipdukas yra labai mažas, bet populiarus vandens lipdukas, skirtas jūsų įvykiams.

8. Gepardų lipdukai:

vandens lipdukai nagams8

Gepardo lipdukas yra puikus vandens lipdukas įvairioms progoms. Gepardo nagų dailės dizainas daugelį metų buvo labai populiarus dizaino nagas, o dabar gepardo lipdukai palengvino šio dizaino gavimą.