pašalinti akrilo nagus

Akrilo nagai yra labai madingi. Jie pristato įvairių spalvų ir dizaino nagus. Jei akrilo nagai puikiai prižiūrimi ir užtepami, jie gali likti ilgus metus. Tačiau jų pašalinimas gali pakenkti, todėl juos pašalindami turite būti tinkami. Jei ieškote Kaip pašalinti akrilo nagus? tada tikrai esi tinkamoje vietoje! Atidžiai laikykitės nurodymų, kad išvengtumėte klaidų.

Nubraukite akrilo nagus:

Kaip pašalinti akrilo nagus namuose:

1. Nukirpkite nagus:

Svarbu kuo mažiau nukirpti nagų galiukus ir tai padaryti nagų kirpimo mašinėle. Nupjaukite kuo daugiau akrilo. Jei jums tai sunku, sustokite ir pereikite prie kito žingsnio.

2. Dildykite nagus:

Gelinį sandariklį nuvalykite dilde arba nagų reguliatoriumi. Naudokite dešinę įrankio pusę, kad nuleistumėte kiekvieną akrilo nagą. Galite išdžiovinti pakankamai akrilo, kad nagai atrodytų beveik be akrilo. Toliau dildykite akrilą, kol jūsų natūralų nagą padengiantis sluoksnis taps plonas. Dėkite pastangas ant vieno nago ir tęskite tol, kol pašalinsite kuo daugiau akrilo iš kiekvieno nago. Išblukę visi akrilo pėdsakai, pereikite prie kito žingsnio.

3. Apdorokite akrilo nagų kraštą:

Naudokite odelių stūmiklį, kad pašalintumėte akrilą nuo kraštų. Stenkitės tai daryti po truputį, tarsi per daug nulaužtumėte, tai nuplėš jūsų natūralų nagą. Pakėlę kraštą, po juo padėkite odelių žirklių galiuką ir pradėkite pjauti akrilą. Toliau pakelkite kraštą ir pjaukite akrilą, kol visas akrilas bus pašalintas. Pakartokite šį kursą kiekvienam nagui, kol akrilas visiškai išnyks. Naudokite nagų buferį, kad pašalintumėte likusį akrilą. Formuokite nagus nagų kirpimo mašinėle ir dilde.

Patraukite jį su dantų siūlu:

1. Taikant šį metodą, reikia ištraukti dantų siūlą po nagais. Ir kadangi traukdami dantų siūlą mes naudojame dvi rankas, šiam metodui reikės antro žmogaus pagalbos.

2. Nubraukite apatinį akrilo nago kraštą. Kaip ir ankstesnis metodas, naudokite odelių lazdelę, kad lengvai pakeltumėte visą apatinį kraštą. Dabar pasakykite savo partneriui, kad pastumtų dantų siūlą po nago kraštu. Dabar kiekvienoje rankoje laikykite du dantų siūlų galus.

3. Stumkite siūlą pirmyn ir atgal po nagais. Pasakykite savo partneriui, kad pastumtų siūlą pirmyn ir atgal ir patraukite aukštyn, todėl nagas pradės atsilaisvinti. Tęskite šį judesį, kol akrilo nagas nukris nuo natūralaus nago. Įsitikinkite, kad jūsų partneris per greitai netraukia siūlų aukštyn; nenorite, kad natūralus nagas būtų nuplėštas akrilu. Kartokite procesą su kiekvienu nagu, kol jie visi bus pašalinti. Naudokite buferį, kad išvalytumėte natūralius nagus, kurie galėjo susidėvėti.

Mirkykite akrilo nagus acetone:

Tie, kurie mokosi iš namų išimti akrilo nagus, tinkamas ir saugiausias būdas pašalinti akrilo nagus yra naudojant tirpiklį. Akrilo nagus reikia pašalinti tik tirpikliu. Populiariausias tirpiklis šiam darbui yra acetonas. Acetonas labai lengvai ir nebrangiai pašalina akrilo nagus. Jis atlieka savo darbą, nutraukdamas polimerų grandinių ryšį. Jei jūsų oda lūžo ar skauda, ​​nenaudokite acetono, nes tai pakenks ir gali sukelti skausmą.

1. Nukirpkite nagus:

Svarbu kuo mažiau nukirpti nagų galiukus ir tai padaryti naudodamiesi nagų kirpimo mašinėle. Nupjaukite kuo daugiau akrilo. Jei jums tai sunku, sustokite ir pereikite prie kito žingsnio. Įsitikinkite, kad nesigriebėte nagų lovos, nes ji nukraujuos.

2. Nulupkite viršutinį sluoksnį nuo nagų:

Naudodami puikios kokybės buferinę dildę nuo dažų ir pašalinkite kuo daugiau akrilo.

3. Užtepkite vazeliną ant nagus supančios odos:

Acetonas yra kietas odai, todėl svarbu jį užkirsti kelią. Šis žingsnis neleis jūsų odai sudirgti acetono. Užtepkite šiek tiek vazelino ant odos, uždarykite nagus, ji pasirūpins sritimi nuo žiaurių acetono padarinių. Nepraleiskite šio žingsnio, nes dėl džiovinančio acetono poveikio galite smarkiai pablogėti oda

4. Supilkite acetoną į dubenį:

Naudokite 100 procentų acetoną. Išimkite stiklinį dubenį ir supilkite į jį šiek tiek acetono. Įsitikinkite, kad dubenėlio viršus yra pakankamai platus, kad galėtumėte į jį įkišti ranką. Tiesiog įpilkite į jį pakankamai acetono, kad padengtumėte nagus. Nedaugelis žmonių mėgsta dubenį įdėti į didesnį dubenį, pripildytą drungno vandens, kad sušiltų acetonas, dėl kurio jis greičiau veikia.

5. Acetoną tepkite ant nagų:

Įdėkite pirštų galiukus į dubenį, kuriame yra acetono. Palikite 15 minučių ir patikrinkite, ar akrilas pradėjo nulupti, ar ne. Jei akrilo nagai vis dar tvirtai įstrigo, palikite jį dar 10–15 minučių, kad dauguma akrilo ištirptų..

6. Pašalinkite likusį:

Dabar paimkite medvilninį tamponą ir mirkykite jį nagų dažų valiklyje ir nuvalykite ant nagų, kad pašalintumėte likusį meno kūrinį.

7. Formuokite savo natūralius nagus:

Naudokite nagų kirpimo mašinėlę ir nagų dildę, kad suformuotumėte nagą ir išlygintumėte kraštus. Kad išvengtumėte žalos, paduokite tik viena kryptimi.

8. Atstatykite drėgmę į rankas:

Likusią dalį pašalinkite muilu ir vandeniu. Išdžiovinkite rankas ir užtepkite aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus ir arbatmedžio aliejaus mišinio, kuris drėkina nagus.