Ar sužinojote, kad esate nėščia? Ar užuot buvęs laimingas, ar jaučiatės nusivylęs ir nervingas? Tu nesi vienas! Daugelis moterų patiria tas pačias emocijas, kai yra fiziškai ar psichologiškai nepakankamai pasirengusios kūdikiui. Nesvarbu, ar tai būtų pelninga karjera, ar bloga sveikata, ar kitos priežastys, namų gynimo priemonės abortui gali suteikti jums išeitį iš nepageidaujamo nėštumo.

Jei norite eiti šiuo keliu, šis straipsnis yra išsamus vadovas, kaip geriau pasiruošti. Galite pasirinkti dviejų tipų abortų metodus-medicinines ir chirurgines procedūras, savaiminį abortą, naudojant namų gynimo priemones. Sužinokime išsamiai apie natūralias abortų naudos, rizikos ir šalutinio poveikio priemones. taip pat supraskite namų gynimo būdus, kaip atsikratyti persileidimo patarimų ir požymių.

geriausios namų abortų priemonės

Kas yra abortas:

Abortas yra sąmoningas bandymas išstumti vaisių ar embrioną prieš jam gimstant gyvam vaikui. Kiti abortų pavadinimai yra nutraukimas ir vaisiaus naikinimas.

(Abortas prieš persileidimą)

Žmonėms visas nėštumo laikotarpis yra apie 39 savaites, per kurias pirmosios 8 savaitės yra embriono stadija, o likusios – vaisiaus stadija. Kai kurios moterys gali padaryti natūralų abortą, vadinamą „persileidimu“, kai embrionas ar vaisius pašalinami natūraliai. Tikrasis aborto terminas taikomas tik tada, kai jis yra išoriškai sukeltas specialiais metodais, norint savanoriškai nutraukti nėštumą. Tai galima padaryti prieš gyvybingumo etapą, kuris yra 20 savaičių arba vaisiaus svoris <500 gramų

Kalbant apie abortą, taip pat turime suprasti terminus – Užbaigti abortą ir Praleistas abortas.

 • Visiškas abortas įvyksta, kai vaisius visiškai išeina iš gimdos ir vadinamas sėkmingu atveju.
 • Praleisto aborto atveju visas vaisius ar jo dalys lieka gimdos viduje ir sukelia infekcijas. Šiuo atveju būtina chirurginė intervencija!

Abortų istorija:

Jei manėte, kad abortas yra šiuolaikinė koncepcija, klystate! Ankstyviausi žinomi savanoriško aborto atvejai, dar vadinami sukeltu abortu, buvo užfiksuoti Egipto laikais. Buvo taikomos griežtos nechirurginės praktikos, tokios kaip sunkus darbas, pilamas karštas vanduo ant pilvo ir pan., Todėl moterys mirė anksti. Tačiau stebint ir tobulinant medicinos žinias, ši barbariška praktika pakeitė patikrintus mokslinius metodus.

Tiesą sakant, daugelis istorikų mano, kad abortas 1920 -aisiais buvo mirtina procedūra, palyginti su pačiu gimimo procesu. Tik po šio laikotarpio buvo sukurta saugaus aborto koncepcija. Vietoj to, kad moterys bandytų atlikti pavojingas praktikas, pavyzdžiui, durti, sėdėti ant verdančio vandens puodo ir pan., Abortai buvo atliekami prižiūrint apmokytoms akušerėms. Aštuntajame dešimtmetyje medicininis abortas pirmą kartą buvo panaudotas Jungtinėse Valstijose, kai nėštumui nutraukti buvo naudojamos vaistinės tabletės.

Šiandien mums siūlomos įvairios abortų procedūros, kurios taikomos atsižvelgiant į motinos ar kūdikio trimestrą ir sveikatos būklę..

Ar abortas teisingas:

Atmetus teisinius ir neteisėtus abortų aspektus, daugelis žmonių mano, kad tokia praktika yra priverstinis brangaus žmogaus gyvenimo ir jo ateities nutraukimas. Tai nereiškia, kad abortai turėtų būti visiškai uždrausti, nes jie gali būti pateisinami tik tam tikrose situacijose, kai kyla pavojus motinos gyvybei arba galimas pavojus kūdikiui. Bet kokia kita asmeninė, finansinė ar profesinė priežastis laikoma amoralia ir nekalto žmogaus auka.

Kaip sakoma, „geriau užkirsti kelią nei išgydyti“, abortui geriausia apsisaugoti, kad apsaugotum savo gyvybę ir išgelbėtum nuo moralinės kaltės. Norėdami sumažinti nepageidaujamo nėštumo riziką, galite pasirinkti saugią kontracepcijos priemonę, pvz., Tabletes, prezervatyvus ir pan..

