Daugelis žmonių susiduria su tamsiomis dėmėmis, dar žinomomis kaip juodos dėmės ant veido. Dėl to oda tampa nuobodi ir nepatraukli aplinkiniams. Tiesą sakant, tai yra viena iš pagrindinių problemų, kurių žmonės bijo. Tai trukdo siekti nepriekaištingos odos.

Paprastai tai atsitinka dėl papildomos melanino gamybos, dėl kurios atsiranda pleistrų. Tačiau gera žinia yra ta, kad kai kurios paprastos ir paprastos priemonės gali lengvai palengvinti šias juodas dėmes ir palaipsniui jas visiškai pašalinti nuo odos. Hormoninis disbalansas, stresas ir miego trūkumas taip pat gali būti viena iš juodųjų dėmių priežasčių.

Namų gynimo priemonės juodoms dėmėms ant veido

Kartu su gėda tai sumažina žmogaus savivertę ir turi būti gydoma naudojant šiuos aukščiausius namų gydymo būdus. Tai tikrai duos jums matomų rezultatų.

Paprastos namų gynimo priemonės juodoms dėmėms ant veido:

1. Naudokite citrinos sultis:

Limonado dieta

Natūralios citrinų sulčių balinimo savybės yra puikus pasirinkimas, kad lėtai pašalintumėte juodus veido taškus. Šiek tiek šio skysčio galima paimti ant vatos ir tiesiogiai tepti ant juodų dėmių. Prieš nuplaunant, tai turi būti palikta išdžiūti. Tai turėtų būti daroma kasdien, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai per porą savaičių.

2. Migdolai:

mirkyti migdolai

Įmirkykite migdolus piene, o anksti ryte iš jų pasigaminkite pastos kartu su medumi ir sandalmedžiu. Per kitas 30 minučių jis turėtų būti gerai tepamas ant veido. Norėdami gauti rezultatą, nuplaukite jį vandeniu. Atlikite tai kasdien, kad gydytumėte juodas dėmes.

3. Sandalmedžio milteliai:

sandalmedžio milteliai

Kartu su raminančiomis savybėmis sandalmedžio milteliai taip pat turi galimybę pašviesinti odą ir juodąsias dėmes. Paruoškite pastą iš rožių vandens ir glicerino su sandalmedžio milteliais. Tai turėtų būti tepama ant veido kelias kitas minutes ir nuplaunama drungnu vandeniu, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas.

4. Papajos naudojimas:

Papaja - naminiai patarimai

Papajoje yra daug fermentų, ypač bromelaino, kuris daro stebuklus ant juodų veido dėmių. Kartu su kasdien vartojamu dubeniu papajos sutrinkite kai kuriuos iš jų ir gerai tepkite ant pažeistos vietos. Būtinai švelniai įmasažuokite į odą. Atlikite tai kasdien, kad atsikratytumėte bjaurių žymių.

5. Alavijo sulčių naudojimas:

alavijo sultys

Aloe Vera yra veido dėmių korektorius ir ramina odą. Alavijo sultis galima gerai tepti ant juodų dėmių ir kurį laiką švelniai masažuoti. Tai turėtų būti daroma du kartus per dieną, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas. Naudokite švarią šluostę, kad nuvalytumėte sultis ar gelį.

6. Ciberžolės pranašumas:

Natūralaus grožio patarimai - tumeric

Ciberžolės odą šviesinanti medžiaga puikiai tinka juodoms dėmėms gydyti. Jis taip pat pašalina saulės ir amžiaus dėmes nuo veido kartu su juodomis dėmėmis. Iš ciberžolės reikia padaryti pastą su pienu ir citrinos sultimis. Po kelių minučių nuplaukite drungnu vandeniu, kad padarytumėte juodųjų dėmių.

7. Bulvės:

potatto - naminiai patarimai (2)

Paimkite šviežiai supjaustytą bulvę ir pamasažuokite ant juodų dėmių. Prieš nuplaunant vandeniu, tai reikia palikti kelioms minutėms. Tuo pačiu tikslu galima paruošti ir naudoti bulvių ir medaus kaukę.

