Yra daug priežasčių, dėl kurių gali atsirasti niežėjimas, ir yra įvairių priežasčių, kodėl tai patiriate. Tačiau tai yra vienas nemaloniausių ir gėdingiausių dalykų, kuriuos reikia padaryti sėdint viešai. Labai svarbu, kad žmogus žinotų tinkamus niežėjimo gydymo būdus, kad galėtų gyventi patogiai ir be rūpesčių. Užuot laikęsi vaistų, skirtų tokiai krizei gydyti, visada geriau pasirinkti namų gynimo priemones. Žemiau yra keletas geriausių, saugiausių ir efektyviausių idėjų ir vaistų nuo niežėjimo problemos. Patikrinkite ir išsirinkite geriausią rezultatą:

Namų gynimo priemonės odos niežėjimui

Namų gynimo priemonės niežuliui privačiose dalyse:

1. Avižinių dribsnių mirkymas:

avižinių dribsnių pasta

Į vonią įpilkite šilto vandens ir įpilkite puodelį geros kokybės avižinių dribsnių. Jei norite efektyviai gydyti kūno niežulį, pamirkykite šiame vandenyje kitas 15-20 minučių. Jis yra 100 procentų saugus ir neturi jokio šalutinio poveikio.

2. Kepimo soda:

kepimo soda

Tai dar vienas namų produktas, kuris padeda išgydyti niežulį. Vienu iš būdų galite įmaišyti geros kokybės kepimo sodos vonelėje šalto vandens ir pamirkyti joje kitas 15 minučių. Kita vertus, kepimo sodos pastą taip pat galima pasigaminti naudojant vandenį ir ją tolygiai tepti ant viso kūno niežuliui gydyti. Abu metodai yra vienodai naudingi.

3. Paimkite dušą šaltu vandeniu:

Dušo moteris

Paprasta namų gynimo priemonė niežuliui organizme gydyti-10-15 minučių nusiprausti po šalto vandens dušu. Tai pradės nedelsiant palengvinti problemą. Tą patį reikia kartoti du kartus per dieną, kol problema visiškai išnyks.

4. Aloe Vera privalumai:

alavijas 2

Alavijo gelį galima išgauti tiesiai iš lapo ir tepti ant niežtinčių vietų, kad būtų raminamos savybės. Kitas būdas yra naudoti Aloe Vera losjoną ant kūno. Tai taip pat sumažins niežulį ir galiausiai visiškai jį išgydys. Darykite tai kiekvieną dieną, kol krizė bus visiškai išspręsta.

5. Naudokite eterinius aliejus:

Tikri eteriniai aliejai

Eteriniai aliejai turi daug naudingų savybių. Vienas iš jų yra odos niežėjimo gydymas. Yra įvairių rūšių eterinių aliejų, kuriuos galima įlašinti vos įlašinus į vonią ir gauti naudos iš odos be problemų ir patogaus gyvenimo. Kai kurie iš šių eterinių aliejų yra baziliko aliejus, ramunėlių aliejus, gvazdikėlių aliejus, dilgėlių aliejus, pipirmėčių aliejus, čiobrelių aliejus, neem aliejus, levandų aliejus ir kt..

6. Citrinų stebuklai:

Citrina4

Dėl priešuždegiminių ir dirginančių citrinų savybių jis yra puikus niežėjimo sprendimas. Galite išspausti šiek tiek citrinos sulčių ant odos arba užpilti skysčio ant medvilnės tampono ir tepti paveiktas vietas. Abu metodai yra vienodai veiksmingi.

7. Tepkite kokosų aliejų:

Gydykite suskilusias lūpas - kokosų aliejų

Jei kūno niežėjimą sukelia odos sausumas ir lupimasis, geriausia jį tepti ir užtepti kokosų aliejaus kiekvieną dieną prieš miegą. Tai giliai maitins odą ir gydys niežėjimo problemas.

8. Pieno ir medaus vonia:

Pieno ir medaus vonia

Paimkite šiek tiek pieno ir medaus ir įpilkite į nedidelį vandens kiekį vonioje. Dabar pamirkykite šiame mišinyje kitas 20-25 minutes. Tai padarys odą minkštą ir elastingą bei gerai drėkins. Tai vienas iš geriausių būdų, kaip gydyti niežėjimą, atsiradusį dėl sausumo.

9. Baziliko nauda:

Bazilikas

Paruoškite skystį, virindami šviežius baziliko lapelius vandenyje. Dabar atvėsinkite ir tada nuvalykite odą skudurėliu. Baziliko antibakterinės savybės padės gydyti niežulį.