Netrukus būsite mama! Labai natūralu, kad atsikratysite beatodairiško ignoravimo, ką turėtumėte valgyti, ir būsite labai susirūpinę dėl kiekvieno kąsnio, kuris patenka į skrandį, nes jūsų viduje auga kūdikis ir nenorite valgyti to, kas jam pakenktų . Artėjant vasarai, daugelis nėščių moterų svarsto, ar galėtų eiti mėgautis kepsninėmis ir senais gerais „Hot Dogs“. Jūs girdėjote daug įspėjimų, kad nėštumo metu negalima valgyti dešrainių, ir esate šiek tiek skeptiški, ar ne? Taigi leiskite man išsiaiškinti, kad dalykų yra mažai.

Ar nėščios moterys gali valgyti dešrainius

Kodėl dešrainiai laikomi žalingais jūsų kūdikio vystymuisi??

Karštieji šunys, taip pat žinomi kaip frankfurteriai ar vynuogės, yra sūdyta kiaulienos ar paukštienos mėsa, ir kiekviena nėščia moteris tam tikru momentu buvo įspėta nevartoti sūdytos mėsos, pavyzdžiui, dešrainio, saliamio ir kitų dalykų, nes jie linkę surinkti daug bakterijų. pakavimo stadijoje.

Paprastai ši bakterija nekenkia pilvui, tačiau nėštumo metu daug kas keičiasi, įskaitant imuninę sistemą. Jūsų organizmo imuninė sistema susilpnėja ir jūs tampa jautresni infekcijoms, kurios greičiausiai gali paveikti ir jūsų vaiką. Ligos, kurias sukelia bet koks maistas, yra ypač kenksmingos.

Pavojingos bakterijos, tokios kaip E.coli, listeria, toksoplazma ir kitos, randa būdą jūsų maiste. Šios bakterijų grupės yra tokios stiprios, kad gali pažeisti jūsų imuninę sistemą ir prasiskverbti pro placentą ir paveikti jūsų kūdikį net nesijaudindamos. Taigi, nėštumas tikrai privers dar kartą susimąstyti apie vidutinio retumo mėsainių ir cezario salotų su žaliais kiaušiniais užsakymą.

Kada saugu valgyti dešrainius nėštumo metu?

Šiame straipsnyje daugiausia kalbėsiu apie moteris, kurios nėštumo metu turi dešrainių. „Hot dog“ yra daug natrio, nitratų ir riebalų. Natrio nitratai naudojami mėsai išgydyti, nes jie pagerina jos skonį, spalvą ir pailgina jos tarnavimo laiką. Nors buvo daug ginčų dėl nitratų poveikio žmogaus organizmui, nebuvo jokių teigiamų požymių, kad nitratai kenkia besivystančiam kūdikiui. Jie atrodo saugūs, kol atitinka FDA nurodytus standartus.

Nėštumo metu dešrainius galima saugiai valgyti, kai jie virti šimtą šešiasdešimt laipsnių pagal Farenheitą. Kepant mėsą tokioje aukštoje temperatūroje, žūva esančios bakterijos ir ji tampa saugi nėščiai moteriai. Vartojimas karštas iš grotelių arba virimas garuose neturėtų sukelti problemų. Tačiau jei mėsa nėra tinkamai iškepta, yra tikimybė apsinuodyti maistu, vadinamu listerioze. Šį apsinuodijimą maistu sukelia bakterijų grupė, žinoma kaip Listeria monocytogenes. Listeriozė

sukelia į gripą panašius simptomus, o vėliau tampa gyvybei pavojingu meningitu ir kraujo infekcija (gyvybei pavojinga liga meningitas apima tokius simptomus kaip galvos skausmas ir daugiausia pažeidžia smegenis dengiančią membraną), taip pat yra tikimybė, kad motina užsikrės infekcija. perėjo ant vaiko. Taigi kaitinant mėsą, kol ji pasiekia aukštą temperatūrą, žūva esančios bakterijos.

Tiesiog įsitikinkite, kad perdirbtos mėsos sultys nesiliečia su likusiais maisto produktais, o nėščios moterys, susidūrusios su sultimis, turi kruopščiai nusiplauti rankas. Įvairių rūšių delikatesai taip pat turėtų būti virti aukštoje temperatūroje, kad būtų saugu vartoti nėščioms moterims. Prieš patiekdami nėščiai moteriai pašildykite mėsą, kol ji išgaruoja. Jei pastaruoju metu turėjote daug dešrainių ir delikatesų, geriausia išsitirti ir taip panaikinti bet kokią galimybę susirgti baisiąja liga.

Vis dėlto turint antrų minčių?

Moterims, kurios vis dar nori būti dvigubai tikros, ar galite valgyti dešrainius nėščia? Taip tu gali. Dešrainiai yra saugūs kepant aukštoje temperatūroje, nes karštis naikina jums ir jūsų vaikui kenksmingas bakterijas, tačiau jos nėra geriausias pasirinkimas reguliariai.

Kartkartėmis pasilepinti dešrainiais atrodo gerai. Bet jei jis vartojamas kasdien, tai nėra sveika jums ir jūsų kūdikiui. Per didelis natrio nitrato kiekis, kuris patenka į jūsų kūną. Reguliarus karštų šunų vartojimas visada kenkia jūsų vaikui. Net kai kartais nėštumo metu valgote dešrainius. Patiekite jį su dideliu kiekiu šviežių vaisių ir daržovių. Tai detoksikuos jūsų kūną ir pašalins jūsų kraują nuo šių kenksmingų bakterijų.

Tikiuosi, kad šis straipsnis išsiaiškino jūsų sampratą apie tai, ar nėščios moterys gali valgyti dešrainius. Žinoma, jie gali. Tačiau tik retkarčiais. Jei norite apsaugoti savo kūdikį nuo visų galimų grėsmių. Tačiau patartina jo visai nevartoti.

„Hot Dogs“ alternatyvos nėštumo metu:

Nėščia moteris nori išvengti pavojingų bakterijų patekimo į jūsų kūną. Ir vis dėlto norite pietums gardaus BBQ dešrainio. Galite pasirinkti kai kurias iš šių alternatyvų. Ieškokite alternatyvų be mėsos, kurios yra rinkoje. Jei gaminate savo dešrainį, mėsos gabalėlį pakeiskite sojos mėsa, šviežiomis daržovėmis ar grūdais. Tai gerai ir tau, ir tavo kūdikiui. Vegetariški dešrainiai iš tikrųjų sumažina tikimybę užsikrėsti. Ir yra mažai natrio nitratų ir riebalų, palyginti su tradiciniais dešrainiais.

Svarbu turėti idėją apie abi medalio puses. Prieš nuspręsdami, kas geriausia jūsų kūdikiui. Nes nėštumas yra laikas, kai net geležies pilvo žmonės linkę silpnėti. Dėl silpnos imuninės sistemos. Taigi, pasitarkite su gydytoju ir sudarykite dietos lentelę. Ir nepamirškite konkrečiai paklausti apie sūdytą ir supakuotą mėsą. Nieko nėra svarbiau už jūsų vaiko sveikatą ir gerovę.

Pirmyn, mėgaukitės vasara ir patiekite dešrainį su daugybe vaisių ir daržovių.