Kiek savaičių yra 6 mėnesiai nėščia? Šeštą nėštumo mėnesį esate antrojo nėštumo trimestro pabaigoje. Taigi, dabar liko vos kelios savaitės, kol jūsų pilvas taps labai didelis, o jūsų energijos lygis labai sumažės. Šeši mėnesiai reiškia, kad jūsų kūdikiui dabar beveik 20 savaičių. Šį mėnesį atsivers jo vokai, jis taip pat galės reaguoti į garsius triukšmus. Jūsų kūdikio skonio receptoriai suaktyvės ir per vaisiaus vandenis jis galės paragauti skirtingų skonių to, ką valgote.

6 -asis nėštumo mėnuo

Nėštumas yra kitoks jausmas. 6 nėštumo mėnesį taip pat gali atsirasti specifinių nėštumo simptomų, tokių kaip rėmuo, nugaros skausmas, patinę keliai, padidėjęs apetitas, nemiga, kojų mėšlungis, galvos svaigimas ir kt. Jūs tikrai jau turite priaugti daug svorio, o tai leistų stovėti ilgą laiką labai sunku. 6 -ojo nėštumo mėnesio metu turėtumėte stengtis kuo aukščiau pakelti kojas. Jums taip pat gali būti sunku miegoti patogioje padėtyje dėl savo dydžio. Norėdami tai padaryti, turėtumėte naudoti daug pagalvių ir suteikti savo kūnui šiltą vietą. Gali būti patinimas ant kojų ar kulkšnių. Jei patinimas yra staigus ar stiprus, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Taip pat galite pajusti tam tikrą odos niežėjimą; tai galima padėti patepus drėkinamuoju kremu.

Turinys:

 1. Ką galvoti apie 6 -ąjį nėštumo mėnesį
 2. 6 -ojo nėštumo mėnesio požymiai ir simptomai
 3. Pokyčiai motinos kūne
 4. Kūdikio vystymosi pokyčiai
 5. Kokių atsargumo priemonių reikia imtis 6 -ąjį nėštumo mėnesį?
 6. Dieta ir mankšta 6 -ąjį nėštumo mėnesį
 7. Seksas 6 nėštumo mėnesį
 8. Skausmas ir sveikatos problema 6 -tą nėštumo mėnesį
 9. Ką ir ko nedaryti
 10. Medicininiai testai & Medicininis gydymas šešiems mėnesiams nėščioms moterims
 11. Miego padėtis nėščioms moterims 6 mėnesį
 12. Patarimai, kaip įveikti stresą 6 nėštumo mėnesį
 13. Papildomi patarimai 6 nėštumo mėnesiui

Ką galvoti apie 6 -ojo nėštumo mėnesio paveikslėlį:

Šios šešių mėnesių nėštumo nuotraukos vaizduoja tikslius būsimos motinos jausmus. Pirmosios savaitės, kaip pažymėjo ir skundėsi visos mamos, visada yra sunkus mėnesio laikas. Prasidėjus nėštumui, dabar mama turi nemigą. Visą naktį ji yra apsvaigusi ir apniukusi, o kai tik atsiranda pirmieji saulės spinduliai, ji bėga į vonios kambarį ir išvemia visą vakar vakarienę. Tai tęsiasi keletą savaičių, dažnai reikia šlapintis, todėl ji tampa vis mažiau kantri, o tada sukelia emocijas, kurios šiuo metu neturi jokios logikos 6 nėštumo mėnesiais.

Tai arba liūdna, prislėgta būsena, arba laiminga. Arba ji verkia iš liūdesio, arba turi džiaugsmo ašarų. Taip prabėga pirmas mėnuo. Laikui bėgant ji palengvina savo naują apvalkalą, prisiima atsakomybę ir tęsia savo darbą. Dabar ji supranta priežastis ir priežastis bei jų laikosi. Kartu su kūdikiu ji taip pat auga, ir vos per devynis mėnesius ji įvaldė 6-ojo mėnesio nėštumo motinystę.

