Ar esate ryto arbatos žmogus? Ar stebitės, kad nėštumo metu pasiilgsite gurkšnoti mėgstamą arbatos puodelį? Ar manote, kad galiu gerti oolong arbatą nėštumo metu? Jei dauguma atsakymų į šiuos klausimus yra „taip“, tada atėjote į reikiamą vietą. Idealiu atveju nėštumo laikotarpiu rekomenduojama vengti gėrimų su kofeinu. Tačiau nėščioms moterims, priklausomoms nuo arbatos, kasdien leidžiama ne daugiau kaip 200 mg kofeino. Geros naujienos yra tai, kad kofeino kiekis oolong arbatoje yra nereikšmingas. Tai visiškai saugu būsimai motinai ir jos kūdikiui.

Oolong arbata nėštumo metu

Oolong arbatos nauda nėštumo metu:

Oolong arbata yra kiniška arbata, populiari visame pasaulyje. Jis ypač žinomas dėl savo egzotiškų aromatų, kurie labai skiriasi priklausomai nuo porūšių. Be to, oolong arbatos savybės taip pat skiriasi priklausomai nuo jos paruošimo ir džiovinimo proceso. Oolong arbatoje gausu gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų ir antioksidacinių savybių. Todėl tai būtina, ypač nėštumo metu. Žemiau pateikiama keletas oolong arbatos privalumų sveikatai.

1. Kovoja su laisvaisiais radikalais:

Oolong arbata pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Tai padeda pašalinti laisvuosius radikalus iš organizmo. Todėl gerdami oolong arbatą nėščia moteris apsaugo nuo žalingo poveikio. Sukelia šiuos laisvuosius radikalus, tokius kaip diabetas, vėžys, reumatoidinis artritas ir aterosklerozė.

2. Padeda valdyti svorį:

Nors svorio padidėjimas nėštumo metu yra sveikas. Būsimos motinos turi likti nuošalyje nuo nereikalingų kilogramų pridėjimo. Oolong arbatoje esantys polifenoliai padeda efektyviai valdyti svorį, reguliuojant medžiagų apykaitą organizme.

3. Turi priešvėžinių savybių:

Oolong arbatoje yra polifenolio junginių. Tai slopina bet kokio tipo vėžio augimą organizme. Oolong arbatos priešvėžinės savybės daro ją rekomenduojamu gėrimu būsimoms motinoms nėštumo metu.

4. Gera jūsų odai:

Paprastas būdas sustiprinti nėštumo švytėjimą yra gerti oolong arbatą. „Oolong“ arbatoje gausu polifenolių, kurie veikia kaip antialerginiai junginiai ir todėl padeda sušvelninti sudirginimą bei lėtines odos problemas.

Susijusi rizika:

Nors žinome, kad kofeino kiekis arbatoje yra mažesnis už kavą, ar žinojote, kad virimo procesas taip pat reguliuoja kofeino kiekį arbatose? Todėl kofeino kiekis puodelyje oolong arbatos priklauso nuo to, kiek laiko jį užvirinsite. Ilgai verdant „Oolong“ arbatą gali pagerėti skonis. Tačiau jis taip pat padidina kofeino kiekį, kuris gali būti žalingas nėštumo metu. Oolong arbata, vartojama reguliariai arba per daug nėštumo metu, gali sukelti tam tikrą šalutinį poveikį. Kai kurie kenksmingi oolongo arbatos gėrimo padariniai yra šie:

  • Persileidimas
  • Mažas gimimo svoris
  • Naujagimio miego ir kvėpavimo sunkumai
  • Padidinkite kūdikio širdies ritmą
  • Negyvas gimimas

Naudingos oolong arbatos savybės duoda daugiau naudos nei žala, kurią gali padaryti dėl nedidelio kofeino kiekio. todėl būsimos motinos nėštumo metu gali gerti oolong arbatą. Tačiau visi žinome, kad bet koks perteklius gali pakenkti organizmui, ypač nėštumo metu. Kai jūsų negimęs vaikas taip pat gali patirti nemalonių padarinių.

Todėl nėštumo metu oolong arbatos patariama vartoti saikingai. Pasitarkite su gydytoju dėl oolong arbatos kiekio, kurį galite gerti nėštumo metu. Užtikrins saugesnį ir sveikesnį nėštumą.