Stebėjimas, ką valgote, gali tapti jūsų gyvenimo dalimi, kai esate nėščia. Todėl painiava šiame etape yra normali. Taigi, ar nėštumo metu galime valgyti sapotą (Chikoo)? Na, jei jums įdomu, mes žinome, kodėl. Nėštumo metu kai kurie vaisiai yra visiškai ne, o kiti yra labai naudingi kūdikiui ir kūnui. Taigi, čia yra straipsnis, kuris padės suprasti, ką chiku daro jūsų kūnui ir kaip tai gali būti naudinga nėštumo metu.

chikoo vaisiai nėštumo metu

Chikoo vaisių maistinės vertės nėštumo metu:

100 gramų porcijai čia pateikiamas chikoo maistinių verčių suskaidymas. Pamatę tai, galėsite atsakyti, ar saugu valgyti sapotą nėštumo metu.

Jis suteikia didelę energijos dozę, apie 83 kalorijas, angliavandenius – 19 gramų ir 14 gramų folio rūgšties. Vitamino A yra apie 18 mcg, vitamino C yra apie 14,7 mcg, natrio – 12 mg, magnio ir fosforo – 12 mg. Juose taip pat yra ląstelienos 5,3 g, 0, mg cinko, 193 mg kalio ir 0,44 mcg baltymų.

Ar saugu valgyti Sapota nėštumo metu??

Taip! „Spaota“ yra naudinga jums ir jūsų augančiam kūdikiui. Jis yra daug maistinių medžiagų ir veikia kaip supermaistas nėščioms motinoms. Jame yra daug antioksidantų ir jis yra supakuotas su vitaminais, mineralais ir kalorijomis, kad išlaikytumėte savo energiją.

„Chikoo“ vaisių nauda nėštumo metu:

Štai keletas nuostabių „chikoo“ privalumų nėštumo metu.

1. Pagerina virškinimo trakto sveikatą:

Chikoo gali kovoti ir kovoti su bet kokiu uždegimu, kuris gali būti jūsų žarnyne. Su nėštumu atsiranda daug virškinimo problemų. Todėl spaota gali padėti.

2. Energijos šaltinis:

Sapota yra energijos jėgainė. Jame yra daug fruktozės ir sacharozės, todėl galite greitai padidinti energiją. Kiekvieną kartą, kai pastebite, kad pritrūksta energijos, „sapota“ gali suteikti jums impulsą ir pakelti, taip išlaikydama energiją.

3. Stiprina kaulus:

Sapotoje gausu geležies, fosforo, natrio ir kalcio. Kad sustiprintumėte ir palaikytumėte kaulą, tai yra keletas pagrindinių maistinių medžiagų.

4. Išlaiko bakterines infekcijas:

Infekcija nėštumo metu gali būti įprasta ir įprasta. Sapotos valgymas gali padėti kovoti su infekcijomis ir jų išvengti.

5. Tikrina kraujospūdį:

Kraujospūdžio svyravimai yra labai dažnas dalykas, su kuriuo susiduria nėščia moteris. Kadangi sapotoje yra daug magnio ir kalio ir jos yra atsakingos už kraujospūdžio reguliavimą, valgant sapotą galima nuolat stebėti kraujospūdį.

6. Sumažina stresą:

Sapota yra natūralus raminamasis preparatas, todėl gali atleisti jus nuo streso ir nuraminti nervus.

7. Kovoja su nuovargiu:

Sapota taip pat gali kovoti su silpnumu, kurį turite patirti kasdien nėštumo metu. Kadangi jis yra pripildytas maistinių medžiagų, jis gali padidinti jūsų energiją ir taip kovoti su nuovargiu.

Taigi, čiku vaisiai yra naudingi nėštumui ir yra saugūs.

Šalutinis Sapota poveikis nėštumo metu:

Štai keletas vaisių šalutinių poveikių.

  1. Kadangi sapota turi daug kalorijų, labai tikėtina, kad per didelis vartojimas gali priaugti daug nepageidaujamo svorio.
  2. Pilvo skausmas ir diskomfortas yra kiti du šalutiniai vaisių poveikiai, kai jie vartojami per daug.
  3. Nesubrendusi ir neapdorota sapota gali sudirginti burną ir niežėti gerklę.

Chiku jūsų mityboje: Nėštumo dietos vadovas:

Dabar, kai žinote, ką gali padaryti chikoo, kitas dalykas yra įtraukti jį į savo mitybą ir pakeisti. Vaisiai, kuriuose gausu maistinių medžiagų, tikrai yra sąraše. Be to, kad įtraukėte jį į savo maisto dubenį, štai kaip galite pasigaminti chikoo sulčių.

  • Pašalinę chikoo odą, gerai nuplaukite. Susmulkinkite juos smulkiais gabalėliais.
  • Į maišytuvą įpilkite pusę puodelio pieno. Norėdami tai padaryti, pridėkite kapotą chikoo.
  • Gerai išmaišykite. Taip pat galite po truputį pilti pieno.
  • Prireikus įpilkite medaus. Pirmiausia paragaukite, kad suprastumėte saldumą. „Chiku“ yra natūraliai saldus ir geriausiu atveju jo galima paragauti prieš dedant medaus.
  • Maišykite, kol gausite vientisą konsistenciją.

Chiku sultys yra saugios gerti nėštumo metu. Jums tik reikia patikrinti, kiek vaisių vartojate.

Sapota nėštumo pradžioje yra vienodai gera. Tačiau patariame pasikonsultuoti su savo gydytoju, kad sužinotumėte, kiek jo galite vartoti. Dažniausiai tai lemia jūsų svoris, amžius ir sveikatos būklė. Tačiau sunku iš tikrųjų atsisakyti šio nuostabiai ir natūraliai skanaus vaisiaus.

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

Q1. Ar galiu valgyti Chiku maitinant krūtimi??

Ans: Taip, jūs tikrai galite valgyti. Kaip minėjome straipsnyje, vaisiai turi daug maistinių medžiagų, todėl yra būtini organizmui. Jums reikia tik stebėti, kiek valgote.

Q2. Kaip įtraukti chikoo į nėštumo dietą?

Ans: Geriausias būdas jį įtraukti į savo nėštumo dietą yra pridėti juos prie šviežiai supjaustytų vaisių dubenėlio. Jie prideda kitokį skonio pojūtį. Tokiu būdu jūsų dubuo tampa įdomus. Kitas būdas yra gerti juos kaip sultis, kurios abi yra sveikos.

Q3. Kada vengti Chikoo vaisių nėštumo metu?

Ans: Galite vengti, jei stebite savo svorį. Jis turi daug kalorijų, todėl gali padidinti jūsų svorį. Nepaisant to, prieš nuspręsdami įtraukti juos į savo nėštumo dietą, pasitarkite su gydytoju.