8. Svogūnų sultys:

Svogūnai

Gurkšnokite švarią vatos gumulėlį šviežiai išspaustose svogūnų sultyse ir gerai tepkite ant juodų veido dėmių. Tai turėtų būti daroma reguliariai kasdien, kad gautumėte norimus rezultatus ir nepriekaištingą grožį.

9. Pasukos:

Pasukos

Kiekvieną dieną naudokite medvilninį tamponą ant juodų dėmių arba sumaišykite su pomidorų sultimis, kad pagerintumėte rezultatus. Tai turėtų būti daroma kasdien 4-5 savaites, kad būtų pasiektas rezultatas.

10. Ricinos aliejus:

Namų gynimo priemonės juodoms dėmėms - ricinos aliejus

Gydomosios ricinos aliejaus savybės daro jį puikiu juodųjų dėmių šalintuvu. Jis turi būti tepamas ant odos ir veido su medvilne du kartus per dieną, ryte ir vakare. Jei reguliariai kartosite šią procedūrą kasdien, ilgainiui galėsite atsikratyti juodų dėmių.

11. Sausi apelsinų žievelių milteliai:

Namų gynimo priemonės juodoms dėmėms - sausos apelsino žievelės milteliai

Vienas iš geriausių odos šviesiklių – sausos apelsino žievelės milteliai yra naudingi šalinant tamsias dėmes. Išdžiovinkite žieveles ir paruoškite miltelius, laikydami juos talpykloje vėlesniam naudojimui. Miltelių ir nedidelio kiekio citrinos sulčių bei varškės mišinys turi būti tepamas ant veido ir odos juodųjų dėmių. Jis gaivina odą ir šviesina nepageidaujamas dėmes.

12. Kokosų aliejus:

Namų gynimo priemonės juodosioms dėmėms - kokosų aliejus

Galingų antioksidantų gausa daro jį itin galingu tamsių dėmių valikliu. Kokosų aliejus turi būti tepamas tiesiai ant pažeistos vietos, o reguliariai tepant pašalinamos tamsios dėmės ir neleidžiama joms sugrįžti..

13. Baltasis actas:

Namų gynimo priemonės juodoms dėmėms - baltas actas

Tai apsaugo nuo spuogų ir taip pat yra puikus vaistas nuo hiperpigmentacijos. Sumaišykite vieną arbatinį šaukštelį baltojo acto su vienu šaukštu vandens ir užtepkite ant tamsių dėmių, naudodami medvilnę.

14. Pieno ir medaus pasta:

Namų gynimo priemonės juodosioms dėmėms - pieno ir medaus pasta

Reikia paruošti pieno ir medaus mišinį. Tirpalas tepamas tiesiai ant veido ir odos juodų dėmių ir paliekamas toks 5-10 minučių. Pieno toną šviesinantis pobūdis ir drėkinamasis medaus poveikis daro jį mirtinu deriniu kovojant su tamsiomis dėmėmis. Šis mišinys akimirksniu suteikia odai švytėjimo, o reguliarus jų naudojimas visiškai apšviečia tamsias dėmes.

15. Cukraus kubeliai:

Namų gynimo priemonės juodosioms dėmėms - cukraus kubeliai

Tai turbūt lengviausias būdas atsikratyti tamsių dėmių. Šių kubelių patrynimas paveiktoje zonoje daro stebuklus ir labai trumpai apšviečia tamsias dėmes. Jis taip pat nušveičia odą, pašalindamas dėmeles. Glikolio rūgšties buvimas cukraus kubeliuose yra šio stebuklo priežastis.

Juodos dėmės tikrai gali sušvelninti jūsų įspūdį prieš ką nors. Taigi paskubėkite ir pasinaudokite šiomis priemonėmis, kad gautumėte žėrinčią, jaunatvišką odą, kurios visada siekėte.