Gali būti, kad valgote visą tą daug energijos turintį maistą. Jūsų mityba gali prasidėti nuo riešutų iki vaisių – visa tai padės išlaikyti jūsų aktyvumą ir tęstis. Tačiau jūs suprasite, kad nepaisant visos geriausios dietos, kurią laikotės, tam tikru dienos metu vis tiek pritrūksta energijos. Ką tada veiki? Galbūt esate per daug pavargęs valgyti tą patį maistą. Taigi, ką apie kai kuriuos energetinius gėrimus? Energetiniai gėrimai ir nėštumas dera kartu, ir jūs galite išbandyti daugybę gėrimų.

Čia yra straipsnis, kuriame bus pateikti visų rūšių energetiniai gėrimai, saugūs nėštumui.

Ar saugu gerti energetinius gėrimus nėštumo metu??

Visiškai! Energetiniai gėrimai yra tikri gelbėtojai, kai iš tikrųjų galite pajusti, kaip jūsų energijos lygis mažėja. Jie kompensuoja visus riebalus, kurie nusėda vaisiaus ir motinos audiniuose. Tai taip pat kompensuoja sudegintas kalorijas, kad pagerėtų medžiagų apykaita. Dauguma moterų nėštumo metu yra fiziškai labai aktyvios. Jiems energetiniai gėrimai padeda papildyti organizmą ir visą dieną palaikys hidrataciją.

Namų energetiniai gėrimai:

Štai keletas natūralių ir lengvai pagaminamų energetinių gėrimų nėščioms moterims.

1. Citrinų sultys:

Energijos gėrimai, kuriuos reikia gerti nėštumo metu 1

Citrinų sultys yra labai tinkamas energetinis gėrimas, kurį galima lengvai pasigaminti namuose, naudojant žalias citrinas. Tai puikus būdas atsinaujinti nėštumo metu, nesigilinant į kofeino ir cukraus turinčius energetinius gėrimus. Citrinų sultyse gausu vitamino C, kuris yra labai geras energijos stiprintuvas.

Kaip padaryti: Išspauskite dvi citrinas ir įpilkite šalto vandens. Įpilkite cukraus ar medaus pagal savo skonį. Įberkite ir žiupsnelį druskos.

2. Bananų ir braškių kokteilis:

energetiniai gėrimai nėštumo metu

Užuot pasikliaudami chemiškai turtingais energetiniais gėrimais, pabandykite gerti sveikus ir turtingus kokteilius ir sultis, kuriose gausu kalorijų, kad jūsų kūdikis tinkamai vystytųsi. Sakoma, kad kūdikiui kasdien reikia daugiau nei 230 kalorijų, todėl reikia suvartoti papildomą kalorijų kiekį.

Kaip padaryti: Bananus ir braškes supjaustykite gabalėliais. Įdėkite juos į virtuvės kombainą ir įpilkite puodelį pieno. Įpilkite cukraus ar medaus pagal savo skonį.

4. Granatų sultys:

Energijos gėrimai, kuriuos reikia gerti nėštumo metu 3

Tai vienas geriausių naminių sveikatingumo gėrimų, kuriuo turėtumėte mėgautis nėštumo metu, jei norite padėti vystytis kūdikiui. Spalva yra kviečianti ir yra turtingas maistinių medžiagų ir mineralų šaltinis, todėl ji yra puikus naminis sveikatos gėrimas visoms besilaukiančioms motinoms, todėl tai yra vienas geriausių sveikatingumo gėrimų nėštumo metu.

Kaip padaryti: Paprasčiausiai sumalkite branduolius kartu su medumi ar cukrumi ir nukoškite prieš gerdami.

5. Mango ir obuolių sultys:

Energijos gėrimai, kuriuos reikia gerti nėštumo metu 4

Mango ir obuolių sultys taip pat yra puikus naminis sveikatingumo gėrimas, suteikiantis jūsų padėklui skonio, leidžiantis kovoti su nuovargiu, taip pat aprūpinantis reikiamomis maistinėmis medžiagomis, būtinomis tinkamam kūdikio vystymuisi..

Kaip padaryti: Obuolius nulupkite ir supjaustykite mažais kubeliais. Įdėkite jį kartu su kubeliais supjaustytais mangais ir puodeliu pieno. Įpilkite cukraus ar medaus pagal savo skonį.

6. „Chia Fresca“:

Energijos gėrimai, kuriuos reikia gerti nėštumo metu 6

Jei ieškote sveikos alternatyvos kofeinui ar bet kuriam kitam energetiniam gėrimui, išbandykite šį puikų sveikatos gėrimą, kuris taip pat yra tinkamas energijos gėrimas. „Chia Fresca“ yra klasikinis energetinis gėrimas nėščioms moterims ir yra geras gėrimas nėščioms moterims.

Kaip padaryti: Išmirkykite šaukštą chia sėklų ir gerai išmaišykite. Leiskite sėkloms susigerti ir palikite maždaug 10 minučių. Į skonį įpilkite šviežių laimų sulčių.

7. Arbata:

Energijos gėrimai, kuriuos reikia gerti nėštumo metu 7

Arbata yra galbūt vienas iš labiausiai atjauninančių skysčių, kuriuos kada nors turėsite. Arbata daugeliui iš mūsų kelia nuotaiką ir mažina stresą. Nėščioms moterims tai tikrai gali būti geras būdas atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti.

