Strijos nėštumo metu yra vienas iš labiausiai paplitusių dalykų, su kuriais mes išmokome gyventi. Tačiau mes visi taip pat turime žinoti, kad ne kiekviena nėščia moteris turi gauti ženklus. Nėštumo metu strijos atsiranda dėl konkrečių priežasčių, taip pat galima jų išvengti. Kūno pokyčiai, vykstantys šiuo nuostabiu kiekvienos moters gyvenimo momentu, yra natūralūs. Tačiau visa tai yra mokymasis apie juos, jų apėmimas ir išsiaiškinimas, ką galima atšaukti ir kas dar gerai..

Dabar, jei jums įdomu, kaip su jais elgtis? Leiskite mums jums padėti ir paaiškinti jums viską, kas susiję su nėštumo strijų mokslu. Pradėkime!

strijos nėštumo metu

Kas yra strijos ir ar jos yra normalios nėštumo metu?

Strijos pastebimai pastebimos per 13 savaičių, einant į 21 nėštumo savaitę. Kai tik jūsų oda atšoks, ji bus linkusi dalytis į tam tikras sritis, sumažės kolageno ir naujų odos ląstelių kiekis, o tai padės sukurti strijas. Nėštumo metu kūnas auga greičiau nei oda (1). Dėl to atsiranda strijų, nes pluoštai po odos paviršiumi pradeda lūžti. Strijų spalva yra purpurinė į sruogelę panaši arba siaura rožinė kontūra, kuri auga ant odos išorės. Jie taip pat pripažįstami kaip striae arba striae. Daugeliu atvejų juodos strijos nėštumo metu randamos ant krūtinės, užpakalio, pilvo, žasto, klubų ir šlaunų, taip pat ant krūtinės.

Kas sukelia strijų atsiradimą nėštumo metu:

Strijos yra mažos ašaros antriniuose audinių sluoksniuose po oda. Dažniausiai žinomos priežastys, dėl kurių atsiranda strijų ant nėščios pilvo ir kūno, yra šios (2).

  • Jei neturite aktyvaus gyvenimo būdo, tai taip pat gali sukelti strijų.
  • Daugeliu atvejų tai taip pat gali grįžti prie genetikos. Jei jūsų artimi šeimos nariai turi strijų, greičiausiai jas patirsite ir nėštumo metu.
  • Greitas svorio padidėjimas nėštumo metu taip pat yra atsakingas už strijų gaudymą.
  • Nėštumo metu vykstantys hormoniniai pokyčiai taip pat gali sukelti strijų atsiradimą.

Kada nėštumo metu gali atsirasti strijų?

Daugeliu atvejų strijos atsiranda po antrojo trimestro arba paskutinį antrąjį trimestrą. Kai kurios moterys pradeda pastebėti šiuos ženklus maždaug antrąjį -trečiąjį trimestrą arba vėlyvą nėštumą, vėliau – ankstyvą. Svorio padidėjimas, hormoniniai pokyčiai ir gyvenimo būdas palaipsniui pradeda žymėti dažniausiai mūsų kūno dalių, tokių kaip pilvas, kojos, šonkauliai, nugara, juosmuo, šlaunys, klubai ir krūtys, strijas..

Kaip išvengti ir išvengti strijų nėštumo metu:

Dabar mes jums pasakysime keletą esminių patarimų, kurie jums padės išvengti strijų nėštumo metu. Jokiu būdu visiška prevencija daugeliu atvejų gali būti įmanoma; tačiau keletas gudrybių ir pakeitimų gali padėti išvengti ir išvengti nėštumo laiko poveikio (3, 4). Tačiau tyrimų yra nedaug, o mokslo rezultatai nėra puikūs, o tai rodo, kad tokia prevencija gali būti visiškai įmanoma.

Kaip išvengti strijų nėštumo metu? Patarimai yra tokie:

1. Drėkinkite odą aliejumi:

Drėkinkite odą aliejumi

Nėštumo metu sukamaisiais judesiais ant apatinės nugaros dalies, pilvo, klubų, žasto, kojų ir šlaunų tepkite gerą drėkinamąjį kremą, kad jis pakankamai giliai įsiskverbtų į odą. Norėdami masažuoti odą, naudokite įvairius aliejus, tokius kaip ricinos aliejus, kokosų aliejus, iki aliejaus arba sezamo aliejus. Kakavos sviestas taip pat yra praktiškas pasirinkimas. Taigi nėštumo metu švelniai masažuokite vietas, kad jos derėtų su reikšmingais odos pokyčiais, svorio padidėjimu ir audinių elastingumo valdymu. Tai yra labiausiai paplitusi namų priemonė nuo strijų nėštumo metu.

2. Geriamasis vanduo:

namų gynimo priemonės nuo strijų