Abortų tipai: istorija ir priežastys

Įvairūs abortų tipai:

Kaip minėta anksčiau, Indijoje per 20 nėštumo savaičių yra įvairių abortų procedūrų, kurios patenka į šias tris kategorijas:

 • Saugus abortas: jį atlieka akušerės, apmokyti sveikatos priežiūros specialistai ir patvirtinti medicinos metodai.
 • Mažiau saugus abortas: nors ir atliekamas naudojant saugius metodus, pavyzdžiui, tabletes, tai daroma be tinkamos priežiūros ir žinių.
 • Mažiausiai saugus abortas: tai apima gyvybei pavojingas procedūras, tokias kaip invazinė abortų operacija, naudojant nepripažintus metodus.

Dabar, kai supratote abortų klasifikaciją, pažvelkime į kai kuriuos saugių abortų pavadinimus ir procedūras, atliktas Indijoje, taip pat išsamią informaciją apie nėštumo stadiją ir kainą:

1. Ankstyvas nechirurginis abortas:

Patvirtinus nėštumą atlikus preliminarų namų testą ar skenavimą, galite pasirinkti ankstyvą neinvazinį metodą. Bus suleistas cheminis abortų vaistas, dėl kurio dubens skausmas, mėšlungis, kraujavimas bus pašalintas negimusiam vaisiui per kelias valandas.

 • Kada tai įmanoma? 2-10 nėštumo savaičių
 • Laikas atlikti: Rezultatai gali būti per dieną
 • Apytikslė kaina: 500–1000 INR

2. Vakuuminis aspiracija:

Šios procedūros metu šalia gimdos kaklelio srities suleidžiamas vietinis anestetikas ir įkišamas vamzdelis. Po to placenta išsiurbiama vakuuminiu abortų aparatu, o visa gimda išvaloma, kad būtų pašalinti visi pėdsakai.

 • Kada tai įmanoma? 2–12 nėštumo savaičių
 • Laikas atlikti: 5-10 minučių
 • Apytikslė kaina: 2000-3000 INR

3. Išsiplėtimas ir evakuacija:

Metodas atliekamas taikant bendrąją nejautrą, po to švelniai atveriama gimdos kaklelis. Naudojant abortą siurbiant ir žnyplėmis, vaisius ir placenta pašalinami iš gimdos, o tai taip pat reiškia vaiko kūno suluošinimą..

 • Kada tai įmanoma? 13-21 nėštumo savaitė
 • Laikas atlikti: 30 minučių
 • Apytikslė kaina: 2000–30 000 INR

4. Darbo indukcija:

Taikant šį metodą, motina paguldoma į ligoninę ir jai skiriamas vaistas, skatinantis ankstyvą gimdymą. Susitraukimai išsivysto maždaug per 2-4 valandas, kad išstumtų vaisių. Tačiau po to reikia atlikti aborto operaciją, kad būtų pašalinti visi placentos pėdsakai.

 • Kada tai įmanoma? 16–21 nėštumo savaitė
 • Laikas atlikti: apima 2-3 dienas buvimo ligoninėje ir gali užtrukti kelias valandas.
 • Apytikslė kaina: 5000-30 000 INR

Kai peržengsite antrąjį trimestrą, abortas gali būti sunkus ir pavojingas jūsų organizmui. Tik kraštutiniais, neišvengiamais atvejais, C-sekcija atliekama kūdikiui išvaryti. Turite atkreipti dėmesį, kad aukščiau išvardyti abortų būdai ir jų rūšys atliekami griežtai vadovaujant ir prižiūrint gydytojui arba apmokytam sveikatos priežiūros specialistui.

Koks yra vidutinis abortų dažnis pasaulyje:

Sunku komentuoti abortų rodiklius visose pasaulio šalyse, kaip ir daugelyje šalių abortai yra neteisėti, nedokumentuokite jų numerių. Remiantis JT Pasaulio abortų politikos ataskaitomis, abortų dažnis buvo matuojamas pagal abortų skaičių, atliktą 1000 moterų, 15–44 metų amžiaus. Į šį skaičių gali būti neįtraukti savaiminiai abortai, kurie vyksta be jokio įsikišimo ir paprastai vadinami persileidimais.