Ar tikrai turime pasakyti, kaip pasigaminti arbatos?

Geriausi paruošti energetiniai gėrimai nėščioms moterims:

8. Monster energijos gėrimas:

Energijos gėrimai, kuriuos reikia gerti nėštumo metu 8

„Monster“ yra puikus energetinis gėrimas, parduodamas visame pasaulyje, taip pat prieinamas nėščioms motinoms. Saikingai tai yra energetinis gėrimas, tinkamas nėščioms moterims. Ar nėščios moterys gali gerti monstrinį energetinį gėrimą? Taip, tai vienintelis atvejis, kai perteklius gali sukelti problemų, nes jame yra kofeino.

9. „Redbull“:

Energijos gėrimai, kuriuos reikia gerti nėštumo metu 9

Saikingai gerti raudonąjį jautį laikoma saugia. Jame yra taurino, aminorūgšties, kuri laikoma esmine dietine maistine medžiaga. Jo taip pat yra motinos piene ir kūdikių mišiniuose.

10. „Gatorade“:

Energijos gėrimai, kuriuos reikia gerti nėštumo metu 10

„Gatorade“ yra saugus energetinis gėrimas nėščioms moterims. Tai padeda papildyti kūną natūraliais mineralais. Jis turi elektrolitų, todėl padeda dehidratacijai.

11. Dūris:

Kitas sveikas gėrimas, kurį gali vartoti nėščios moterys, yra Stingas. Kitas ir pakartotinis atsargumas yra saugotis gėrimo kiekio. 250 ml gėrimo du kartus per savaitę laikomas geru. Tačiau jame yra kofeino, todėl geriau kontroliuoti jo suvartojimą.

12. Gliukonas –D:

Garsusis „Glucon-D“ buvo labai dažnas ir įprastas gėrimas daugelyje namų ūkių. Jis drėkina kūną ir visą laiką palaiko jūsų energijos lygį. Prieš pradėdami vartoti šį vaistą, stebėkite cukraus kiekį. Negerk per daug. 250 ml Glucon D turėtų būti geras tris kartus per savaitę.

13. 9 debesis:

„Cloud 9“ yra variantas be kofeino, todėl primygtinai rekomenduojame tai išbandyti. „Cloud9“ skardinėje yra 163 kalorijos, tai yra geras būdas užtikrinti, kad jūsų energija nėra maža. Jie taip pat yra įvairių skonių.

14. Tzinga:

Kitas energetinis gėrimas, saugus nėštumui, yra „Tzinga“. Rekomenduojama nėščioms moterims. Juose yra kofeino, todėl pasikonsultavę su gydytoju dėl tinkamos dozės ribos, jų suvartojimas yra ribojamas.

15. Sveika mama:

Sveika mama yra energetinis gėrimas be kofeino, kuriame gausu baltymų ir kuris jums tinka nėštumo metu, ir apima du labai svarbius veiksnius: kofeino trūkumą, kuris gali būti žalingas jūsų vaikui, ir daug baltymų, kurie yra labai reikalingi. išlaikyti jus ir jūsų kūdikį sveiką ir stiprų, todėl tai yra vienas geriausių energetinių gėrimų nėštumo metu.

16. Valandos energija:

Tai prekės ženklas, kuris gana plačiai naudojamas kaip įmantrus energetinis gėrimas. 5 valandų energetinis gėrimas nėštumo metu yra vienas iš vienintelių plačiai naudojamų sveikatos gėrimų, kuriuos iš tikrųjų galima saugiai vartoti nėštumo metu, todėl geriamasis energetinis gėrimas nėštumo metu yra daug saugesnė.

17. Kobra:

„Cobra“ energetinis gėrimas nėščioms moterims taip pat yra dar viena saugi galimybė apsvarstyti, kai esate nėščia. Tai suteikia energijos ir padeda pagerinti jūsų nuotaiką.

Paruoštų energetinių gėrimų gėrimo privalumai:

  • Paruoštuose energetiniuose gėrimuose yra tinkamas elektrolitų ir kitų organizmui reikalingų mineralų mišinys, ypač nėštumo metu.
  • Jie yra geras maistinių medžiagų ir mineralų šaltinis.
  • Jie palaiko hidrataciją.

Rinkoje yra daugybė energetinių gėrimų. Jūs turite teisingai pasirinkti, ką gerti, o ko ne. Bet jei klausiate mūsų, ar energetinis gėrimas yra naudingas nėščioms moterims. Mūsų atsakymas yra taip! Jie palaiko hidrataciją ir turi gerą mineralų šaltinį. Arba galite išbandyti naminius energetinius gėrimus.

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

1. Koks skirtumas tarp sportinio gėrimo ir energetinio gėrimo?

Pagrindinis skirtumas yra abiejų ingredientų sudėtis. Energetiniuose gėrimuose yra kofeino, o sportiniuose gėrimuose – cukraus pavidalo angliavandenių. Tačiau abu turi elektrolitų ir mineralų.

2. Ar žindymo metu galiu gerti energetinius gėrimus?

Taip, tikrai gali! Jums reikia tik apriboti gėrimo suvartojimą, nes juose yra kofeino. Žindymo laikotarpiu kofeino perteklius organizme nėra laikomas geru.

3. Ar energetiniai gėrimai gali sukelti abortą??

Ne, jie nesukelia aborto. Jie yra saugūs ir skirti tik drėkinti kūną ir padidinti medžiagų apykaitą.