Odos režimą sudaro dviejų tipų kremai – dieninis kremas ir naktinis kremas. Šie kremai skiriasi savo tekstūra, funkcija ir paskirtimi. Nors dieninis kremas apsaugo nuo saulės, taršos, naktiniai kremai padeda atkurti odos ląstelių pažeidimus ir panaikina senėjimo požymius. Naktiniai kremai yra geriausi produktai, kurie visiškai drėkina jūsų odą ir atkuria prarastas ląsteles. Juose yra anti-senėjimo junginių, kurie gali kovoti su senėjimo požymiais, tokiais kaip pigmentacija, tamsios dėmės, raukšlės ir smulkios linijos. Šiame straipsnyje atskleidžiami nuostabūs naktinio kremo naudojimo odai privalumai ir patarimai, kaip naudoti naktinį kremą.

Nuostabūs naktinio kremo naudojimo privalumai

Kodėl naktinis kremas?

Jūs pastebėsite, kad jūsų oda pakyla, o veido spalva – švelni ir rausva. Taip yra todėl, kad naktiniuose kremuose naudojami elementai pašalina visą nuobodžią ir negyvą odą miegant. Naktiniai kremai yra storesni, palyginti su įprastais drėkinamaisiais kremais. Todėl jie patenka giliai į odą ir ją drėkina. Naktiniai kremai taip pat praturtinti tokiais ingredientais kaip retinolis, kurie gali užkirsti kelią jūsų odos suglebimui ir sumažinti raukšles. Jie labai rekomenduojami vyresniems nei 30 metų žmonėms, kurie patiria natūralų odos senėjimo procesą.

Naktinio kremo privalumai:

Naktinis kremas yra labai rekomenduojamas, kad padėtų atkurti ir atjauninti odą. Jis veikia per naktį ant jūsų odos ir atrodo jaunatviškas bei nepriekaištingas. Pagrindiniai naktinio kremo naudojimo pranašumai yra šie:

 • Padidėjęs elastingumas dėl padidėjusio kolageno
 • Geresnė kraujotaka
 • Sumažina raukšles, suglebimą ir smulkias raukšleles
 • Išblukusios tamsios dėmės ir pigmentacija
 • Lygina veido spalvą
 • Atnaujintos odos ląstelės
 • Geresnis drėkinimas
 • Natūralus odos švytėjimas

Kaip išsirinkti naktinį kremą?

Nors naktinis kremas paprastai siūlomas geriau atrodančiai odai, tinkamo naktinio kremo pasirinkimas pirmiausia priklauso nuo jūsų odos susirūpinimo ir amžiaus. Nesvarbu, ar ieškote senėjimo, sausumo ar net odos atspalvio, naktiniai kremai skirstomi į įvairius. Prieš investuodami į naktinį kremą, turite atsižvelgti į šiuos veiksnius:

Amžius: Naktiniai kremai paprastai skirstomi į 40+, 50+. Pasirinkite kremą, atitinkantį jūsų amžių.

Odos susirūpinimas: Ar jus vargina senėjimas ar pigmentacija? Pasirinkite kremą pagal savo susirūpinimą.

Odos tipas: Naktiniai kremai paprastai turi daug drėkinamųjų kremų. Taigi, atidžiai perskaitykite etiketę, kad sužinotumėte, ar kremas tinka jūsų odos tipui, ypač riebiai, linkusiai į spuogus ir jautriai odai.

Atsiliepimai: Prieš pradėdami brangiai investuoti, visada peržiūrėkite apžvalgas, kad suprastumėte geriausią naktinį kremą savo tikslams pasiekti.

Naktinio kremo sudedamosios dalys:

Naktiniai kremai apima retinoidus, kitaip retinolis, glikolio rūgštis ar salicilo rūgštis gali turėti senėjimą stabdančių savybių. Nors šie kremai padidina ląstelių pajamas, jie gali pamatyti smulkias raukšleles, raukšles, saulės žalą ir tam tikrą porų dydį. Be to, antioksidantai, tokie kaip vitaminas E, vitaminas C, žalioji arbata, kavos uogos ir niacinamidas, mažina laisvųjų radikalų poveikį visai odai. Naktiniai kremai iš eterinių aliejų, tokių kaip argano aliejus, gali drėkinti odą, pagerindami jos sausumą ir pleiskanojimą.

Naktinis kremas

Kaip tepti naktinį kremą:

Lengvas masažas prieš miegą yra idealus būdas tepti naktinį kremą:

 • Iš pradžių pašalinkite visus makiažo pėdsakus, kitaip kremus.
 • Rožių vanduo ar bet koks kitas firminis valiklis turi būti tinkamas.
 • Kruopščiai nuplaukite veidą švelniu valikliu, tinkančiu jūsų odos tipui. Bakstelėkite veidą sausai.
 • Tepkite naktinį kremą ramiais judesiais aukštyn ir sukamaisiais judesiais pirštais. Venkite vietos aplink akis.
 • Visai nepamirškite naudoti kremą ant kaklo.
 • Jei jums įdomu, kiek naktinio kremo tepti, žinokite, kad naktiniai kremai yra storesni, palyginti su įprastais drėkinamaisiais kremais, todėl jums reikia vartoti nedidelį kiekį.
 • Gerkite dar vieną kremą plius vienu smūgiu ir dar kartą ištepkite. Mažas už pakaušio taip pat nepakenks.
 • Pageidautina, kad naktinį kremą turėtumėte patepti 30 minučių anksčiau nei einate miegoti.
 • Švelnus veido masažas prieš miegą yra idealus būdas užbaigti dienos grožio režimą ir pabusti jaunesnei bei šviesiai atrodančiai odai.
 • Galiausiai turėtumėte būti dvasingi, dažnai naudodami naktinį kremą.
 • Be to, kai miegate, giliai kvėpuojant, jūsų oda sukuria naujas ląsteles, kurios taip pat padeda atrodyti jauniau.
 • Tačiau atminkite; nedėkite naktinio kremo ant viršutinių akių vokų anksčiau nei miegodami, kitaip prabusite paburkę. Todėl naudokite naktinius kremus ir pabudę, kad atrastumėte švelnią ir elastingą odą bei jaustumėtės gaivi. Tai geriausias procesas ir sprendimas, kaip efektyviai naudoti naktinį kremą.

Naktiniai kremai veikia kaip ir jūsų kūnas. Jūsų kūnas nakties poilsio laiką naudoja savęs atstatymui ir gydymui. Taip pat naktinis kremas veikia jūsų odą per naktį, kad atkurtų prarastą blizgesį. Tai gali ne tik padėti jums atrodyti jaunesniam keleriems metams, bet ir padėti pasiekti nepriekaištingą odą. Naktiniai kremai kartu su geru odos režimu prieš tepant gali padaryti stebuklus jūsų odai. Nereikia investuoti į brangias odos procedūras, jei pasirinksite tinkamą kremą.