Ką iš tikrųjų turime omenyje šveitimu? Šveitimas paprasta kalba yra negyvos odos pašalinimas iš viršutinio odos sluoksnio arba epidermio. Kaip mes šveičiame? Didžioji dalis šveitimo atliekama kosmetiniu būdu. Žinoma, dabar mes suprantame, kad šveitimas padės mums gauti lygią odą, taip pat padės sumažinti spuogus ir į spuogus panašias problemas. Taigi, jei norite geros odos, turite atsikratyti kai kurių jų!

Oda natūraliu būdu šveičiasi arba nusilieja per mėnesį, ir mes turime naują odą. Tačiau dalis jo lieka atgal ir mūsų oda atrodo nuobodi, šiurkšti ir sausa, taip išvengiant riebalų išsiskyrimo iš porų. Todėl atsiranda poreikis pašalinti šią negyvą odą kosmetinėmis priemonėmis.

Kaip nušveisti odą

Kaip nušveisti odą:

Reguliarus šveitimas padės išvalyti poras ir odą, taip pat padidins kraujotaką. Dėl to oda atrodys žvilganti ir gaivi iš vidaus. Taigi, kai reguliariai šveičiame, oda taip pat padeda efektyviai įsisavinti drėkinamąjį kremą ir kitas odos priežiūros priemones.

Šią šveitimo procedūrą galima atlikti šveitikliais, odos priežiūros priemonėmis, naminiais gaminiais arba nueinant į saloną, kad nušveistų odą. Kai kurie natūralūs odos šveitimo būdai namuose gali būti šie: Visa tai tepkite ant veido neapdorotą arba maišydami su kitais namų produktais, tokiais kaip besan, citrinų sultys, kvietiniai miltai ir pan., Ir sukamaisiais judesiais gerai įmasažuokite:

1. Medus:

Neapdorotas ir žalias medus yra antiseptikas, turi priešgrybelinių savybių ir taip pat yra labai geras antioksidantas. Reguliarus odos masažas su medumi pagerina odą, taip pat ją drėkina, todėl ji neatrodo sausa. Jis turi drėkinančių savybių, todėl padeda atjauninti odą.

2. Kepimo soda:

Na, mes visi savo virtuvės maršrutuose turime dėžutę kepimo sodos ir gali būti, kad jie tikrai nebus naudojami. Pateikiame būdą, kaip išnaudoti visas galimybes. Soda arba natrio bikarbonatas yra daugelyje mūsų odos priežiūros produktų, kuriuos naudojame kitaip. Todėl pridėjus arbatinį šaukštelį ar du sodos į veido pakuotę ar valiklį taip pat galite padėti nušveisti odą, todėl ji bus švari ir skaidri, o brangiuose SPA sutaupysite!

3. Jogurtas:

Be to, kad jogurtas yra gausus skonio šaltinis mūsų virtuvėje, jame taip pat gausu hidroksi rūgšties. Tai taip pat bus visuose mūsų odos priežiūros produktuose. Jogurtas yra natūralus valiklis ir odos lygintuvas. Tai labai geras šveitiklis ir gali būti naudojamas kaip paprastas veido ne tik ant veido, bet ir ant viso kūno. Po to palikite jį 10–15 minučių, ir jūsų kūnas bus lengvas, drėkinamas ir išvalytas. Jis gali būti naudojamas maišant kelis lašus citrinos sulčių. Jogurtas taip pat yra labai geras plaukų drėkiklis ir valiklis.

4. Citrinų sultys:

Citrinų sultys yra turtingas vitamino C šaltinis. Tai citrusiniai vaisiai, turintys daug alfa hidroksi rūgšties, taip pat yra daugelio odos priežiūros produktų sudedamoji dalis. Jis taip pat įsiskverbia į odą ir padeda pašalinti negyvą odą iš epidermio, valo ir ramina odą. Citrinų sultys taip pat sumaišomos su medumi ar jogurtu ir gali būti naudojamos kaip veido kaukė.