6 -ojo nėštumo mėnesio požymiai ir simptomai:

Kai kurie šešių mėnesių nėštumo simptomai moterims yra šie:

 • Gali atsirasti pėdų, kulkšnių ir rankų patinimas. To galima išvengti vengiant ilgai stovėti, ir, jei įmanoma, turėtumėte išlaikyti kojas. Tai padeda kūdikiui vystytis 6 -ąjį nėštumo mėnesį.
 • Daugelis 6 mėnesių nėščiųjų nuotraukų susiduria su rėmeniu. Tai galima įveikti reguliariai naudojant varškę, nes tai padeda esant virškinimo problemoms. Pasitarkite su gydytoju, jei tai sukelia diskomfortą.
 • 6 mėnesių nėštumas taip pat apima vidurių užkietėjimą, kurį daugelis moterų pastebi vidurių užkietėjimą ir rėmenį viso nėštumo metu.
 • 6 nėštumo mėnesį taip pat kartais būna knarkimas. Tai gali sukelti hormoniniai sutrikimai, o moterys taip pat gali patirti švokštimą.
 • 6 nėštumo mėnesio simptomai taip pat apima nugaros skausmus, ypač pastebėtus pradiniame nėštumo etape.
 • Kiti šešių mėnesių nėštumo simptomai yra padidėjęs apetitas. Čia jūs valgote gerai tiek jums, tiek kūdikiui, tiek sau, todėl gerai, jei manote, kad apetitas padidėjo.

Motinos kūno pokyčiai: ko tikėtis

Šie simptomai gali būti pastebėti motinai 6 nėštumo mėnesį.

Kūdikio guzas:

Kūdikio guzas dabar yra gerai matomas. Dėl kūdikio guzelio aplink skrandžio sritį pradės atsirasti strijų. Nuo 6 mėnesių nėščio kūdikio dydis yra apie 11–14 colių; matomas kūdikio guzas. Šešių mėnesių nėštumo kūdikio svoris taip pat bus apie 2 kilogramus.

Papildomi rūpesčiai:

Gali kilti tokių problemų kaip nugaros skausmas ir nėštumo kaukė, kurią sudaro odos lopai ir pigmentai. Norėdami įveikti tokias problemas, pradėkite dėvėti laisvus drabužius.

Virškinimo sutrikimai, rėmuo ir dusulys šiuo metu gali būti dažni nėščių moterų skundai. Taip yra dėl šešto mėnesio nėščios kūdikio padėties, dėl kurios augantis kūdikis stumia jūsų organus į šoną, kad atsirastų vietos sau. Šias problemas galite lengvai įveikti pasinaudoję labai sveikos mitybos režimu.

Klaidingi susitraukimai:

Taip pat galima pradėti jausti susitraukimus ir kūno pokyčius. Tai tik klaidingi susitraukimai. Šiame etape jūs taip pat susiduriate su Braxton Hicks prieštaravimais, kuriuose dažnai jaučiate, kad gimdos raumenys trumpam, 30–60 sekundžių, įsitempia, o kartais gali atsirasti maždaug dvi minutes dėl 6 -ojo mėnesio nėščiosios pilvo. Tačiau tai yra būtina, nes jie padeda gimdos kakleliui suplonėti ar išnykti ir galbūt šiek tiek atsiverti.

Venų išsiplėtimas:

Galite pastebėti padidėjusį hormonų kiekį. Padidės kraujo tūris. Jei gydytojas netinkamai patikrins, jie gali sukelti venų problemų. Kadangi kraujo tiekimas gali padidėti, venos gali tapti mėlynos, žinomos kaip varikozinės venos. To galima išvengti ilgą laiką nesėdint ir nestovint stovint. Vietoj to turėtumėte atlikti lengvą mankštą ar kasdienį savo įprastą darbą. Tai taip pat gali padėti suspaudus kojines ir šaltus maišelius.

Iki to laiko jūs taip pat susidursite su miego problema naktį. Tai atsitinka dėl jūsų hormonų ir papildomo svorio padidėjimo.

Kūdikio vystymosi pokyčiai:

Praneškite mums, kad pamatytumėte, kokie pokyčiai įvyksta per 6 mėnesius, nėščia.

Akių vokų naujienos:

Iki to laiko jūsų kūdikis pagaliau atveria akis į pasaulį, bent jau tą, kuriame yra dabar. Iki šiol ji buvo tamsoje, kur galėjo jausti prisilietimą, ir dabar atėjo laikas, kai jos akyse atsiranda jautrumas šviesai, kai ji dalija akių vokus ir pirmą kartą mato svetainę. Dėl dar neišsivysčiusių pojūčių ji vis dėlto daugiausia laiko praleidžia užmerkusi akis.

