Aşk en baskın duygudur. Aşklar bir grup ve elmaslarla gelir. İki insan arasındaki bu bağ düğünle sağlamlaşır. Düğün, sol elin üçüncü parmağına bir yüzük takılarak işaretlenir. Nişan yüzüğü denir.

Birine bir yüzük vermek ve onu kabul etmek, onunla nişanlandığının bir işaretidir. Alındığınızı ve tek bir kişiye ait olduğunuzu gösterir. Herhangi bir kişinin en değerli varlığıdır.

Nişan için Moda Pırlanta Yüzükler:

Pırlanta nişan yüzüğü, birini önermek için en çok tercih edilen favoridir. Bir nişan yüzüğü seçmek bir görev olabilir. Pırlantanın doğru kesimi, ayarı ve boyutu iyi seçilmeli.

1. Pırlanta Alyans Bantları:

Pırlanta Alyans Bantları

Alyans son trend. Boyunca aynı kalınlık ve genişlikte gövdeye sahiptir. Elmas çivilidir. Basittir ve günlük kullanım için kullanılabilir. Minimum tasarıma sahip olduğu için saça veya elbiseye takılma ihtimali daha azdır. Çok akıllı ve çok zarif görünüyor.

2. Platin Nişan Pırlanta Yüzük:

Platin Pırlanta Nişan Yüzüğü

Çoğu zaman altın parlak ve yapışkan görünür. Bu nedenle erkekler giymekten kaçınırlar. Platin, yüzüklerdeki altındır. Beyaz altın olarak da adlandırılır. En pahalı metaldir. Aynı zamanda en nadir elementtir. Uzun ömrü ile bilinir. Bu nedenle nişan yüzükleri sonsuza dek bağı işaretlemek için platinden yapılmıştır..

3. Çift Pırlanta Alyans:

Çift Pırlanta Alyans

Çoğunlukla çiftler yüzüklerini birlikte seçerler. Eşleştirilmişler ve neredeyse aynı tasarıma sahipler. Eşleştirme akıllıca yapılır. Bazen baş harfleri veya tarihlerle oyulmuştur. Forever platin pırlanta nişan yüzükleri en çok beğenilen türdür.

4. Tasarımcı Pırlanta Alyans:

Tasarımcı Pırlanta Alyans

Evlilik hayatta bir kez olduğundan, birçok insan nişan yüzüklerinin özel olmasını ister. Özel ve benzersiz olmasını istiyorlar. Tasarımcı pırlanta nişan yüzüğü biraz pahalı olabilir. Bu yüzükler, pırlantanın kişiye özel uyum ve ayarlarına sahiptir..

5. Tiffany Pırlanta Alyans:

Tiffany Pırlanta Nişan Yüzüğü

Tiffany pırlanta nişan yüzüğüne sahip olmak her kızın hayalidir. Pırlanta nişan yüzüğünün en premium markasıdır. Yüzüklerin kesimi ve çok yönlülüğü en iyi özellikleridir. Biraz pahalı ama buna tamamen değer. Audrey Hepburn bile aynı fikirde olacak.

6. Vintage Pırlanta Alyans:

Vintage Pırlanta Alyans

Erkekler, eşlerine özel, aileye ait bir yüzük verir ve sadece çok emin olduklarında verilir. Artık bir günün geleneksel tasarımı daha çok tercih ediliyor. Daha zarif ve ayrıntılıdırlar. Sap daha karmaşık. üzerinde işi var.

7. Halo Pırlanta Alyans:

Halo Pırlanta Nişan Yüzüğü

Angel’ın kafası yüzen dairesel bir halkaya sahiptir, buna halo denir. Bu konsept yüzüklerde kullanılmaktadır. Büyük elmasın etrafı küçük elmaslarla çevrilidir. Küçük parmaklar için çok uygundur. Düzenli kullanım için iyi görünüyor.

8. Üç Taşlı Pırlanta Alyans:

Üç Taşlı Pırlanta Alyans

Üç taşlı pırlanta nişan yüzüğü, omuz çevresinde üç pırlantaya sahiptir. Merkez elmas, yanlardan biraz daha büyüktür. Tek pırlanta nişan yüzüğü takmak istemeyenler için ideal.

9. Tektaş Pırlanta Alyans:

Tektaş Pırlanta Alyans

Muhteşem ve muhteşem tek taş pırlanta nişan yüzüğünü görerek her kızın kalbi eriyecektir. Tek pırlanta yüzüktür. Herkes tarafından sevilir. Teklif etmek en güvenli seçimdir. zarif bir seçenektir.

Pırlanta nişan yüzüğü hayatın en önemli parçasıdır. Eşinizin bir parçasını taşımak gibidir. Onlar özeldir ve sonsuza kadar sizinle kalırlar. 20 yıl sonra geriye baktığınızda pırlanta yüzüğünüz hala aşkınız kadar ışıltılı olacak..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.