Priaugti daug svorio yra tik dar vienas šalutinis nėštumo poveikis. Nėštumo metu ir net po gimdymo priaugama daug svorio. Priaugti svorio iš tikrųjų būtina, kad moteris palaikytų savo viduje augantį kūdikį. Nėštumo metu priaugti kilogramai priklauso nuo moters dydžio prieš nėštumą. Taigi labai rekomenduojama prieš nėštumą laikytis tam tikro svorio etalono, kad procesas būtų lengvesnis tiek motinai, tiek kūdikiui. Svorio ribos labai sumažina nėštumo komplikacijų tikimybę. Nepaisant to, reikia žinoti, kad nėščios moterys, turinčios antsvorio, savo kūdikiams reikalauja papildomo maistinių medžiagų kiekio, todėl labai svarbu turėti sveikos mitybos planą. Reikėtų žinoti įvairius mitybos planus nėščioms moterims, turinčioms antsvorio.

Dietos planai nėščioms moterims, turinčioms antsvorio

Nėščių moterų antsvorio dieta:

Ką valgyti:

Nėštumas gali sukelti moterų nerimą ir skeptiškumą dėl jų vartojamo maisto. Jie turėtų būti teisingai, nes tai, ką jie valgo, tiesiogiai veikia jų viduje esantį kūdikį. Antsvorio turinčios moterys turėtų laikytis griežtos dietos, kuri yra maistinga ir sveika, ir religiškai jos laikytis.

1. Vaisiai, daržovės ir sveiki grūdai yra maisto produktų, įtrauktinų į nėščiųjų antsvorio planą, sąraše. Paprastai jose yra gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų, būtinų nėštumo metu, tokių kaip folio rūgštis, vitaminas C ir geležis. Jie sotūs ir mažai kaloringi.

2. Lieti baltymai ir neriebūs pieno produktai yra svarbūs baltymų ir kalcio šaltiniai, abu yra labai svarbūs nėštumo dietai antsvoriui.

3. Mažai riebus graikiškas jogurtas, kepta vištienos krūtinėlė ir žaliosios pupelės yra sveiki pasirinkimai, kurie turėtų būti įtraukti į nėščių moterų, turinčių antsvorio, dietos sąrašą.

4. Aliejai ir cukrus nėra visiškai išvardyti sąraše, tačiau jų vartojimas tikrai turėtų būti ribotas, kaip minėta antsvorio nėštumo dietos plane.

5. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas kiek valgote. Turėtumėte dažnai valgyti mažas maisto porcijas. Turite išmokti matuoti porcijų dydžius ir neviršyti šios sumos. Sutelkite dėmesį į porcijų ir suvartojimo kontrolę, tiesiog atsisakydami papildomų priedų.

Dietos planai nėščioms moterims su antsvoriu-ką valgyti

Ko nedaryti:

1. Nėštumas tikrai nėra tinkamas metas lieknėti. Nėštumo metu nesilaikykite dietos, kad numestumėte svorio. Nėščios moterys, turinčios antsvorio, neturėtų stengtis laikytis dietos, kad svoris būtų kuo mažesnis.

2. Madingos dietos ir per didelis kalorijų apribojimas nėštumo metu gali neigiamai reaguoti į jūsų kūną per šį subtilų etapą. Nėštumo metu kūnas lieka pavargęs ir silpnas. Jis neturėtų būti patiriamas streso ir kančių, mažinant būtinų maistinių medžiagų kiekį iš įprastų valgių.

3. Užuot laikęsi nesveikos dietos, turėtumėte valgyti sveiką maistą ir į antsvorio turinčio nėštumo dietos planą įtraukti daug maistinių medžiagų turinčių, mažai kalorijų turinčių maisto produktų. Nors gali būti viliojanti imtis drastiško svorio metimo režimo, nėščios moterys, turinčios antsvorio, turėtų labiau siekti rekomenduojamo dienos kalorijų kiekio nėštumo metu.

4. Venkite greito maisto, sodos ir saldumynų įtraukimo į antsvorio turinčių moterų mitybos planą. Sveika mityba vaidina labai svarbų vaidmenį jūsų kūdikio vystymuisi. Netinkamo maisto vartojimas nėštumo metu gali turėti įtakos negimusio kūdikio sveikatai visą gyvenimą.

Tai buvo keletas populiarių ir veiksmingų mitybos planų nėščioms moterims, turinčioms antsvorio. Be to, kad reikia stebėti, ką ir kiek valgyti, nėščios moterys, turinčios antsvorio, taip pat turėtų reguliariai atlikti fizinius pratimus, kad būtų galima kontroliuoti svorį ir sveikatą. Norint turėti sveiką nėštumą ir normalų sveiką kūdikį, labai rekomenduojama išklausyti dietologo eksperto nuomonės ir sugalvoti veiksmingą nėštumo dietą, skirtą antsvoriui.