Greito aborto faktai:

 • Tyrimas atskleidė, kad Rusijoje abortų dažnis yra didžiausias – 37,4 moterys nutraukia nėštumą iš 1000 moterų. Šiai tautai sekė Kuba su 28,9, o Kazachstanas – 27,4.
 • Indijoje tai dar labiau šokiruoja, nes iki 2018 m. Buvo pranešta apie nerimą keliantį skaičių – apie 15,6 milijono abortų per metus. Šis skaičius yra daug didesnis nei JAV, kuris gerokai sumažėjo nuo 1,4 milijono, apie kurį pranešta 1990 m. apskaičiuota, kad dėl abortų dėl nesaugios ir nehigieniškos praktikos per dieną vidutiniškai miršta 13 žmonių.

Ar Indijoje abortas yra teisėtas:

Iki 1970 m. Buvo laikoma nusikalstama arba remti, arba bandyti abortą, o už tai gresia griežtos bausmės – laisvės atėmimas iki 7 metų ir didelės baudos. Tačiau klausimas – ar abortas turėtų būti teisėtas bent jau priimtinose bylose, paskatino Aborto įstatymą Indijoje 1971 m..

Indija yra viena iš daugelio šalių, kuriose tam tikromis aplinkybėmis abortas yra teisėtas. Pagal abortų gaires moteris gali nuspręsti nutraukti nėštumą iki 20 savaičių, kai abortas yra teisėtas, naudodamas įvairias procedūras, pvz., Tabletes ar PSO rekomenduojamus metodus. Pasibaigus 20 savaičių laikotarpiui, ty po antrojo trimestro. Norint atlikti abortą, reikalingas teismo leidimas, nurodant pagrįstas priežastis.

Pagrindinės abortų priežastys:

Yra daug priežasčių, kodėl Indijos moterys patiria abortą arba sukelia medicininį abortą, o tai prisideda prie vieno didžiausių kūdikių žudynių pasaulyje. Dauguma jų yra pasirinktiniai lytiniai abortai, skenuojant atskleidžiant vaisiaus lytį, nepaisant griežtų taisyklių, prieštaraujančių šiam procesui.

Kiti iššūkiai gali būti

 • financinės problemos
 • paramos stoka namuose
 • priverstinis seksas
 • paauglių nėštumas
 • seksas prieš santuoką
 • karjeros iššūkiai
 • visuomenės spaudimas
 • nenoras prisiimti papildomų pareigų.

Abortų vaistai alternatyviuose vaistuose:

Rinkoje esančios abortų tabletės yra iš „Allopathy“ arba anglų medicinos, kuriose naudojami dviejų skirtingų tipų vaistai – mifepristonas ir misoprostolis. Jie parduodami su įvairiais prekių pavadinimais. Alternatyvūs vaistai, tokie kaip Homeopatija ir Ajurveda, taip pat turi skirtingus sprendimus dėl abortų..

Nereceptinių homeopatinių vaistų nuo abortų nėra, nes jie skiriami atsižvelgiant į moters sveikatą, amžių ir esamą būklę. Ajurvedos abortas taip pat įmanomas naudojant vaistažolių mišinius, kurie nutraukia nėštumą ankstyvosiose stadijose. Jūs netgi galite pasitarti su gydytojais, kad sužinotumėte apie specialius augalinius vaistus, skirtus abortui.

Abortai namuose: 13 saugių natūralių būdų išbandyti ankstyvą savaitę

Jei norite sužinoti, kokie yra natūralūs abortų būdai, kuriuos galima atlikti namuose, mes surinkome 10 nerizikingų namų gynimo būdų, kurie gali sukelti abortą 1 ir 2 nėštumo trimestrais. Štai detalės: (1 & 2)

Ar namų gynimo priemonės yra veiksmingos abortams?

Ne chirurginiai metodai yra natūralūs abortų būdai, kai yra ribota prieiga prie ligoninių ar sveikatos priežiūros skyrių. Dauguma namų gynimo būdų nutraukti nėštumą nėra pagrįsti jokiais moksliniais įrodymais ir yra pagrįsti tik tam tikrų asmenų asmenine patirtimi. Šios priemonės naudoja vaistažoles ir natūralius ingredientus, kurie veiksmingai sukelia abortą. Tačiau dėl jų saugumo ir veiksmingumo vis dar diskutuojama, nes kai kurie vaistažolių metodai kelia pavojų gyvybei.

Toliau pateikiami galimi pavojai naudojant aborto priemones namuose:

 • Gausus kraujavimas, atsiradęs dėl nepilno ar praleisto aborto.
 • Infekcijos, jei įdedami išoriniai įrankiai
 • Toksiškumas dėl vaistinių augalų perdozavimo
 • Sudedamųjų dalių užteršimas

Trumpai tariant, natūralūs abortų metodai nėra apsaugoti nuo pavojų. Todėl rekomenduojama kreiptis į gydytoją patarimo, nebent jūsų gyvenamojoje vietoje nėra medicinos įstaigų.

aborto priemonės namuose

Ar gydytojai palaiko abortus namuose?

