Mes gyvename labai užimtame pasaulyje. Šiais laikais visi turi įtemptą grafiką. Jei esate studentas ar paauglys ar net dirbanti moteris ar mama, kartais labai veiksminga neiti į saloną ir nesilikti bei pasidaryti manikiūro. Tai gali sutaupyti laiko ir sumažinti išlaidas.

Taigi ar norėtumėte žinoti 9 paprastus žingsnius, kaip padaryti gražų manikiūrą namuose?

Šis straipsnis jums tiksliai parodys, kaip lengva padaryti salono stiliaus manikiūrą namuose.

1 žingsnis: pašalinkite senas nagų lako dėmes

Geros kokybės nagų lako valikliu pašalinkite visas nagų lako dėmes nuo nagų. Jei per daug naudojate nagų lako valiklį, galite pašalinti nagus iš natūralaus aliejaus. Taigi naudokite geros kokybės valikliu, nes viena ranka jums reikės mažiau valiklio, kad pašalintumėte nagų lako dėmes, ir tuo pačiu metu jūsų nagai nebus trapūs.

2 žingsnis: nagų formavimas, šlifavimas ir poliravimas

Nukirpkite norimo dydžio nagus. Dabar dildykite nagus, kad suteiktumėte jiems norimą formą. Galite suteikti jiems įvairių formų, tokių kaip stačiakampis, ovalus, smailus ir stačiakampis su užapvalintais kraštais ir tt Tai priklausys nuo to, ko norite. Rekomenduojame nagų dildę naudoti viena kryptimi, kad kraštai būtų lygesni. Dabar naudokite savo buferį, kad šiek tiek nušveistumėte paviršių ir kraštus. Tai suteiks nagams natūralų blizgesį.

3 žingsnis: odelių stumdymas

Dubenyje sumaišykite mišinį su 5 puodeliais vandens ir 1 arbatiniu šaukšteliu įprasto šampūno. Gerai, jei turite buteliuką specialaus nagų mirkymo, kitaip galite naudoti įprastą šampūną. Dabar 10 minučių panardinkite į jį pirštus. Jūsų odelės taps minkštos. Dabar odelių stūmikliu šiek tiek pastumkite odeles atgal. Įsitikinkite, kad per daug nespaudžiate odelių, nes tada iš tikrųjų nuplėšiate apsauginį daiktą nuo nagų. Odelės iš tikrųjų suteikia stiprybės jūsų nagams. Ar žinojai tai anksčiau?

4 žingsnis: valymas ir šveitimas

Paimkite švelnų šveitiklį ir nušveiskite rankas iki riešo. Dabar nuplaukite rankas vandenyje. Išimkite jį. Išmirkykite ir išdžiovinkite švariame rankšluosčiu. Dabar naudokite šiek tiek rankų losjono visoms rankoms arba taip pat galite naudoti kelis lašus alyvuogių aliejaus. Jei praleidžiate šveitimo etapą, alyvuogių aliejaus ar odelių kremo ant nagų naudokite tik po to, kai rankas nusausinsite nuo muilo vandens. Tai vienas iš paprasčiausių manikiūrų namuose.

5 žingsnis: Užtepkite pagrindinį sluoksnį

Laikas tepti pagrindinį sluoksnį. Norėdami suteikti nagams stiprybės, užtepkite bent 2 pagrindinio sluoksnio sluoksnius. Bazinis sluoksnis apsaugo jūsų nagus. Jei nagai yra trapūs, vietoj įprasto pagrindo galite naudoti specialų pagrindinį sluoksnį, žinomą kaip nagus stiprinantis.

6 žingsnis: nagų lako aplikacija

Užtepkite mėgstamą nagų laką arba padėkite savo pasirinktą gražų nagų dailės dizainą.

7 žingsnis: viršutinio sluoksnio užtepimas

Užtepkite 2 sluoksnius viršutinio sluoksnio, kad apsaugotumėte manikiūrą.

8 žingsnis: Puikiai išvalykite kraštus

Paimkite nedidelį medvilnės gabalėlį ir apvyniokite jį aplink dantų krapštuką arba pasiimkite turguje esantį medvilnės pumpurą ir pamerkite jį į acetoną arba nagų lako valikliu. Puikiai nuvalykite nagų kraštus, kad pašalintumėte nagų lako dėmes.

9 žingsnis: patarimas

Kad jūsų nagai būtų blizgūs ir stiprūs, naktį masažuokite alyvuogių aliejų ant nagų ir odelių.

Čia jūs atliksite puikiai atliktą salono stiliaus manikiūrą namuose. Taigi ar kitą kartą išleisite tuos papildomus pinigus salone?

Tikimės, kad jums patiko šis paprastas manikiūras namuose. Palikite atsiliepimą!