Žagsulys:

Štai dar vienas šios savaitės akcentas, ko tikėtis 6-ojo mėnesio nėštumo metu. Kūdikis, tavo mažylis dabar pradeda žagsėti. Taip yra todėl, kad iki šiol jos vidaus organai pradėjo veikti visapusiškai, o dabar ji yra tokia pati, kaip jūs pumpuojate kraują ir deguonį į jos kūną per savo kūną, dalindamiesi savo maistinių medžiagų dalimi ir pernešate atliekas per jus. Tarp jų kaip refleksinis veiksmas ji dabar pradeda žagsėti 6-ojo nėštumo mėnesio metu. Tačiau tai nėra nemaloni situacija nei kūdikiui, nei mamai. Kūdikiui tai tik refleksas, o mamai – tik laimingas jausmas skrandžio viduje.

Lytiniai organai:

Iki šešto mėnesio jūsų kūdikio lytiniai organai bus visiškai išaugę, tik pereidami tobulumo etapą. Tai tinkamas laikas nustatyti lytį, jei jus domina ir jei jūsų valstybėje ji laikoma teisėta. „Jo“ atveju jo sėklidės nusileido nuo viršutinės pilvo dalies žemyn ir į kapšelį, kuris iki šiol yra visiškai suformuotas. „Jos“ atveju išsivystė jos kiaušidės ir atspėk ką? Jos kiaušidėse jau prasidėjo pirmųjų kiaušinių dariniai. Šiuo metu norma yra apie septynis milijardus, o po gimimo sumažėja iki dviejų. Jos klitoris ir lytinės lūpos šiuo metu yra statomos ir beveik baigtos.

Jūsų kūdikio padėtis:

Štai kaip 6 mėnesių vaisiaus padėtis bus Nr. Jūsų kūnas gali leisti jūsų mažyliui bet kokioje situacijoje 6 nėštumo mėnesį. Kūdikio 6 -ojo nėštumo mėnesio padėtis gali būti šoninė arba įstrižai ir net pažeidimas. Esmė ta, kad gimimo sritis žinoma tik tada, kai artėja paskutinė nėštumo savaitė. Iki to laiko jūsų vaikas turės šventinį laiką, plaukdamas aplink maišelį gimdoje.

Kvėpavimas:

Šiuo metu jūsų vaiko plaučiai ir šnervės pradėjo vystytis, o iki 6 -ojo nėštumo mėnesio pabaigos jis visiškai išsivystys. Nosys pradės ryškėti ir netrukus bus visiškai išvystytos. Kita vertus, plaučiai nėra tokie greiti, ir tik alveolės pradėjo dengti plaučius. Deguonies susilaikymas yra būtinas dalykas vaiko gimimo metu, o jūsų mažyliui reikia, kad plaučiai veiktų pilnai.

Svoris:

Jūsų kūdikis 6-ojo nėštumo mėnesio metu vis dar neišaugo į pilnavertį žmogų, kuris išaugs ir vis dar yra augimo procese. Šešių mėnesių kūdikio svoris gimdoje yra kažkur mažesnis nei kilogramas, tačiau dažniausiai jis yra 900 gramų. Scenoje jam dar ilgas kelias, tačiau dauguma jūsų nemalonumų baigsis iki šio mėnesio finišo. Taigi 6 mėnesių vaisiaus svoris dar nebus per sunkus.

Kokių atsargumo priemonių reikia imtis 6 -ąjį nėštumo mėnesį?

Šiame etape vaisius turi tinkamai vystytis. Tam turėtų būti tinkama mityba geležies tiekimo, folio rūgšties ir kalcio požiūriu. Be to, paprastai rekomenduojami riešutai, lapinės daržovės, vaisiai ir pilno grūdo maistas. Būsimoms mamoms taip pat patariama reguliariai mankštintis, nes tai padės išlaikyti jūsų ir jūsų kūdikio sveikatą. Turėtumėte miegoti mažiausiai 8 valandas ir pabandyti miegoti ant šono, kad nespaustumėte tiesiosios žarnos..

