Balti ir blizgantys nagai yra geros sveikatos ženklas. Visada sakoma, kad sveikatą atspindi nagai. Geri nagai yra geros vidinės sveikatos ženklas. Tačiau kartais ant nagų gali atsirasti dėmių dėl per didelio chemikalų naudojimo nagų lakuose ar akriliniuose nagų dažuose. Jei mes turime įprotį dėvėti netikrus nagus, taip pat išlieka didelė tikimybė, kad ant klijų, kuriuos reikia tepti, norint pritvirtinti netikrus nagus prie originalių nagų, ant nagų atsiranda dėmių..

Kaip balinti nagus

Yra keletas paprastų priemonių, padedančių kovoti su nagų dėmėmis ir padaryti teisingesnius bei baltesnius nagus. Šiandien mes jums parodysime, kaip galite lengvai balinti nagus atlikdami vieną iš žemiau išvardytų priemonių.

Procedūros, kaip balinti nagus?

1 procedūra: citrinos naudojimas

Kaip balinti nagus

Kaip visi žinome, citrina turi natūralių balinimo savybių. Citrina gali būti naudojama balinti bet kokį žmogaus kūno emalį, t. Nagai ir dantys taip pat. Todėl paprasta namų priemonė, skirta balinti nagus ir atsikratyti nagų dėmių, gali būti citrina.

Čia yra paprasta procedūra.

Dalykai, kurių jums reikės:

  • Plastikinis dubuo
  • Nagų valymo šepetėlis arba įprastas dantų šepetėlis, naujas ir nenaudotas
  • 2-3 vidutinio dydžio citrinos
  • Reikalingas vandens kiekis

Metodas:

Paimkite plastikinį dubenį arba stiklinį dubenį ir 1/3 pripilkite vandens, o likusius 2/3 – šviežiai spaustomis citrinų sultimis. Dabar panardinkite į jį pirštus ir mirkykite nagus apie 15-20 minučių. Įsitikinkite, kad ant nagų nėra jokio pagrindo ar bet kokio nagų lako. Prieš šią procedūrą nagai turi būti tinkamai nušlifuoti ir nukirpti. Išmirkę nagus ištraukite nagus ir 5-10 minučių tinkamai nuvalykite paviršių valikliu. Dar kartą panardinkite į vandenį ir pakartokite procesą. Norėdami gauti geriausių rezultatų, dėmės turėtų būti pašalintos vienu bandymu arba pakartoti 2 ar 3 kartus per savaitę. Pašalinus dėmes, toliau to nedarykite. Per didelis citrinų sulčių naudojimas nagams gali pažeisti jūsų odelę.

Kad būtų lengviau, retkarčiais galite įtrinti nagų paviršių šviežiai supjaustyta citrina. Nuvalykite paviršių ir pakartokite, jei reikia.

2 procedūra: Dantų pastos naudojimas

balinti nagus naudojant dantų pastą

Jei dantų pasta gali suteikti jums švaresnius dantis, taip pat galite atsikratyti nagų dėmių. Tai labai lengvas procesas.

Metodas:

Paimkite balinančią dantų pastą ir nenaudojamą dantų šepetėlį arba nagų valymo šepetėlį. Ant nagų paviršių užtepkite dantų pastos ir palaikykite jas maždaug 10 minučių. Dabar sudrėkinkite dantų šepetėlį ir patrinkite ant nagų paviršiaus. Kartokite šią procedūrą 2-3 kartus per savaitę, kol dėmės visiškai išnyks. Dar kartą atminkite, kad prieš atlikdami šią procedūrą, jūsų nagai yra visiškai be jokių nagų dažų ar pagrindo.

3 procedūra: vandenilio peroksido ir kepimo sodos naudojimas

balinti nagus naudojant vandenilio peroksidą ir soda

Tai cheminis apdorojimas ir tik mes rekomenduosime jį nagams, turintiems stiprių nagų dėmių. Jei neturite stiprių nagų dėmių, venkite šios procedūros, nes visada geriausia prieš natūralias priemones kreiptis į natūralias priemones..

Tačiau šią procedūrą galite išbandyti taip.

Reikalingi dalykai:

  • 2 plastikiniai arba stikliniai dubenys
  • 2 arbatinius šaukštelius sodos
  • 1 arbatinis šaukštelis vandenilio peroksido (3% koncentracijos)
  • Medvilnės gabalas
  • Nagų mirkymas arba 2 šaukštai šampūno
  • Vanduo pagal poreikį

Metodas:

Pirmiausia į dubenį sumaišykite vandenilio peroksidą ir soda. Tinkamai tepkite mišinį ant nagų, kur yra dėmių. Jei dėmės yra ant galiukų, naudokite mišinį ant apatinio paviršiaus kartu su nagų viršumi. Leiskite mišiniui stovėti apie 6-10 minučių. Dabar nuvalykite jį medvilniniu tamponu. Kitame dubenyje paruoškite nagų mirkymo ar šampūno mišinį ir pakankamai vandens, kad nagai įsigertų. Panardinkite nagus apie 5 minutes ir išdžiovinkite rankas. Kartokite procedūrą 2 kartus per savaitę, kol dėmės visiškai išnyks.

Tikimės, kad šis straipsnis bus jums visiems naudingas. Palikite savo pasiūlymus ir atsiliepimus.