Mes ištyrėme tikrus pokalbius tarp sertifikuotų gydytojų ir jų pacientų, kad nustatytume, ar medicinos įstaigos tikrai palaiko abortus namuose. Štai ką galėtume daryti išvadą:

-> Moterys, kurių nėštumas 8 savaitės, paklausė kelių ginekologų, ar jos gali laikytis kokių nors saugių namų gynimo priemonių vaisiui nutraukti. Jie nerimauja dėl kreipimosi į kliniką dėl visuomenės spaudimo ir baimės atskleisti. Tai yra bendras daugelio gydytojų atsakymas:

Abortai naudojant namų gynimo būdus yra ne tik neveiksmingi, bet ir pavojingi. Tinkamų žinių trūkumas gali kelti grėsmę moters sveikatai ir sukelti nepageidaujamų komplikacijų. Medicininiai abortai yra saugūs, teisėti ir orientuoti į rezultatus.

-> Kai kurios kitos moterys kreipėsi į kelis gydytojus ir paklausė apie žalios papajos ir cinamono veiksmingumą nėštumo metu. Jie mano, kad šie metodai yra natūralūs ir todėl turi minimalią riziką. Tačiau gydytojai sako kitaip!

Tokios priemonės kaip papaja ir cinamonas yra labai linkusios į nesėkmę ir veikia tik 1–2 atvejais. Vienintelis būdas užtikrinti sėkmingą nėštumą yra kreiptis į gydytoją ir paprašyti jo patarimo dėl abortų proceso.

-> Kai kuriems pacientams nėštumo testas buvo teigiamas naudojant namų nėštumo rinkinį. Jie paklausė gydytojų, ar šio tyrimo pakanka abortui atlikti? Jei taip, koks yra teisingas būdas tai padaryti?

Namų nėštumo rinkinys naudoja šlapimo mėginį nėštumui patvirtinti. Tačiau jie dažnai pateikia klaidinančius rezultatus, tokius kaip klaidingai neigiami arba klaidingai teigiami. Tai reiškia, kad moterys gali būti nėščios, tačiau rezultatai rodo kitaip arba atvirkščiai. Norėdami būti saugesni, turite atlikti ultragarsinį nuskaitymą gydytojo klinikoje, kad sužinotumėte savo nėštumo būklę ir amžių. Remdamasis tuo, gydytojas pasiūlys tinkamas procedūras.

natūralus abortas namuose

Čia jūs žinote natūralius abortus namuose, kaip nutraukti nepageidaujamą nėštumą pirmosiomis savaitėmis ir mėnesiais:

1. Papaja abortui:

namų gynimo priemonės nėštumui nutraukti

Papaja yra viena iš labiausiai paplitusių nepageidaujamo nėštumo namų gydymo priemonių. Nors abortui vartojama ir prinokusi, ir neapdorota papaja, ji yra stipresnė. Neprinokusiuose vaisiuose yra baltas skystis, vadinamas lateksu, kuriame yra daug prostaglandinų ir oksitocino. Šie agentai parodė abortą sukeliančias savybes, kurios sumažėja, kai vaisiai subręsta. Nenuostabu, kodėl nėščioms moterims patariama nuo jo nesilaikyti iki gimdymo.

2. Ananasas abortui:

namų gynimo priemonės ankstyvam abortui

Ananasas yra viena iš geriausių namų abortų priemonių. Remiantis tyrimais, ananasuose yra fermento, vadinamo bromelainu, kuris minkština gimdos kaklelį, kad pašalintų vaisius. Tai gali veikti tik ankstyvoje nėštumo stadijoje. Be to, nėra tinkamų įrodymų apie ananasų vaisių ar sulčių veiksmingumą, o kai kurie tyrimai parodė, kad ananasų ekstraktas turi uterotoninį aktyvumą.

3. Sezamo sėklos abortui:

saugus abortas namuose

Sezamo sėklos laikomos viena saugiausių Indijos namų abortų priemonių. Jie mirkomi per naktį ir vartojami kartu su medumi, kad būtų gauti greiti rezultatai. Nors nėra pakankamai įrodymų apie jų veiksmingumą, manoma, kad tam tikra sezamo sėklų dozė gali padidinti kūno šilumą ir paskatinti susitraukimus. Skirtingai nuo kitų namų gynimo priemonių, šis ingredientas iš esmės neturi šalutinio poveikio, nebent jo vartojama išskirtinai dideliais kiekiais.