Dieta ir mankšta 6 -ąjį nėštumo mėnesį:

Šešių mėnesių nėštumo priežiūra taip pat apima sveiką ir maistingą mitybą bei gerus pratimus.

Dieta:

 • Baltymai: Ne vegetarams geriausia pasimėgauti liesa mėsa, pavyzdžiui, vištiena ir balta žuvimi, nors jums reikia visiškai vengti žalių jūros gėrybių, kaip ir kiaulienai bei jautienai. Tofu ir špinatai turėtų būti geriausia alternatyva vegetarams, išskyrus įprastą pupelių ir ryžių derinį.
 • Cinkas: Dabar, kai esate šeštasis mėnuo, jūsų kūdikio kraujo formavimui reikia daugiau maistinių medžiagų. Vien cinko papildų nepakanka, todėl vaisiai, turintys daug cinko, bus lemiamas jūsų mažylio vystymosi veiksnys.
 • Pienas: Pieno produktai turėtų būti ir scenoje. Geriau nevartoti kalcio papildų vietoj natūralaus dietinio maisto. Jei nustatysite, kad netoleruojate laktozės, galite pasiimti šaltinių, kurie gali padėti sustiprinti kūdikio kaulus ir dantis – pavyzdžiui, kario lapų miltelių.
 • Vaisiai: šiuo metu neapdoroti vaisiai neturėtų būti jūsų pasirinkimas, nes net nuplaunami kartais nepavyksta išbraukti pesticidų iš sąrašo. Rizika savo sveikatai nėra pats geriausias pasirinkimas. Išbandykite kokteilius ir sultis, nes tai taip pat palaiko jūsų skysčių lygį.
 • Daržovės: Jūsų subalansuota mityba taip pat turėtų apimti būtinus augalus. Vien vaisiai ir pieno produktai nepadarys visaverčio maisto; negalite praleisti su daržovėmis. Tai gali pablogėti. Kopūstai, moliūgai, pomidorai ir pupelės yra mūsų pasirinkimas.

Pratimas:

Žemiau esantys pratimai gali būti rekomenduojami 6 mėnesių vaisiaus sveikatai.

 1. Pritūpimai šį mėnesį yra protingas pasirinkimas, nes jums reikia daug lankstumo. Šis pratimas padeda jums spausti šlaunis ir sritį aplink dubenį ir atsipalaiduoti.
 2. Joga yra dar vienas geriausias jūsų kūno ir lankstumo pratimas. Tam tikra prasme tai leidžia įgyti pakankamai jėgų artėjant pristatymui. Tai labai padeda 6 mėnesių nėščiosios pilvui.
 3. Jei greitai pavargote nuo didelių fizinių pratimų, lėtai pasivaikščiokite parke šalia namų. Tai taip pat turi savo privalumų!
 4. Kegelio pratimai šiame etape jums yra geras pasirinkimas, nes tai padės išlaikyti raumenis aplink makštį ir tiesiąją žarną įgyti daugiau lankstumo, taip padedant atlaikyti gimdymo įtampą.
 5. Įtempimas kasdienėje rutinoje taip pat yra vienas iš esminių nėštumo pratimų. Tempimas leidžia jaustis žvaliam, ir taip, tai yra patys natūraliausi pratimai, kuriuos galima atlikti dažnai.

Seksas 6 nėštumo mėnesį:

6-ojo nėštumo mėnesio atvejais yra didelė sekso rizika. Daugeliu atvejų tai gali sukelti priešlaikinį kūdikio gimimą, patogu pasitarti su gydytoju prieš einant toliau, o jei jis sako, kad su jumis saugu, nėra jokios priežasties atsisakyti tikimybės, kuri suartins jūsų partnerį kai tau labiausiai reikia jo paramos. Tačiau pasikeitus nuotaikai, nuovargiui ir pykinimui, seksas greičiausiai nepasitaikys iš karto.

