Kraujavimą nėštumo metu galima supainioti su mėnesinėmis, tačiau iš tikrųjų taip nėra. Nėštumo metu niekada negali būti mėnesinių. Kadangi kiaušinis tavo įsčiose jau įsitvirtino ant gimdos gleivinės ir pradėjo vystytis į stebuklą, kuris yra tavo kūdikis. Šiuo metu kūdikiui reikia viso kraujo, kad jis liktų jūsų sistemoje. Kad jūs būtumėte sveiki ir kūdikis. Tačiau labai retais atvejais kai kurios motinos nėštumo metu kenčia nuo kraujavimo. Tai neturėtų kelti nerimo, nes visiškai normalu, kad motina kartais kraujuoja. Tačiau per didelis kraujavimas yra labai blogas. Pernelyg didelis kraujavimas gali pakenkti vaikui. Taigi, jei kraujavimas yra lengvas ir neturi įtakos jūsų bendrajai sveikatai, jūs ir jūsų kūdikis esate saugūs.

Kraujavimas nėštumo metu

Kraujavimo priežastys nėštumo metu:

Nėštumo metu yra keletas išskirtinių kraujavimo priežasčių. Nors šios priežastys yra ribotos, jos vis tiek turi sukelti kraujavimą, kad ir koks mažas, kai kurios iš šių priežasčių yra.

Infekcija:

Infekcija tam tikru metu gali sukelti kraujavimą. Nors infekcija gali būti gydoma, kraujavimas negali būti saugus ir švarus. Kai kurioms moterims gali pasireikšti sunkus kraujavimas, o kai kurioms – labai lengvas kraujavimas. Infekcija, jei ji paliekama, gali viršvalandžius sukelti pakankamai kraujavimo ir taip pat gali turėti įtakos kūdikio augimui gimdoje. Kadangi jūsų kūnas šiuo metu yra labai jautrus svetimoms ligoms ir bakterijoms, būtina išlaikyti save sveiką dėl jūsų ir ypač dėl jūsų kūdikio..

Placentos problemos:

Placentos pažeidimai taip pat gali sukelti kraujavimą. Placenta yra siena, kuri dengia jūsų kūdikį tol, kol jis yra įsčiose. Gimus kūdikiui, placenta išsiskiria. Ši apsauginė antklodė išlaiko kūdikio ranką įsčiose, taip pat yra vaisiaus vandenų laikiklis, kuris palaiko kūdikio sveikatą. Nedidelis placentos sutrikimas gali sukelti nedidelį kraujo išsiskyrimą, tačiau kadangi placenta apsaugo jūsų kūdikį, ji laiku išgydys ir kraujavimas sustos..

Kūdikio praradimas:

Tai labiausiai trikdo visas kraujavimo priežastis. Nes tai reiškia, kad turite persileidimą, o tai reiškia, kad kūdikis arba miršta jūsų įsčiose, arba jau yra miręs. Tai gali atsirasti dėl sunkios skrandžio traumos. Galbūt, jei neseniai nukritote ar atsitiktinai kažkas kaip nors pakenkė skrandžiui. Šiuo metu iš jūsų kūno išeis didelis kraujo kiekis ir dažniausiai žmonės aptems. Štai kodėl nėštumo pradžioje gydytojas visada patars nesistengti ir būti saugiam.

Kraujavimo simptomai nėštumo metu:

Prieš pradėdami kraujuoti, yra keletas simptomų, kurie jus įspės.

Mėšlungis:

Tai prasideda anksti, kol prasideda kraujavimas, dažniausiai mėšlungis nėra toks stiprus, tačiau tam tikru momentu jis tampa nepakeliamas. jei dienos metu staiga ima spazmuoti skrandis, labai tikėtina, kad po kurio laiko pradėsite kraujuoti. Mėšlungis yra pirmasis kraujavimo požymis nėštumo metu. Retkarčiais atsiras mėšlungis, todėl būkite atsargūs, jei atsiranda mėšlungis, gali būti, kad turite infekciją ar bet kokią kitą dėmesio priežastį.

Nuovargis:

Nuovargis taip pat yra dar vienas kraujavimo simptomas. Šiuo metu kraujas pasieks pilvą, todėl jausitės apsvaigę. Kai tik pradėsite jaustis taip, atsigulkite, nes dėl nuovargio galite nukristi ir pakenkti kūdikiui. Dėl artėjančio kraujo netekimo galite jaustis pavargę ir tingūs. Ir kai tik pradėsite kraujuoti, jei jis bus gausus, jausite pykinimą ir pykinimą, todėl būkite saugūs ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Per didelis skausmas:

Skausmas yra pagrindinis kraujavimo nėštumo metu jausmas. Skausmas ateina kraujavimas šiuo metu nėra normalus veiksnys. Infekcija sukels pilvo skausmą, taip pat placentos problemas. Taigi nebijokite, kol skausmas yra nekontroliuojamas, nėra ko jaudintis, bet vis tiek, kad būtumėte saugūs, svarbu pasikonsultuoti su gydytoju, kodėl skausmas prasidėjo.

Namų gynimo priemonės savaime nėra labai skirtingos, kai reikia gydyti kraujavimo problemą nėštumo metu, nes nėra žinomo fakto, kodėl kai kurios moterys kraujavo nėštumo metu, tačiau po bandymų ir klaidų buvo sukurtos pagrindinės priemonės išvengti šios problemos ir išlaikyti motinos ir kūdikio sveikatą-

Dieta, praturtinta vitaminais ir vitaminais:

Maisto produktuose esantys baltymai padeda stiprinti kūną ir padeda išlikti stipriems, kad būtų išvengta nereikalingų infekcijų, kurios gali būti kraujavimo priežastis. Labai svarbu, kad padarytumėte viską, kas įmanoma, kad sustabdytumėte kraujavimą, kad jūsų vaikas būtų saugus. Vitaminai taip pat prisideda prie geros kūdikio ir motinos sveikatos. Taigi gerai subalansuota mityba, kurioje yra baltymų, vitaminų ir mineralų, padės išvengti infekcijos.

Daug skysčių:

Skysčiai, ypač vanduo, yra gyvybės pagrindas. Be vandens žmogus negali išlikti sveikas. Vanduo ir kiti skysčiai visiškai išvalys motinos sistemą nuo nepageidaujamų mikrobų ir bakterijų, kurios gali pakenkti kūdikiui infekcijos pavidalu. Skysčiai gerokai išplauna jūsų sistemą, todėl visas kraujo perteklius bus išplautas, o jūsų kūnas bus švarus. Skysčiai taip pat suteiks jums reikiamos jėgos susitvarkyti su kraujavimu, nes nėštumo metu vis tiek prarasite daug jėgų.

Galiausiai gydytojų gydymas ir patarimai padės išlaikyti teisingą kelią, kad jūsų kūdikis išliktų sveikas ir stiprus.