Kaip padaryti prancūzišką manikiūrą? Kas yra prancūziškas manikiūras? Manikiūras – tai kosmetinė procedūra, apimanti visišką nagų priežiūrą, pradedant šlifavimu, formavimu, masažu ir galiausiai tepant laku..

Geriausias prancūziško manikiūro metodas

Tinkamai paruošti prancūziški nagai atrodo labai švarūs ir įmantrūs. Tai atrodo labai moteriška ir elegantiška. Akrilinis plius gelinis prancūziškas manikiūras turi būti patikėtas profesionalams, nes tai turi būti daroma labai atsargiai.

Jei norite sutaupyti pinigų, perskaitykite šį straipsnį, kad gautumėte geriausią prancūziško manikiūro metodą.

Geriausias prancūziško manikiūro atlikimo būdas:

1. Reikalavimas:

 • 4 rūšių nagų lakas;

  Odelės lazdelė

  pagrindas arba kraigo užpildas – spalvotas lakas

 • viršutinis sluoksnis – baltas arba kreminis galiukas
 • Odelių aliejus arba bet koks valgomasis aliejus
 • Medvilninė pagalvėlė

  Šlifavimo lenta

 • Rankų ir nagų drėkintuvas – nagų lako valiklis

2. Nagų lako valiklis:

Pašalinkite seną nagų laką kokiu nors nagų lako valikliu ant medvilnės pagalvėlės.

3. Odelių aliejus:

Užtepkite šiek tiek odelių aliejaus ir įtrinkite. Leiskite užpilti, kol užpildysite, kad palengvintumėte nagus. Alyvuogių aliejus, kitaip valgomasis aliejus veiks taip pat gerai.

4. Vilduokite nagus:

Nėra prasmės turėti nuostabiai lakuotus nagus, kurie yra suplyšę. Paimkite šlifavimo lentą ir nuleiskite ją nago galiuku, tiesiog viena kryptimi, laukdami, kol gausite norimą formą.

5. Išvalykite odeles:

Odelės yra natūralus nagų padalijimas, tačiau odoje esantis aliejus reiškia, kad nagų lakas prie jo prilips neilgai. Taigi, norint palengvinti jūsų odelių įmirkymą nagais šiltame vandenyje, tai gali prasidėti iki 15 minučių. Taip pat ant nagų galite naudoti odelių šalinimo priemonę, pasiūlyti rankoms savotišką drėkinamąjį kremą ir 15 minučių panardinti į plėvelę..

Tai minkština odeles ir drėkina rankas. Norėdami pašalinti negyvą odelę, masažuokite odelės lazdelę labai mažais apskritimais, kad negyva odelė būtų pašalinta.

6. Nuvalykite rankas:

Nuvalykite visas nagų dulkes ir nešvarumus, kad jų neužklijuotumėte. Dar kartą nuvalykite nagus nedideliu nagų lako valikliu, kad pašalintumėte aliejaus likučius, nes nuo to nukris lakas..

7. Užtepkite pagrindinį sluoksnį:

Nuvalykite papildomą buteliuko šoną. Tepkite 2 kartus, kitaip 3 atsargiais judesiais. Bazinis sluoksnis apsaugo jūsų nagus nuo dažymo nuo spalvoto lako pigmentų.

Prancūziškas manikiūras kaip

8. Įdėkite patarimą:

Patarimui naudokite baltą ar kitą kreminę spalvą. Atsargiai nubrėžkite ploną apdailos liniją skersai natūralaus balto nago galiuko. Neabejotinai linija iš pradžių atrodo grubiai, leiskite jai išdžiūti, o jei reikia, nustatykite antrą tvarkingesnę liniją. Kad būtų lengviau sukurti patarimą, gaukite šiek tiek kartono ir nupjaukite deimanto formą. Įdėkite nagą į jį ir nuvalykite baltą galiuką. Tai baigs jūsų odos lakavimą.

9. Ištepkite spalvą:

Po to tepkite spalvotą laką. Dar kartą patvirtinkite, kad ant teptuko nėra pertekliaus. Jei norite gilinti spalvą, galite uždėti daugiau sluoksnių. Palaukite, kol pirmasis sluoksnis išdžius ir palies, tada padėkite ant antro sluoksnio. Tipiška prancūziško manikiūro spalva yra permatoma rožinė, kitaip smėlio spalvos.

10. Užtepkite ant viršutinio sluoksnio:

Viršutinis sluoksnis yra tvirta, skaidri danga. Jis užfiksuoja spalvą ir apsaugo nagą.

11. Leiskite išdžiūti:

Jei norite gero prancūziško manikiūro, turite jį palikti bent 5 minutėmis anksčiau nei net patikrinti, ar jis sausas. Neabejotinai bijote, kad jūsų nagai vis dar pigūs; Užtepkite ant jų šiek tiek odelių aliejaus, kad ant drabužių neliktų pūkelių.

12. Sutvarkykite: Dabar galite užtepti viršutinį nagų spalvos sluoksnį.