Ar esate skeptiškai besilaukianti mama, galvojanti, ar gvazdikėlių aliejaus naudojimas nėštumo metu yra saugus jums ir jūsų kūdikiui? Visi žinome daugybę gvazdikėlių aliejaus naudos sveikatai. Nepaisant to, nėštumo metu net geriausi produktai gali neigiamai reaguoti į jūsų kintantį kūną. Gvazdikėlių aliejus gali turėti nepageidaujamą poveikį ir sukelti šalutinį poveikį nėštumo metu. Ar galite naudoti gvazdikėlių aliejų nėštumo metu?

Gvazdikėliai yra žolė, o gvazdikėlių aliejus naudojamas kaip vaistas įvairioms namų gynimo priemonėms. Gvazdikėlių aliejus dažniausiai naudojamas kaip priemonė gydyti tokias ligas kaip viduriavimas, blogas burnos kvapas ir išvarža. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip saugi alternatyva gydyti tokias ligas kaip pykinimas, vėmimas, nevirškinimas ir žarnyno dujos.

Gvazdikėlių aliejus nėštumo metu

Gvazdikėlių aliejus nėštumo metu:

Gvazdikėlių aliejaus rūšys:

Rinkoje yra trijų rūšių gvazdikėlių aliejaus, kurį galite naudoti gydymui namuose.

  • Pumpurų aliejus, gaunamas iš gvazdikėlių augalo žiedpumpurių.
  • Lapų aliejus, gaunamas iš gvazdikėlių augalo lapų.
  • Stiebų aliejus, gaunamas iš gvazdikėlių augalo stiebų.

Gvazdikėlių aliejaus privalumai:

  1. Gvazdikėlių aliejus turi antimikrobinių, priešgrybelinių, antiseptinių ir antivirusinių savybių.
  2. Tai labai populiari ir efektyvi priemonė nuo dantų skausmo.
  3. Jis plačiai naudojamas daugeliui sveikatos sutrikimų, tokių kaip virškinimo sutrikimai, kosulys, astma, galvos skausmas ir stresas, gydyti.
  4. Gvazdikėliai nėštumo metu taip pat gali išvalyti kraują ir išlaikyti jūsų sveikatą.

Dantų skausmo gydymas nėštumo metu:

Norėdami išgydyti dantų skausmą nėštumo metu, paimkite visą gvazdikėlį ir lėtai kramtykite. Gvazdikėlių išskiriami aliejai patenka į skaudamus dantis ir dantenas ir padeda saugiai ir natūraliai gydyti dantų skausmą. Nors rinkoje yra gvazdikėlių aliejaus, patartina naudoti gvazdikėlį. Kramtykite ne daugiau kaip vieną ar dvi gvazdikėlius per dieną. Kai gvazdikėlių aliejus išgaunamas iš gvazdikėlių, per mažiau nei valandą jaučiamas didelis skausmo malšinimas.

Galimas šalutinis poveikis:

Gvazdikėlių perdozavimas nėštumo metu gali būti labai žalingas sveikatai. Tai gali paveikti ne tik jus, bet ir būsimą kūdikį. Tai gali turėti įtakos nėštumo komplikacijoms. Žemiau paminėti kai kurie šalutiniai poveikiai, kuriuos sukelia per didelis gvazdikėlių aliejaus vartojimas nėštumo metu.

1. Daugiau nei rekomenduojamas gvazdikėlių kiekis gali apsunkinti kvėpavimą.

2. Perdozavimas gali žymiai pagreitinti širdies susitraukimų dažnį ir taip sukelti nerimą bei neramumą.

3. Staigus mieguistumas ir mieguistumo jausmas nėra labai retas atvejis, kai nėštumo metu per daug vartojama gvazdikėlių aliejaus.

4. Gali svaigti galva ir pykinti.

5. Galite staiga patirti viduriavimą.

6. Nėštumo metu, esant dideliam gvazdikėlių aliejaus kiekiui, gali atsirasti gerklės skausmas.

7. Gali būti stiprus burnos ir gerklės nudegimų pojūtis.

8. Labai dideli gvazdikėlių aliejaus kiekiai gali labai pakenkti nervui ir taip sukelti daug pokyčių kūdikio fiziologijoje..

9. Kraštutiniais atvejais tai taip pat gali sukelti kraujavimą žarnyne, taip pat inkstų ar kepenų nepakankamumą.

Gvazdikėlių aliejus nėštumo metu-galimas šalutinis poveikis

Taigi ar galite naudoti gvazdikėlių aliejų nėštumo metu? Gvazdikėlių aliejus, vartojamas saikingai, turi nepaprastų žolelių savybių ir naudą sveikatai. Tai veiksminga priemonė nuo dantų skausmo, blogo kvapo ir dar daugiau. Reikėtų atsižvelgti į specialisto nuomonę, kiek ir kada vartoti. Jei jis vartojamas didelėmis dozėmis, tai kelia rimtą grėsmę jūsų sveikatai. Per didelis gvazdikėlių aliejaus vartojimas nėštumo metu gali būti labai pavojingas. Priešingu atveju jis laikomas saugiu vaistažolių preparatu. Klausykitės gydytojo patarimo dėl jo vartojimo. Visada gerkite mažas jo dozes, kad būtumėte sveiki ir apsaugotumėte savo kūdikį.