4. Petražolės abortui:

nėštumo savaitės abortas namuose

Petražolės laikomos geriausia namų abortų priemone. Daugelis žmonių mano, kad petražolių arbata yra vaistažolių abortų metodas, kuris, vartojant tam tikras dozes, gali sukelti susitraukimus ir pašalinti vaisių. Kai kurie tyrimai parodė, kad žolė prisidėjo prie abortų, bet taip pat parodė daug toksiško poveikio dėl lakiųjų aliejų. Visame pasaulyje taip pat buvo pranešta apie atvejus, kai moterys prarado gyvybę, bandydamos šiam tikslui naudoti petražoles. Taip pat pavojinga įdėti petražolių lapų į makšties sritį, kad paskatintų gimdos spazmus.

5. Vitaminas C abortams:

namų gynimo priemonės abortui

Visi žinome, kad vitaminas C yra stiprus antioksidantas ir stiprina imunitetą. Remiantis 1970 m. Rusijos žurnale, po nuodugnaus tyrimo buvo atskleista šios maistinės medžiagos nutraukimo pusė. Yra žinoma, kad vartojant didelius kiekius vitamino C, staiga padidėjo estrogeno kiekis organizme ir įvyko persileidimas..

6. Akacijų ankštys abortui:

natūrali aborto priemonė

Akacija yra žydinčių augalų rūšis, o jos ankštys yra natūralus abortų gydymo būdas. Nors nėra tvirtų paskelbtų įrodymų apie jo veikimą, daugelis žmonių naudoja akacijų ankšties mišinį su bananų ūgliais, kad rezultatai būtų greitesni. Abu ingredientai džiovinami saulėje vienodais kiekiais ir susmulkinami. Šį mišinį reikia sumaišyti su cukrumi ir vartoti daug kartų, kol prasidės kraujavimas. Vėlgi, nėra jokios garantijos dėl šios priemonės saugumo ir veiksmingumo.

7. Ramunėlės abortui:

natūralūs abortų būdai

Ramunėlių arbata kartu su kūno ir proto nuraminimu yra viena iš saugių, natūralių abortų gydymo priemonių. Ši vaistažolių priemonė abortui turi tujono, kuris, vartojamas dideliais kiekiais, gali sukelti ankstyvus susitraukimus. Taigi, norėdami pamatyti efektą, turite išgerti bent 3 puodelius per dieną.

8. Medvilnės šaknų žievė abortui:

Medvilnės šaknų žievė gaunama iš medvilnės augalo šaknų ir naudojama menstruacijų skausmams palengvinti bei gimdos susitraukimams gimdymo metu padidinti. Ji taip pat laikoma viena iš mažiau toksiškų žolinių augalų, galinčių sukelti persileidimą nėščioms moterims. Šis ingredientas yra naudojamas arbatos arba tinktūros pavidalu rekomenduojamomis dozėmis nėštumui nutraukti.

Yra žinoma, kad ji skatina ankstyvus susitraukimus ir sukelia abortus nėščioms moterims.

9. Cinamonas abortui:

natūralūs būdai nutraukti nėštumą

Cinamonas yra viena iš efektyvių namų priemonių nepageidaujamam nėštumui. Daugelyje pasaulio šalių moterys geria stiprią cinamono arbatą, kad paskatintų ankstyvą gimdymą. Rezultatai priskiriami galingiems agentams, esantiems šiame prieskonyje. Tačiau dėl didelio kumarino kiekio turite griežtai laikytis atokiau nuo „Cassia Cinnamon“, kuri yra toksiškesnė veislė.

10. Goji uogos abortui:

natūralaus persileidimo būdai

Kinijos manymu, manoma, kad Goji uogos yra viena iš stipriausių priemonių, padedančių persileisti. Šiose uogose yra daug betaino ir kitų junginių, kurie gali sukelti persileidimą. Jūs taip pat turite žinoti apie šiuos vaisius, nes jie kenkia jūsų sveikatai ir inkstams. Svarbu pasikonsultuoti su apmokytu ekspertu dėl saugaus šių uogų dozavimo, kad išvengtumėte nepageidaujamų sveikatos komplikacijų.

11. Karšta vonia abortui:

natūralūs aborto būdai

Karšto vandens vonia ne tik padeda atsipalaiduoti, bet ir yra geriausia namų priemonė abortams sukelti. Remiantis tyrimu, moterys, kurios pirmą trimestrą naudojosi sūkurine vonia, turėjo didesnę aborto tikimybę. Idėja yra padidinti bendrą temperatūrą, o ne tik pilvo sritį, kad būtų pasiekti geresni rezultatai. Tačiau reikia pasirūpinti, kad temperatūra neviršytų 101 laipsnių F arba 38 laipsnių Celsijaus, o vandenyje – ne daugiau kaip 10 minučių..

