Kai kuriose pasaulio dalyse įprasta, kad betelio lapelis būna po valgio. Tai padeda virškinimo procesams ir turi kitų privalumų. „Meethapaan“ nėštumo metu yra labiau potraukis, su kuriuo gali susidurti kai kurios ponios. Kai kuriose vietose tradicijos taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Taigi betelio lapų valgymas gali būti kasdienių ritualų dalis, ypač po valgio. Kai kuriose vietose betelio riešutai taip pat dedami ant krūtų, nes jie mano, kad tai padeda padidinti motinos pieną. Taigi betelio lapų (paan) valgymas nėštumo metu daugeliui motinų gali atrodyti tinkamas dalykas.

Ieškote didelių betelio lapų privalumų nėštumo metu

Ar saugu valgyti nėštumo metu:

Nors betelio lapai kai kuriose vietose yra dažnas dalykas, diskutuojama apie jo naudojimą nėštumo metu. Taigi ar paan yra saugus nėštumo metu, negali turėti teigiamo atsakymo. Dabar žinome, kad kasdien vartojamas paanas daugeliui žmonių sukelia burnos vėžį. Taigi geriausia to vengti nėštumo metu, kad jūsų kūdikis būtų sveikas ir saugus.

Kodėl įprasta valgyti betelio lapus & Keptuvė nėštumo metu:

Daugelyje pasaulio vietų yra tradicija valgyti betelio lapus reguliariai. Šis lapas dažniausiai vartojamas po valgio, nes padidina seilių išsiskyrimą. Tai padeda virškinimui. Taigi net nėščios moterys linkusios tęsti šią tradiciją ir laukdamasi betelio lapų ar keptuvės. Gali būti gerai kartkartėmis išgerti betelio lapų, tačiau kasdien jų vartoti tikrai nėra gera idėja. Kadangi tai sukelia burnos vėžį, kenksmingas poveikis

betelio lapas nėštumo metu

Betelio lapo nauda nėštumo metu:

Betelio lapai turi savo naudą, todėl daugelis žmonių juos vartoja. Viena iš pagrindinių priežasčių yra apetito skatinimas. Taigi dauguma mamų jaučiasi geriau valgydamos betelio lapus, nes vidurių užkietėjimas joms kelia didelį susirūpinimą. Kadangi besilaukiančios motinos negali stipriai spausti savo kūno, kad palengvintų save, viskas, kas padeda perduoti judesius, yra pakankamai geras dalykas. Kadangi betelio lapai leidžia jums judėti žarnyne, tai palengvina moterims. Taip pat yra daug antioksidantų, kurie yra naudingi jums. Pasirinkite švarius lapus ir gerai juos sukramtykite.

Betelio lapų šalutinis poveikis nėštumo metu:

Nėštumo metu valgant betelio lapus yra keletas šalutinių poveikių,

  • Žinoma, viena iš pagrindinių problemų yra burnos vėžys. Tai gali lengvai paveikti ir kūdikį viduje. Kadangi vėžys yra kažkas, su kuo reikia būti atsargiems, betelio lapai tikrai nėra gera idėja besilaukiančioms motinoms.
  • Taip pat gali būti defektų, susijusių su gimdymu ir persileidimu. Pirmą kartą gimdančios moterys turėtų būti ypač atsargios šiuo klausimu.
  • Jums gali išsivystyti opos burnoje ir apatinėje gerklės dalyje. Šios opos taip pat gali sukelti vėžį, kuris gali pakenkti tiek motinai, tiek kūdikiui.
  • Kadangi paan taip pat yra tam tikras kiekis tabako, tai gali tiesiogiai paveikti kūdikį ir jo augimą. Tabakas nėra naudingas ir motinai, nes kenksmingas jo poveikis matomas plaučiuose.
  • Kitas elementas, kuris paprastai pridedamas prie paan, yra gesintos kalkės. Žinoma, kad tai sukelia širdies plakimą ir kai kuriais atvejais širdies sutrikimus. Šis motinos širdies plakimo padidėjimas netiesiogiai sukels vaiko gimimo problemų.
  • Taip pat galite pastebėti, kad „meethapaan“ turi pakankamai cukraus, kad reguliariai vartojant nutuktų.

Betelio lapai turi tam tikrą naudą organizmui, tačiau ar tai naudinga nėštumui, yra ginčytinas klausimas. Kadangi problemos, atsirandančios dėl kasdienio paan vartojimo, yra didelės, gydytojai pataria nėščioms moterims jų neturėti. Vėžys yra viena iš pagrindinių priežasčių ir vaiko apsigimimų. Taip pat žinoma, kad dėl to atsiranda persileidimų. Jei norite, kad nėštumas vyktų sklandžiai, o kūdikis gimtų sveikas be jokių defektų, patartina susilaikyti nuo kramtomų betelio lapų.

DUK:

1. Ar Betelio lapai yra vėžį sukeliantis produktas?

Ans: Betelio lapai daugeliui žmonių gali sukelti burnos vėžį, kai jie vartojami reguliariai. Kadangi betelio lapai dažniausiai iškloti gesintomis kalkėmis ir tabaku, tai labai kenkia motinai ir kūdikiui. Jei motinos kasdien vartoja betelio lapus kaip apetitą skatinančią priemonę, jos kenčia nuo opų burnoje, kurios gali būti vėžinės.

2. Ar Betelio lapai duos jums kokios nors naudos?

Ans: Yra keletas betelio lapų privalumų. Tai apima antioksidantus ir mineralus. Betelio lapai geriausiai žinomi dėl apetito stimuliavimo. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl žmonės jį vartoja. Tai padeda nėščioms moterims, turinčioms vidurių užkietėjimo problemų. Bet betelio lapų nauda, ​​kai ji apipilama tabaku ar gesintomis kalkėmis, yra neigiama.

3. Ar besilaukiančios motinos turėtų vartoti betelio lapus?

Ans: Nerekomenduojame besilaukiančioms motinoms vartoti betelio lapų. Kadangi mamai yra daugiau pavojų susirgti vėžiu, patartina nustoti juo sirgti. Pavojai neapsiriboja motina, bet taip pat perduodami kūdikiui. Vaikas gali turėti tam tikrų apsigimimų arba mama gali patirti persileidimą.