Krūtys yra vienas iš gyvybiškai svarbių moters organų, kurį reikia tinkamai prižiūrėti. Tačiau yra daug sveikatos problemų, susijusių su krūtimis, ir viena iš labiausiai paplitusių yra skausmas. Krūtų skausmo ir jautrumo priežastys gali būti daug, taip pat atsiranda dėl kažko tokio natūralaus kaip menstruacinis ciklas. Tas pats atsitinka moterims, kurioms yra menopauzės fazė. Esmė ta, kad kaip jūs galite paprastai gydyti krizę. Toliau išvardyti vaistai yra vieni saugiausių ir paprasčiausių, kurie gali padėti pasiekti gydymo tikslą.

Namų gynimo priemonės skausmingoms krūtims gydyti

Krūtinės skausmo priežastys:

Yra daug priežasčių, dėl kurių skauda krūtis. Kai kurie iš bendrų yra šie:

1. Žindymas:

Tai dažniausia krūtų skausmo priežastis. Taip atsitinka, kai pieno kanalai užsikemša galbūt dėl ​​likusio pieno.

Skausmas menstruacinio ciklo metu – tai atsitinka dėl hormoninių pokyčių ir padidėjusio estrogeno lygio.

2. Nemontuota liemenėlė:

Nešiojamos liemenėlės dėvėjimas yra viena iš pagrindinių krūtų skausmo priežasčių. Ypač mankštindamiesi kardio treniruotėmis, nenešioję geros atraminės liemenėlės, galite skaudėti krūtis ir sukelti skausmą.

3. Cistos krūtyje:

Tai taip pat yra vienas iš labiausiai paplitusių veiksnių, sukeliančių krūtų skausmą. Tam reikės ekspertų patarimų. Svarbu kuo anksčiau jį patikrinti.

4. Nėštumas

Nėštumo metu dažnai skauda krūtis dėl hormoninių pokyčių. Daugeliu atvejų tai išnyksta per kelias dienas ir visos šios priemonės yra labai naudingos.

Ženklai ir simptomai:

Krūtų skausmo požymiai ir simptomai yra labai dažni ir čia yra keletas iš jų,

 • Jei skausmas krūties audinyje atsiranda dėl menstruacinio ciklo, svarbu žinoti, kad daugeliu atvejų jis susijęs su hormonais.
 • Paprastai jis pažeidžia krūtis, daugiausia viršutinę, ir skausmas spinduliuoja iki pažastų.
 • Krūtyse yra patinimas ir kartais gali atsirasti gabalėlių.
 • Jei tai nėra dėl reguliaraus menstruacinio ciklo, tada skausmas būtų pastovus. Yra tikimybė, kad tai paveiks tik vieną iš krūtų.
 • Žindymo laikotarpiu, jei maitinant skauda, ​​tai atsiranda dėl krešulių pieno kanale. Jis gali išnykti, kai pienas bus visiškai išpumpuotas. Šis skausmas gali paveikti abi krūtis arba tik vieną. Svarbu maitinti abiem krūtimis, kad pieno kanalai neužsikimštų.

Geriausios namų gynimo priemonės skausmingoms krūtims gydyti:

Šių namų gynimo priemonių galima laikytis kasdien, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai,

1. Privalomos žolelės:

Ramunėlių kapsulės

Yra keletas žolelių, kurios puikiai tinka skaudančioms krūtims gydyti ir geriausiai tinka arbatos pavidalu. Kiaulpienės ir ramunėlės yra vieni iš geriausių, kuriuos galima apsvarstyti. Rinkoje taip pat yra ramunėlių kapsulių, kurių dozę gali pasikonsultuoti profesionalas. Tai pašalins vandens perteklių organizme, todėl krūtys skauda. Tai geriausia namų priemonė nuo krūtinės skausmo.

2. Turėkite diuretikų turinčius maisto produktus:

Diuretikai

Yra keletas maisto produktų, kurie, pasak mokslininkų, padeda pašalinti vandens susilaikymą iš organizmo. Todėl šie maisto produktai idealiai padės gydyti krūtų skausmą. Melionas, Briuselio kopūstai, petražolės, morkos, šparagai, salierai, kopūstai, salotos, avižos, pomidorai ir raudonieji burokėliai yra vieni geriausių maisto produktų, kurie jums gali padėti. Laikykitės jų reguliariai siekdami rezultatų. Šie maisto produktai yra labai lengvai prieinami ir yra viena geriausių natūralių vaistų nuo krūtinės skausmo.

3. Sumažinkite druskos suvartojimą:

jūros druska

Kitas paprastas natūralus vaistas yra druskos kiekio mažinimas maiste. Tai turėtų būti atliekama reguliariai, kad jūsų krūtų skausmo problemos būtų tinkamai gydomos. Druska yra vienas iš produktų, kurie skatina vandens susilaikymą organizme ir sukelia patinimą ne tik krūtyse, bet ir kitose kūno dalyse. Sumažinus druskos vartojimą, galima žymiai sumažinti krūtų skausmą. Tai yra viena iš geriausių priemonių skausmingoms krūtims.