Skausmas ir sveikatos problema 6 -tą nėštumo mėnesį:

Tikrai yra šešto nėštumo mėnesio poveikis motinai. Kūdikių augimas 6 -ąjį nėštumo mėnesį yra didžiulis, todėl nėščios moterys turi įveikti specifines problemas. Šį mėnesį, jei esate nėščia, dusulys gali pagerėti. Jūsų krūtinė pradės gaminti priešpienį – šviežio pieno lašus, kurie gali tęstis visą likusį nėštumo laikotarpį. Kai kurioms nėščioms moterims gali pasireikšti Braxton-Hicks susitraukimas, kuris atrodo kaip neskausmingas pilvo ar gimdos suspaudimas. Tai gimdos būdas pasiruošti gimdymui ir gimdymui. Braxton-Hicks susitraukimai nėra vadinami ankstyvuoju gimdymu. Jei dažnai ir skausmingai susitraukiate, gali tekti kreiptis į gydytoją.

Ką ir ko nedaryti: Nėštumo priežiūra

Kas apima 6 mėnesių nėštumo kūdikio veiklą? Mes suprantame, kaip norite sutvarkyti viską aplinkui ir sklandžiai pereiti prie kitų trijų mėnesių. Nors pasikeičia 6-asis nėštumo mėnuo, galite susidurti su žongliravimu su įvairia veikla, pasiruošimu gimdymui ir nesibaigiančiais patikrinimais. Be to, reikia daug nuveikti planuojant tėvystę ir sportuojant. Šį mėnesį jums netrukdys daug, bet pasirūpinkite savimi ir ilsėkitės daugiau nei įprastai. Nieko nuostabaus ir ypatingo nereikia atlikti kaip 6 -ojo nėštumo mėnesio priežiūrą, pasirūpinkite, kad gerai pailsėtumėte ir valgytumėte maistingą maistą, ruošdamiesi pasveikinti kūdikį.

Medicininiai testai & Medicininis gydymas šešis mėnesius nėščioms moterims:

Šiuo nėštumo laikotarpiu daugeliui nėščių moterų atliekami įvairūs tyrimai. Daugumai moterų bus atliktas ultragarsas. Taip pat atliekami šlapimo ir gliukozės tolerancijos tyrimai. Taip pat turite informuoti gydytoją apie bet kokius dietos ar gyvenimo būdo pokyčius po paskutinio apsilankymo. Ir jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami; juk tai tavo ir tavo kūdikio sveikatos reikalas. Patikrinimo metu gydytojas taip pat atliks trumpą fizinį patikrinimą. Jis gali jūsų paklausti apie vaisiaus judėjimą, mitybą ir prenatalinį vitaminų vartojimą, miego įpročius, priešlaikinio gimdymo simptomus. Fizinis patikrinimas antrąjį trimestrą apima šiuos dalykus: dugno aukštis arba pilvo dydis ir vaisiaus augimas, vaisiaus širdies plakimas, edema ar patinimas, svorio padidėjimas, kraujospūdis, baltymų kiekis šlapime, gliukozės kiekis šlapime.

Miegojimo padėtis 6 mėnesio nėščioms moterims:

Antrąjį nėštumo trimestrą miegant gali atsirasti sunkumų dėl 6 -ojo nėštumo mėnesio kūdikio veiklos. To priežastys gali būti mėšlungis kojose, nevirškinimas, knarkimas, užgulimas ir keisti sapnai. Dėl šių priežasčių jums gali būti sunku užmigti ant nugaros. Geriausia atsipalaiduoti antrąjį trimestrą – miegoti ant kairės pusės. Ši padėtis tinka kraujotakai ir placentos aprūpinimui maistinėmis medžiagomis. Galite atsigulti pakėlę kelius, kad sumažintumėte klubų ir dubens srities spaudimą. Tačiau kai kuriais atvejais jums reikės koreguoti savo pozicijas:

 1. Jei skaudžiai skauda nugarą, galite pasidėti pagalvę po pilvu.
 2. Jums gali pasireikšti dusulys; galite reguliuoti savo padėtį pagalvėlėmis, kad jūsų kūnas būtų patogus.
 3. Jei skauda rėmenį, viršutinei kūno daliai pakelkite pagalves.