12. Namų maistas abortui:

Namų maistas abortui

Be aukščiau išvardytų priemonių, tam tikrų maisto produktų vartojimas gali sukelti abortą. Tačiau nėra empirinių įrodymų, kaip šie maisto produktai veikia, o jų sėkmė ir saugumas. Taigi, prieš bandydami juos namuose, geriau pasitarti su gydytoju:

 • Jūros gėrybės: Manoma, kad nėštumo metu vartojant didelius kiekius krabų, žuvies, krevečių ir kt., Gali susitraukti gimda ir sukelti kraujavimą dėl abortų.
 • Aloe vera: Aloe vera sudėtyje yra antrachinonų, kurie, kaip žinoma, sukelia priešlaikinius susitraukimus. Valgydami daug šio gelio, galite persileisti.
 • Kofeino gėrimai: Nors puodelis ar du kavos iš esmės nerizikingi, kofeino turinčių gėrimų perteklius gali dehidratuoti kūną ir prarasti skysčius. Tai, savo ruožtu, turi įtakos jūsų nėštumui ir gali sukelti natūralų abortą. Nors tai tam tikra prasme jums naudinga, šalutinis kofeino perdozavimo poveikis yra neįsivaizduojamas.
 • Prieskoniai: Prieskoniai, tokie kaip pipirmėtė, ožragė ir kt., Gali paskatinti gimdos susitraukimus ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu. Jie taip pat gali sukelti stiprų kraujavimą dėl kraujo išsiplėtimo. Tai atsitinka tik tada, kai jie vartojami didelėmis dozėmis.
 • Rūgštūs vaisiai: tam tikri vaisiai, pavyzdžiui, laukiniai obuoliai, citrusiniai vaisiai yra labai rūgštūs dėl didelio rūgštingumo. Jų vartojimas viršijus rekomenduojamą dozę gali sukelti persileidimą ir sukelti daug kitų virškinimo trakto problemų.

13. Namų pratimai abortui:

Namų pratimai abortams

Nors pratimai rekomenduojami nėštumo metu, yra tam tikrų pozų, kurios moterims gali sukelti natūralų abortą. Štai keletas iš jų:

 • Svorio kėlimas: sunkių svorių kilnojimas gali apkrauti jūsų kaulų sistemą ir sulėtinti vaisiaus augimą, o tai gali sukelti persileidimą.
 • Gulėjimas ant nugaros: kai miegate ant nugaros, vaisiaus kraujo tiekimas sumažėja ir lėtai baigiasi nėštumas. Tačiau gali praeiti kelios dienos, kol rezultatai parodys, kad proceso metu gali svaigti galva.
 • Joga: Jogoje yra tam tikrų pozų, kurios gali nutraukti nėštumą. Asanos, susijusios su šokinėjimu, sukimu, organų suspaudimu, dideliu kūno tempimu ir apversimu, gali sukelti didžiulį stresą apatinei kūno pusei. Be to, jie sukelia deguonies prisotinto kraujo tiekimą į gimdą ir gali sukelti abortą.

Taip pat yra ir kitų pratimų, tokių kaip sėdimosios vietos, susitraukimai ir kt., Kuriuos daugelis moterų naudoja norėdamos atsikratyti nepageidaujamo nėštumo. Tačiau nežinoma, ar šios pozos gali padaryti visišką abortą. Jei jiems nepavyks, yra didelė tikimybė, kad galite pagimdyti nekokybišką ar suluošintą kūdikį. Taigi, neatlikite jų, nebent vadovauja kvalifikuotas specialistas.

PASTABA: Šios namų nepageidaujamo nėštumo priemonės gali veikti tik ankstyvosiose stadijose (1–12 savaičių). Galite juos išbandyti maždaug savaitę ir, jei jie neveikia, neverta rizikuoti. Nedelsdami pasitarkite su gydytoju dėl medicininių abortų procedūrų. Be to, jei įtariate praleistą ar nebaigtą abortą, nepamirškite ir aiškiai apie tai pasakykite gydytojui.

Abortai namuose: komplikacijos, požymiai & Atkūrimo patarimai-

1. Po abortų požymiai:

Kaip žinoti, kad patyrėte persileidimą? Ar yra kokių nors simptomų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį? Kas yra normalu, o kas ne? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie juos:

Nesvarbu, ar tai yra natūralus persileidimas, ar savaiminis abortas, greičiausiai patirsite šiuos dažniausiai pasitaikančius kūno pokyčius.

