Nosies smeigtukas yra labai populiari papuošalų forma, dėvima perveriant skylę nosyje. Tai daiktas, atsidūręs mados pasaulyje per labai įdomią istorinę praeitį. Jie buvo rasti Artimuosiuose Rytuose ir pirmą kartą buvo pristatyti XVI amžiuje Indijos mogolų. Mogolų taisyklės metu nosies smeigtukai buvo suprojektuoti vienu būdu, tai buvo gėlių raštai.

Nosies smeigtukai daro moterį patrauklią ir gražią. Jie yra įvairių dizainų ir spalvų, tačiau sidabras atrodo gražiau. Nosies smeigtukas yra šiuolaikinis mados aksesuaras, kuris kadaise buvo tik tradicija.

Gražūs sidabro nosies kaiščiai:

Nosies smeigtukas taip pat dėvimas Vakarų kultūroje ir laikomas madingu ornamentu. Jei jus žavi nosies smeigtukų žavesys ir esate šiek tiek sutrikęs, čia yra gražus sidabrinis nosies smeigtukas.

1. Paprastas sidabrinis nosies kaištis:

Paprastas sidabrinis nosies kaištis

Paprastumas visada kalba garsiau. Paprastas sidabrinis nosies smeigtukas gali būti pirmasis nosies smeigtukas bet kuriai merginai, nusprendusiai ją nešioti. Jis yra labai lengvas ir turi netaisyklingus modelius. Jie yra neįprasti ir stilingi. Tai geriausias pasirinkimas mokyklų ir kolegijų mergaitėms, nes jis yra labai paprastas ir suteikia kietą išvaizdą.

2. Gėlių sidabro nosies kaištis:

Gėlių sidabrinis nosies smeigtukas

Gėlių sidabro smeigtukas turi gėlių dizainą. Gėlių rašto smeigtukai atrodo labai gražiai ant didelės nosies ir gali atkreipti dėmesį į šį gražų centrinį gabalą, išskyrus nosį.

3. Platus sidabro nosies kaištis:

Platus sidabrinis nosies kaištis

Platus nosies sidabrinis smeigtukas sustiprins smailų veido galiuką. Tai ryškus ir didelis nosies smeigtukas, skirtas aštresnei nosiai. Šis segtukas gerai atrodys tiek tradiciniuose, tiek šiuolaikiniuose drabužiuose.

4. Deimantinis sidabro nosies kaištis:

Deimantinis sidabrinis nosies kaištis

Nesvarbu, ar deimantas yra skaičiais, ar vienas didelis deimantas, padengtas sidabru, šis deimantinis sidabrinis smeigtukas atrodo nesenstantis ir tinka bet kokiai nosies formai ir atrodo gerai kiekvienai amžiaus grupei.

5. Gėlių išlenktas sidabro nosies kaištis:

Gėlių išlenktas sidabrinis nosies smeigtukas

Tai dar vienas madingas nosies smeigtukas, populiarus šiais laikais ir suteikia prašmatnų veidą. Jame yra gėlė, o stiebas sulenktas viduje. Jis gali būti dėvimas skirtingomis dienomis ir progomis.

6. Sidabrinės kilpos nosies kaištis:

Sidabrinės kilpos nosies kaištis

Šis sidabrinis smeigtukas suteikia labai spalvingą ir kietą išvaizdą, ypač kai į kilpą pridedami deimantai. Sidabrinis kilpos smeigtukas pritrauks visą dėmesį. Jis gali būti derinamas su tradicine suknele.

7. Dideli sidabriniai lankai:

Dideli sidabriniai lankeliai

Dideli sidabriniai lankai visiškai keičia išvaizdą ir reikalauja ypatingos progos, pavyzdžiui, vestuvių ar festivalių. Jie tikrai atrodo gražiai ir yra linkę visiškai pakeisti išvaizdą.

8. Sidabrinis nosies kaištis su karoliukais:

Karoliuotas sidabrinis nosies smeigtukas

Sidabrinį segtuką galima nešioti su bet kokia apranga. Jei norite pridėti papildomų spalvų, galite pasirinkti spalvotus karoliukus, atitinkančius puošnios išvaizdos aprangą. Tai paprastas nosies smeigtukas, tačiau vis dar madingas.

9. Sidabrinis nosies kaištis su akmenimis:

Sidabrinis nosies smeigtukas su akmenimis

Kadangi akmenys yra įvairių spalvų ir gali būti padengti sidabru, kad atitiktų karališkos išvaizdos aprangą. Jie gali būti įvairių akmenų mišinys, sukuriantis tam tikrą dizainą, arba vienas milžiniškas akmuo, kuris daro jį gyvybingą. Puikiai atrodo ant plačios nosies.

Nosies smeigtukai buvo dėvimi nuo seniausių laikų ir buvo simbolis, rodantis merginos turtus ir dovanas. Na, šiais laikais jie labiau nei bet kuris būsenos simbolis puikuojasi tam, kad improvizuotų savo išvaizdą ir spalvingumo koeficientą. Tai grožio režimas moterims visame pasaulyje. Nosies smeigtukas tapo esminio pakeitimo liudijimu, pasižyminčiu neįtikėtinu dizainu.