Patarimai, kaip įveikti stresą 6 nėštumo mėnesį:

 • Branginkite savo naują etapą, kuris netrukus ateis. Eikite apsipirkti ir palepinkite save; tačiau neleiskite šiai veiklai jūsų nugalėti. Kitaip tariant, nebūkite įkyrūs.
 • Gimdymas yra didžiulis laikas, ir jūs turite įvertinti ir pasverti kiekvieną situaciją, kad žinotumėte, kas jums naudinga. Jei tai padarysite iš anksto ir pasidalysite su artimaisiais, sumažinsite stresą.
 • Šiame etape gausite iš visų. Kas visiškai įsiklausote į savo sprendimą, kartais tai gali jus erzinti, tačiau neleiskite niekam jūsų pabrėžti.
 • Būkite sąžiningi savo partnerio atžvilgiu. Tėvystė yra jūsų abiejų teisė. Nereikia stresuoti ir perkrauti savęs niekuo nesidalindami
 • Dabar, kai artėja jūsų trečiasis trimestras, pripažinkite, kad jūsų gyvenimas pasikeis, ir pradėkite juos atitinkamai įgyvendinti, kad išvengtumėte paskutinės sekundės dilemų.

Papildomi patarimai šeštą nėštumo mėnesį:

Atsižvelgiant į kūdikio vystymąsi 6 -ąjį nėštumo mėnesį, čia yra keletas patarimų, kuriuos galite padaryti būdami šeštą mėnesį:

 1. Galite pradėti ieškoti gimdymo partnerio (Doulas) – Doulas yra patyrusios moterys, teikiančios paramą, patarimus ir pagalbą moterims nėštumo metu, gimdymo metu ir po gimdymo. Tai gali padėti sumažinti stresą.
 2. Galite atlikti gliukozės testą. Tam tikru laiku, nuo 24 iki 28 savaitės, turėtumėte atlikti gliukozės tyrimą ir išsiaiškinti, ar nesergate gestaciniu diabetu..
 3. Jei darytumėte Kegels – atlikdami Kegels padės jums visiškai kontroliuoti šlapimo pūslę – tai yra labai naudinga kontroliuoti šlapimo pūslę, jei juokiatės ar čiaudite.
 4. Turėtumėte nusipirkti nėščiosioms skirtų drabužių-Kai esate nėščia šešis mėnesius, labai tikėtina, kad būsite pasiruošę nešioti nėščiųjų drabužius, o ne maišytus marškinėlius ir antblauzdžius.

Atsižvelgdami į 6 mėnesių nėštumo patarimus, pirmiausia nepamirškite būti ramūs, gerai pailsėti ir sveikai maitintis.

Taigi, dabar esate šešis mėnesius nėščia. Dabar jūsų vaisius gali būti labai matomas, ir tik keli mėnesiai, kol jūsų kūdikis išeis iš gimdos. Nepamirškite nepraleisti gero rūpinimosi savimi ir savo kūdikiu. Mes išvardinome keletą sveikos mitybos ir maisto produktų, kurių reikėtų vengti. Taip pat yra 6-ojo mėnesio nėštumo atsargumo priemonių. Mes išvardinome kai kuriuos veiksmus ir draudimus, kurių turėtumėte laikytis. Taip pat paminėti kai kurie pratimai. Būkite sveiki ir saugokite savo kūdikį.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Ar kraujavimas ar tepimas yra normalus 6 nėštumo mėnesį?

Ans: Jokiu būdu neignoruokite tokių netaisyklingų modelių. Praneškite gydytojui apie bet kokį kraujavimą, tokiu atveju tepimą, ir kreipkitės į jį patarimo. Tai taip pat gali būti neįprasta. Todėl rekomenduojama nepaisyti simptomų, kurie nėra įprasti.

2. Kada galiu užšaldyti virkštelę nėštumo metu?

Ans: Jei planuojate ateityje užšaldyti virkštelę ateičiai, dabar yra puikus laikas. Šeštą nėštumo mėnesį galite nesivaržydami užšaldyti laidą būsimam tikslui. Būtinai pasitarkite su gydytoju, klauskite jo patarimo ir laikykitės jo atsargumo priemonių bei veiksmų.

3. Ar galiu keliauti šešis mėnesius nėščia?

Ans: Taip tu gali. Šie trys nėštumo mėnesiai laikomi saugiausiais keliauti; tačiau atkreipkite dėmesį, kad, atsižvelgdami į savo sveikatos problemas ir susirūpinimą, turite pasikonsultuoti su gydytoju. Šiuo laikotarpiu reikia tinkamai pasirūpinti bet kokia komplikacijų ar sveikatos būklės priežastimi.