 • Nėščioms moterims ar naujoms motinoms gali būti labai naudinga vartoti mažiau druskos, nes jos yra labiau linkusios patinti dėl organizme vykstančių hormoninių pokyčių..

4. Papildų pranašumas:

Papildai

Yra keletas papildų, kurie daro tikrą stebuklą dėl skaudančios krūtinės krizės. Šie papildai apima kalcį ir magnį, kurie yra 100 procentų saugūs ir neturi šalutinio poveikio. Kartu su multivitaminais, vitaminų B komplekso papildai ir vitamino E papildai taip pat patartini tiems, kuriems skauda krūtis.

Įprasta, kad menstruacijų metu ir nėštumo metu mityba mažėja. Šie papildai padeda subalansuoti mitybą ir suteikia organizmui reikiamą vitaminų kiekį. Tai yra viena iš geriausių namų priemonių krūtinės skausmui nėštumo ir menstruacinio ciklo metu.

 • Šie papildai geriausiai tinka nėščioms moterims ir naujoms mamoms, nes jų kūnas dirba dvigubai ir turi maitinti 2 iš jų. Jiems geriau jį vartoti, pasikonsultavus su gydytoju.

5. Atlikite masažą:

Krūtų masažas

Masažuoti krūtis sukamaisiais judesiais naudojant aliejų, pavyzdžiui, alyvuogių aliejų, yra vienas iš teisingų dalykų, kuriuos reikia padaryti, kai reikia natūraliai išgydyti skaudančią krūtinę. Tai turėtų būti daroma švelniai, bet mažiausiai 10-15 minučių, kad gautumėte geriausius rezultatus.

 • Tai taip pat pagerins kraujotaką regione ir pašalins vandens susilaikymą, atpalaiduos raumenis, sukeliančius skausmą dėl patinimo..
 • Reguliarus masažas žindymo metu ypač atvers užsikimšusius ir užsikimšusius pieno kanalus ir padės palengvinti skausmą..
 • Masažas aliejumi taip pat padės naujoms mamytėms su įtrūkusiais speneliais.

6. Turėkite daug vandens:

daug vandens

Tai stereotipas, kad vandens sulaikymas vandenyje tik pablogins situaciją. Tiesą sakant, turėdami daug paprasto vandens, susikaupęs vanduo išstums ir išsiplės nuo krūtų, taip pašalindamas skausmą. Norėdami gauti rezultatus, turėkite apie 10 stiklinių vandens.

 • Gerti šiltą vandenį padės praskiesti užsikimšusius pieno kanalus žindymo metu ir palengvins skausmą.
 • Tai yra viena iš efektyviausių ir lengvai prieinamų namų priemonių nuo skausmingų krūtų.

7. Dėvėkite tinkamo dydžio liemenėlę:

Rinktinių liemenėlių parduotuvė

Dažnai buvo matyti, kad skaudančių krūtų priežastis yra netinkamo dydžio apatinis trikotažas. Viena iš namų gynimo priemonių, kurią galite sekti, yra tinkamo dydžio, tinkamo jums, dėvėjimas. Tai taip pat apima idealų puodelio dydį. Jei neturite idėjos apie tai, pabandykite pasikonsultuoti su specialistu.

 • Tai padės gydyti ir užkirsti kelią krūtų skausmui.
 • Tinkamo dydžio liemenėlės nešiojimas yra labai svarbus sveikoms krūtims.
 • Jei nenešiosite tinkamo dydžio liemenėlės, ji taip pat sukels suglebusias krūtis ir padidins jos dydį vienu metu.

8. Į savo racioną pridėkite ląstelienos ir Omega 3:

Norint išlaikyti sveiką gyvenimo būdą, labai svarbu valgyti mažai riebalų turinčią dietą ir maistą, kuriame gausu ląstelienos, pavyzdžiui, grūdus ir vaisius. Tokiu būdu kontroliuojami hormonai, taip pat nėra riebalų pertekliaus, susikaupusio krūties audinyje, todėl padidėja krūtų skausmo tikimybė. Omega-3 riebalų rūgštys padeda subalansuoti eikozanoidus, kurie padeda kontroliuoti uždegimą, patinimą ir skausmą. Maisto produktai, tokie kaip linų sėmenys ir kiti pluoštiniai maisto produktai, padidina estrogenų kiekį, kuris padeda subalansuoti hormonus.