 • Nuo vidutinio iki stipraus kraujavimo, kartu su nedideliu ar sunkiu dėmėjimu
 • Sunkus mėšlungis apatinėje pilvo srityje, kuris gali eiti iki sėdmenų ir makšties.
 • Nuovargis ir didelis silpnumas
 • Švelnumas krūtyse
 • Šaudantis nugaros skausmas

Ir kraštutiniais atvejais taip pat galite patirti:

 • Nekontroliuojamas vėmimas ar pykinimas
 • Aukšta kūno temperatūra
 • Deginimo pojūtis šlapimo pūslėje
 • Didelis kraujo netekimas, sukeliantis kraujavimą

Abiem atvejais turite nedelsdami kreiptis į gydytoją ir laiku kreiptis į gydytoją.

Abortų ciklas savaitėmis ir mėnesiais

2. Namų abortų poveikis:

Remiantis tyrimais, sukeltas abortas, atliekamas griežtai prižiūrint gydytojui, greičiausiai nesukels rimto ilgalaikio poveikio sveikatai (1). Tačiau tam tikrais atvejais moteris ateityje gali turėti didesnę šių problemų riziką:

 • Nuotaikos svyravimai, depresija
 • Priešlaikinis gimdymas vėlesniais nėštumais
 • Pavėluotas gimdymas
 • Nevaisingumas
 • Didesnė tikimybė susirgti krūties vėžiu (šiam teiginiui nėra konkrečių įrodymų, o pasirinktų abortų ir vėžio ryšys pastebėtas tik keliais atvejais)
 • Mirtis, tais atvejais, kai abortas atliekamas pavojingomis aplinkybėmis, pusiau nežinant ar naudojant neįrodytą praktiką.

3. Kaip atsigauti po aborto:

Abortas yra trauminis procesas, galintis labai pakenkti jūsų kūnui ir protui. Svarbu duoti sau šiek tiek laiko išeiti iš šio epizodo ir atkurti normalų gyvenimą. Šie patarimai gali pašalinti visą jūsų painiavą dėl to, ką daryti ir ko nedaryti po aborto:

 • Poilsis yra labai svarbus. Būtinai gerbkite savo situaciją ir leiskite kūnui atsigauti. Padarykite pertrauką nuo darbų ar bet ko, kas gali sukelti stresą.
 • Griežtai venkite įtemptų ir intensyvių treniruočių mažiausiai dvi savaites po aborto. Jei norite sportuoti, imkitės lengvesnių formų, tokių kaip meditacija, pranajama ir kt.,
 • Rekomenduojama bent dvi savaites susilaikyti nuo lytinių santykių, nes jūsų lytiniai organai vis dar gali būti švelnūs ir tai gali sukelti skausmingą patirtį. Be to, per tą laiką padidėja rizika užsikrėsti infekcijomis.
 • Venkite išeiti savaitę ar dvi, kol kraujavimas nesumažės. Galite patirti staigų kraujo pliūpsnį, kuris gali sukelti sumišimą ir alpimą. Paruoškite pagalvėles ir nenaudokite tamponų, kad išvengtumėte infekcijos pavojaus.
 • Valgykite gerai subalansuotą mitybą ir gerkite daug vandens. Taip pat paklauskite savo gydytojo, ar jums reikia geležies papildų, kad susidorotumėte su kraujo netekimu.
 • Reguliarus gydytojo patikrinimas yra būtinas, net jei jaučiatės gerai.
 • Svarbiausia yra gauti pagalbos namuose, kad būtų galima susidoroti su nerimu ir emociniu stresu.

DUK:

1. Ar abortai namuose turės įtakos mano būsimam nėštumui ir laikotarpiams?

Jei anksčiau atlikote abortą, tikimybė turėti įtakos būsimam nėštumui yra mažesnė. Tačiau tai gali skirtis kiekvienu konkrečiu atveju ir retais atvejais gali būti sudėtingas antrasis nėštumas. Po aborto mėnesinių ciklai gali būti atsitiktiniai, o norint juos sureguliuoti, reikia kelių mėnesių. Jei susiduriate su kraujavimo ar nereguliarios mėnesinės problemomis, kreipkitės į gydytoją.

