Ar jūs tikrai mėgstate vištieną ir įvairius jos receptus? Ar tikrai mėgstate vištieną ir norite sugriauti monotoniją kiekvieną dieną vėl ir vėl valgyti tą patį? Jei ieškote keleto skanių receptų vištienai virti ir daug naudos atkurti, tuomet geriausia žinoti imbiero vištienos receptą. Tai vienas aromatingiausių ir skonio vištienos receptų, kurį galite išbandyti kartkartėmis, kad pagerintumėte skonio receptorius.

Tiems, kurie mėgsta gaminti maistą ir išbandyti naujus receptus, vienas geriausių variantų yra imbiero vištiena. Štai vienas iš paprasčiausių būdų jį virti, šis vadovas padės jums. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai gerai suplanuotai vykdyti kiekvieną instrukciją.

Kaip pasigaminti imbiero vištienos receptą

Čia ieškote lengvo imbiero vištienos recepto. Čia yra žingsnis po žingsnio instrukcija, kaip virti imbiero vištieną.

Reikalingi ingredientai:

 1. Vištiena: 1 kg.
 2. Pomidorai: 4, supjaustyti.
 3. Pienas: 1 puodelis.
 4. Raudonųjų pipirų milteliai: 1 valgomasis šaukštas.
 5. Druska: pagal skonį.
 6. Ciberžolės milteliai: ½ šaukštelio.
 7. Kalendros sėklos: 1 valgomasis šaukštas.
 8. Imbieras: 100 gramų supjaustytas į gabalus.
 9. Aliejus: ¾ puodelio.

Paruošimo būdas:

 1. Į maišytuvą įpilkite pomidorų ir pieno ir išmaišykite jį į lygų ir smulkų skystį, tuo pačiu užtikrindami, kad nebūtų pomidorų gabalėlių. Kol kas palikite tai maišytuve ir pereikite prie likusio darbo.
 2. Supilkite aliejų į puodą ir gerai įkaitinkite.
 3. Maišydami kepkite vištieną puode, kol ji taps balta.
 4. Kai vištiena iškeps, įberkite druskos pagal skonį ir toliau kepkite, kol vištiena taps rausva.
 5. Į vištieną įpilkite raudonųjų aitriųjų paprikų miltelių, kalendros sėklų miltelių ir ciberžolės miltelių. Būtinai gerai išmaišykite, kad vištiena būtų gerai padengta prieskoniais.
 6. Kai tai bus padaryta, į virimo puodą reikia įpilti pomidorų ir pieno mišinio.
 7. Į tą patį maišytuvą įpilkite maždaug pusantros stiklinės vandens ir gerai išmaišykite vandenį, kad susidarytų visa pomidorų pasta, tada supilkite šį vandenį į virimo puodą.
 8. Dabar padidinkite ugnį ir užvirkite visą karį. Įpilkite susmulkinto imbiero. Uždenkite kepimo indą ir palikite virti toliau ant vidutinės ugnies.
 9. Būtinai karts nuo karto pamaišykite vištieną, kad ji neliptų prie pagrindo, kol vištiena nebus iškepusi ir mišinys šiek tiek sutirštės.
 10. Dabar nuimkite dangtelį ir leiskite papildomam vandeniui sumažėti virinant ant stiprios ugnies. Apie kario gaminimą sužinosite, kai padažas gerai sutirštės ir aliejus paliks mišinį. Ši imbiero vištiena yra paruošta patiekti karšta.

Įsitikinkite, kad imbiero karį patiekiate su duona arba su karštu rotiu kaip puikų derinį.

Patarimai, kuriuos reikia atsiminti:

 1. Įsitikinkite, kad patiekiant vištiena yra karšta, kitaip ji praras skonį ir aromatą.
 2. Rotis ar duona taip pat turėtų būti karšti, kad pagerėtų skonis. Tai būtų idealus derinys imbiero vištienos kario indiško stiliaus.
 3. Patiekalui paruošti naudokite šviežią vištieną, kad ji būtų gera sveikata ir idealus skonis.
 4. Įsitikinkite, kad visada esate šalia ir toliau maišote vištieną, kai ji verda, kad išvengtumėte degančio kvapo ar skonio.
 5. Imbieras taip pat turėtų būti šviežias, kad gautų maksimalų šio nuostabaus natūralaus produkto aromatą ir skonį.

Pasirinkti vištienos gabaliukai turi įtakos skoniui. Vištienos šlaunys yra skanesnės už krūtinę ir sultingos. Taip pat galite pasirinkti tai padaryti su vištiena be kaulų ir jums tereikia laikytis šio paprasto imbiero vištienos recepto. Arba šį patiekalą galite suporuoti su keptais ryžiais arba makaronais. Šis skanus vištienos imbieras yra būtinas patiekalas ir užtrunka mažiau nei 45 minutes. Jis yra šviežias, sveikas ir skanesnis nei vietinis kiniškas išsinešamas maistas.

Vaizdo šaltinis: „Shutterstock“