9. Venkite sočiųjų riebalų:

Maistas, kuriame gausu sočiųjų riebalų, pvz., Margarinas, augalinis aliejus ir kt., Skatina uždegimą ir taip labiau skauda krūtis. Taip pat reikėtų vengti produktų, kurie yra iš dalies hidrinti. Trans -riebalai taip pat padidina krūtų skausmą ir uždegimą. Jie taip pat sukelia hormoninį disbalansą, dėl kurio skauda krūtis ir atsiranda kitų sveikatos problemų. Visada gera idėja apsisaugoti nuo sočiųjų riebalų. Jie yra daugelyje šalių, nepatvirtintų FDA. Tai yra vienas geriausių metodų, padedančių greičiau ir efektyviau išgydyti skaudančias krūtis.

10. Laikymo ir šalčio kompresoriai:

Šaltas ir šaltas kompresorius yra viena iš geriausių namų priemonių, skirtų išgydyti skaudančią krūtinę. Galite tiesiog įpilti šilto vandens į karštą maišelį, jį naudoti, tada tiesiog užšaldyti ir naudoti kaip šaltą kompresorių. Karštas kompresorius padeda atpalaiduoti skaudančius raumenis, o šaltas-priešuždegiminis. Naudojant šią alternatyvą, bus užkimšti kanalai ir sumažės skausmas ir skausmas. Šis metodas yra labai lengvas ir prieinamas visiems. Nėra jokio šalutinio poveikio ir gali būti išbandytas bet kam.

Skausmingos krūtys yra labai dažna menstruacijų amžiaus moterų ir nėščių ar maitinančių krūtimi problema. Dažniausiai jie atsiranda dėl hormonų disbalanso, užsikimšusių pieno kanalų ar tiesiog netinkamos liemenėlės. Norint išlaikyti gerą hormonų pusiausvyrą, svarbu išlaikyti sveiką gyvenimo būdą ir valgyti sveiką maistą. Tai padės išvengti krūtų skausmo. Dėvėti gerai prigludusią liemenėlę taip pat svarbu kaip ir bet ką kitą. Reikia reguliariai tikrinti cistas ar miomas krūtyse.

Dažnai užduodami klausimai:

Q1. Kaip pienas išeina iš krūties?

Atsakymai:

 1. Krūtinę sudaro audinys, kuris sutampa su krūtinės raumenimis.
 2. Moterų krūtys yra pagamintos iš audinių, kurie žindymo laikotarpiu gamina pieną. Jis taip pat gamina riebalinį audinį.
 3. Krūtyje yra 15-20 skilčių, skirtų pirmiausia pienui gaminti. Kiekviena skiltelė dar yra padalinta į mažesnes skiltis, kuriose iš tikrųjų gaminamas pienas.
 4. Pienas toliau eina per mažesnius vamzdelius, kurie yra prijungti prie ortakių tinklo.
 5. Šie ortakių tinklai susijungia į didesnius kanalus, kurie galiausiai išeina per odą, esančią per spenelį.
 6. Oda aplink spenelį vadinama areole.
 7. Krūtį taip pat sudaro limfmazgiai, limfmazgiai ir kraujagyslės.

Q2. Kokia liemenėlė tinka prie kokios aprangos?

Asn. Labai svarbu pasirinkti tinkamą liemenėlę prie aprangos. Štai vadovas, padėsiantis išsirinkti tinkamą liemenėlę.

1. Atsitiktiniai: Kontūrinės, belaidės liemenėlės geriausiai tinka ant marškinėlių. Jie tinka bet kokiai atsitiktinei progai, geriausiai tinka marškinėliams ir megztiniams

2. Apatinės liemenėlės: Liemenėlės su apatiniais siūlais turi labiau palaikyti krūtis ir jas pritvirtinti prie krūtinės. Jie suteikia formą ir struktūrą ir yra įvairių veislių.

3. Vakarinės suknelės: Pushup liemenėlės geriausiai tinka vakarinėms suknelėms. Jie puikiai palaiko ir taip pat pabrėžia skilimą, suteikdami jam subtilų, tačiau elegantišką vaizdą.

4. Suknelės be peties: Yra daugybė liemenėlių be petnešėlių, skirtų būtent aprangai, kuri yra nuo peties. Tai taip pat gerai tinka aprangos kaklo aprangai.

Q3. Ar krūties skausmas gali sukelti vėžį?

Ans. Ne visi krūtų skausmai gali būti vėžys. Priežastys, dėl kurių skauda krūtis, yra įvairios,

1. Dažniausiai skauda krūtis dėl hormoninių pokyčių, netinkamų liemenėlių ar užsikimšusių pieno kanalų

2. Šios krūtų skausmo priežastys turėtų išnykti naudojant įprastas namų gynimo priemones ir laiku

3. Tačiau, jei krūtyje jaučiate gabalėlį, kuris nėra užsikimšęs pieno kanalas, ir neišnyksta naudojant namų gynimo priemones, svarbu jį patikrinti.

4. Jei ant krūties yra įdubimų ar oda smarkiai pasikeitė, svarbu ją patikrinti.

5. Jei atliekant mamografinį tyrimą randamas gabalėlis, gali būti navikas ir jį reikia patikrinti.