Abortas mėnesiais

2. Ar aspirinas abortui yra saugus metodas ir ar jis veikia?

Aspirinas yra vaistinės analgetikas, naudojamas kūno skausmams ir uždegimams gydyti. Daugelis žmonių teigia, kad aspirinas taip pat gali padėti nutraukti nėštumą, naudojant keletą dozių per dieną. Tačiau tai neturi jokių pagrįstų įrodymų ir jokiu būdu nerekomenduojama. Tyrimas taip pat rodo, kad aspirino vartojimas 26 valandas prieš pasirenkamąją abortų procedūrą gali pailginti kraujavimo laiką ir sukelti didelį pavojų.

3. Ar akupunktūra abortui tikrai veikia?

Akupunktūra yra tradicinė kinų medicina, kuri naudoja adatas organams stimuliuoti. Sakoma, kad adatų įkišimas į tam tikrus „draudžiamus“ taškus gali sukelti moters abortą ir persileidimą. Remiantis šia teorija, Li-4, Sp-6 ir Pericardium-6 stimuliavimas šlapimo pūsle 60 gali padidinti mediciniškai sukeltų abortų sėkmės rodiklį.

4. Ar seksas nėštumo metu gali sukelti abortą?

Yra daug abejonių dėl sekso vaidmens persileidime. Daugelis žmonių mano, kad lytiniai santykiai ankstyvosiose nėštumo stadijose gali sukelti abortą. Tačiau to tikimybė yra labai reta. Dauguma persileidimų sukelia kitas problemas. Tačiau moterims, sergančioms placenta Previa ar žemai esančia placenta, geriausia vengti sekso iki antrojo trimestro.

5. Koks yra teisėtas abortų amžius Indijoje?

Remiantis 1971 m. Indijos Medicinos nėštumo nutraukimo įstatymu, abortas leidžiamas tik per 20 nėštumo savaičių. Bet koks bandymas nutraukti nėštumą po 20 savaičių yra neteisėtas ir baudžiamasis nusikaltimas, nebent tai pagrįsta pagrįsta priežastis ir teismo leidimas. Be to, jaunesnėms nei 18 metų mergaitėms, norintiems atlikti medicininį abortą, reikalingas tėvų sutikimas.

6. Kokios yra abortų ribos moteriai per visą gyvenimą?

Moterys vaisingos vidutiniškai iki 40 metų. Per tą laiką jie gali atlikti saugų, sukeltą abortą vieną ar daugiausia du kartus (vėlgi, priklauso nuo bendros sveikatos, aplinkybių ir amžiaus). Jei ketinate atlikti kelis abortus, tai gali labai pakenkti moters sveikatai ir sukelti negrįžtamų komplikacijų organizme.

7. Ar Indijoje yra abortų klinikų??

Kaip minėta aukščiau, abortai Indijoje yra teisėti iki 20 savaičių. Taigi, kiekvienas sertifikuotas ginekologas, dirbantis pripažintoje klinikoje ar ligoninėje, gali pasiūlyti tabletes ar procedūras nėštumui nutraukti. Jei nepilnametės merginos ar prašymai pateikiami po 20 savaičių, jos turi tinkamai pranešti įstatymams ir prašyti teisėto leidimo, kad nebūtų pažeistos taisyklės.

8. Kokiose šalyse abortai uždrausti?

Kaip ir 2019 m., Yra dvidešimt šešios šalys, kuriose abortas yra neteisėtas. Jie turi griežtus prieš abortus nukreiptus įstatymus, draudžiančius jų piliečiams bet kokius bandymus. Šios šalys apima Salvadorą, Nikaragvą, Dominikos Respubliką ir Vatikaną.

Tikimės, kad šis išsamus abortų gydymo namuose vadovas padės jums aiškiai suprasti visas galimas temos sritis. Pagrindinis šio straipsnio tikslas – informuoti apie abortus ir sugriauti aplinkinius mitus. Prieš priimant sprendimą, labai svarbu suprasti šiuos metodus ir pasekmes. Tiesiog nepamirškite, kad abortas nėra pageidautina praktika ir nėra gerai pasinaudoti „antrąja galimybe“!

ATSISAKYMAS:

Nė viena iš aukščiau išvardytų priemonių ar vaistų nėra 100% saugi ir veiksminga sėkmingam abortui sukelti. Jų taip pat neskiria jokie gydytojai ar gydytojai ant popieriaus. Todėl labai svarbu visiškai suprasti kiekvieno iš šių metodų privalumus ir trūkumus prieš bandant juos namuose. Kaip minėta aukščiau, bet koks perdozavimas gali sukelti negrįžtamą žalą jūsų kūnui ir vengti aklo tikėjimo jais. Taip elgdamiesi prisiimate visą atsakomybę už pasekmes. Visada yra gera praktika kreiptis dėl medicininės priežiūros ir intervencijos, nebent turite prieigą prie jos.