Bugünkü bu yazıda, bir nemlendiricinin cildinizi her zaman ağırlaştırmadığına dair yaygın yanılgıları kırmak için buradayız. bu hem kuru hem de yağlı ciltler için geçerlidir, burada yağlı cilt uygulamadan birkaç saniye sonra doğal olarak yağlanır ve parlar ve kuru cilt cildi yumuşak ve sıcak tutmak için daha fazla nemlendirici uygular, dolaylı olarak daha fazla yağlı nemlendirme katmanına katılır.

Bir süre sonra cilt matlaşmaya ve koyulaşmaya başlar ve yüzünüzde ölü bir ağırlık oluşur. Bu nedenle, bu yazıda, bir nemlendiricinin cildinizi esnekleştirmenize yardımcı olurken, sizi ağırlaştırmayan her zaman hakkında konuşacağız. Bu cins, yağsız nemlendiriciler olarak adlandırılır ve aşağıda sayısız ürün arasından seçim yapabileceğiniz bir liste verilmiştir..

Hindistan’daki Popüler Yağsız Nemlendiriciler:

En iyi yağsız nemlendiriciye bakalım.

1. Neutrogena Yağsız Anti Akne Nemlendirici:

yağsız nemlendirici

Akne önleyici nemlendirici, doğal yağların sızmasını sağlayan gözenekler üzerinde çalışarak cildinizin sebum üretimini ne zaman kontrol edip düzenleyeceğini en iyi bilir. Akne tedavisi ilaçları ile tamamlanan bu yağsız nemlendirici, cildinizi sadece mat ve parlak tutmakla kalmaz, aynı zamanda zorlu sivilcelerle de savaşır..

2. Neutrogena Görünür Berrak Yağsız Nemlendirici:

Yağsız nemlendiriciler 2

Dermatolojik olarak test edilmiş bu yağsız nemlendirici, ciltte renk değişikliği ve düzensiz yamalar eğilimi gösterirken alt yağ ceplerindeki yağı ve kiri emerek yüzünüzde aşırı yağ birikmesi üzerinde çalışır, cildi yeniler ve sağlıklı, daha esnek bir dokuya kavuşturur..

3. Nivea Erkekler İçin Yağ Kontrolü Nemlendirici:

Yağsız nemlendiriciler 3

Erkeklerin cilt dokusu her gün kadınlara göre daha sert ve inatçıdır ve bu nedenle sert kuru cildi yumuşak ve sağlıklı hale getirmek için sıkı bir çalışma gerekir. 7 cilt sorununa eğilen Nivea’nın bu yağ kontrollü nemlendiricisi, cildi yağsız ve taze tutarken cilt beyazlatma ve nem kilidiyle mücadele eder..

4. Origins Zero Yağsız Nemlendirici:

Yağsız nemlendiriciler 4

Sıfır yağlı nemlendirici, cildinizi nane, lavanta yağı ve gliserin özleri ile nemlendirirken ve nemlendirirken yağ üretimini korur ve düzenler. Limon yağı özü, testere Palmetto ve salisilik asit cilt hücrelerini hafifletmek ve aydınlatmak için çalışır..

5. Temiz ve Temiz Cilt Dengeleyici Nemlendirici:

Yağsız nemlendiriciler 5

Cilt dengeleyici nemlendirici, yağlı T bölgeleri ve kuru yanaklara sahip karma ciltler için mükemmel bir üründür. Bu nemlendirici, yağlılığı ve kuruluğu algılar ve algılar ve buna göre hareket ederek cildi mat ve yağsız tutarken size bol miktarda cilt besin sağlar..

6. Kiehl’S Ultra Yüz Yağsız Jel Krem Nemlendirici:

Yağsız nemlendiriciler 6

Baz yağ veya kremden değil, yağlı ve normal ciltler için bir rahatlama sağlayan saf jelden yapılmıştır. Bu unisex bir üründür ve jel tabanı gözenekleri kilitlerken aşırı yağ üretimini önleyerek yüzünüzdeki pürüzleri yenilediği için hassas cildinize zarar vermez. İçeriğinde bulunan salatalık ve meyve özleri cildi yatıştırır ve sakinleştirir..

7. Stila Şeffaf Renkli Renkli Yağsız Nemlendirici:

Yağsız nemlendiriciler 7

Nemlendiriciye hafif bir renk tonu ile su ve ter geçirmez olan Stila, cilt tonunu vurgularken cildi derinlemesine nemlendiren ve şartlandıran en iyi cilt bakım ürünlerinden birini size getiriyor..

8. Peter Thomas Roth Yağsız Nemlendirici:

Yağsız nemlendiriciler 8

Aloe, cildi yumuşatan, pürüzsüzleştiren ve besleyen temel üründür, pro vitamin A ve E nemi hapseder ve cildin kurumasına ve pul pul dökülmesine anında rahatlama sağlar. Bu ürünün tabanı, yağlı ve normal cilt tipleri için bile uygun hale getiren jeldir..