Ar ketinate tuoktis? Pirmiausia sveikinu! Kiekviena mergina yra sumišusi dėl savo šukuosenos, nes be tobulos šukuosenos makiažas nėra baigtas. Šiais laikais pastebimi keli nuotakos šukuosenos pokyčiai, taip pat dauguma merginų kopijuoja kai kuriuos stilius iš filmų.

Kaip žinote, pagal tamilų tradicijas, varginanti saree, jokia šukuosena netinka prie įprasto bandelių stiliaus „up-do“. Ši šukuosena gali būti naudinga visoms pietų Indijos nuotakoms, nepriklausomai nuo vietos ar dvasinės aplinkos. Lankymas, skirtas šiuolaikinei nuotakai, nėra pranašesnis už užburiantį tradicinį stilių ir pridedant jos pačios.

Populiariausios moterų tamilų vestuvių šukuosenos:

1. Poola Jada:

tamil nuotakos šukuosena

Šioje šukuosenoje paprotys papuošti plačią nuotakos pynę nuostabiai raštuotomis gėlėmis, auksu ar karoliukais-tai suteikia jai akį traukiančios išvaizdos vestuvėse. Nuotakos dievina demonstruoti savo žvilgančius ilgus plaukus, nuostabiai supintus ir paprastai puoštus gėlėmis, pripažintas poola jada (arklio uodega baigta gėlėmis). Kartais plaukų priauginimas yra dėvimas, kad ilgiau nešiotų plaitą, kad pagerėtų išvaizda.

2. Rafinuota nugaros bandelė:

Bandelė su gėlėmis

Tai stilinga nugaros bandelė ir labai tinka vestuvėms. Prie šios bandelės galite pridėti plaukų aksesuarų, daugiausia pagamintų iš aukso, kad šiek tiek prisidėtų prie plaukų. Šią madingą išvaizdą taip pat gali dėvėti pagyvenusi mergina.

3. Netvarkinga bandelių šukuosena:

Netvarkinga bandelių šukuosena

Šiuo metu netvarkinga bandelė taip pat tampa mėgstamiausia tarp nuotakų, nes galite ją išbandyti taip, kaip norite. Galite padaryti suvyniotą bandelę, kilnojamąją bandelę, pintą bandelę, šoninę šluotą, ką tik norite. Vėl ir vėl netvarkinga bandelė gali tapti netvarkingesnė, jei virš jos yra chunni. Išskyrus atvejus, kai po to jūsų aprangai nereikia dengti plaukų, patariame to siekti.

4. „Pleated Plus“ brangakmenių išvaizda:

tamil nuotakos šukuosena4

Tai taip pat yra dar viena populiari tamilų nuotakos šukuosena, kuri suteikia stulbinančią išvaizdą, o dizainas yra gana nereikalingas. Išbandykite tai naudodami tikslius priedus. Bijodama, kad trumpos kasos, šią išvaizdą galima pasiekti praplečiant plaukus priauginant plaukus.

5. Bandelė su pynė:

Tamil nuotakos šukuosena5

Tai ne kas kita, kaip puošta pynė, taip pat tradicinės tamilų nuotakos išvaizdos esmė. Esant tokiai būklei, norite didžiausio iš abiejų pasaulių, tada nuspręskite „Bun plus Braid“. Taip yra todėl, kad tai suteikia galvai stilingos bandelės reikšmę kartu su ilga moteriška pynė nugarą. Dar kartą papuošti tai gali būti asmeninis „magnum opus“.

6. Gėlėta žaizda su pinti plaukais:

gėlių pynė

Sukite plaukus kelyje į visą atstumą. Pintinės pabaigoje padėkite papuošimą. Šiuo metu apvyniokite pynę gėlėtomis gijomis, kad tarp siūlų nebūtų įstrigusi anga. Pasinaudokite plaukų aksesuarais.

7. Pelli_Poola Jada dizainas:

Tamil nuotakos šukuosena7

Šios gražios šukuosenos turi būti užbaigtos rutulio formos ar krūminiais dekoratyviniais daiktais, esančiais pynės pagrindu, paprastai žinomu kaip jada kuchulu, kitaip jada gantalu, suteikianti papildomos nuotaikos visai nuotakos šukuosenai.

8. Retro dizainas su klostėmis:

Jada_thumb [1]

Šiuo atveju šukuosena yra sujungta su švariu šukuosena ir po to atliekant bouffant. Likę plaukai turi būti šukuoti į plokštumą, be pinti, kad jie liktų toje srityje, kuri šiuo metu susidaro po bouffant. Taip pat galite naudoti plaukų priauginimą, aksesuarus ar didelį žydėjimą.

9. „Maangtika“ ant plaukų „Mid Parting Plus Back Pleats“:

Tamil nuotakos šukuosena9

Padalinkite plaukus į centrą viršuje, kad gautumėte tokią išvaizdą. „Maangtika“ turi būti sėdima išvykstant, įtempus plaukų briauną užpakalinėje pusėje, nuo kur prasidės klostuota dalis. Pasinaudokite šviežiais žiedais, panašiais į jazminą, kuris gali būti malonus.