Örgülü patlama saç modelleri bu günlerde popüler bir trend. Ünlülerin giderek daha popüler hale gelmesiyle, patlamaları yan örgüler veya ip örgülerle birlikte örme eğilimi çok popüler hale geldi. Güzel bir örgülü kakül görünümüne sahip olmak için yanlarda orta ila uzun kaküllere sahip olmalısınız..

Örgülü Patlama Saç Modelleri

Bu size partilerinizde ve ayrıca balolarınızda spor yapabileceğiniz tamamen farklı bir saç tasarımı verebilir. Bu saç görünümleri genellikle spor yapması veya oluşturması en zor saç görünümlerinden biridir. Ancak birkaç deneme veya yardım eli ile bunlar oldukça kolay hale gelir. Bazen örgülerinizi büküp çevirebilir ve yan örgülere veya hareketli örgülere klipsleyebilirsiniz..

Örgülü Patlama Saç Modelleri:

İşte deneyebileceğiniz en iyi 9 örgülü patlama saç modeli..

1. Bükülmüş Kırpılmış Patlama Örgülü Stil:

Bükülmüş Kırpılmış Patlama Örgülü Stil - örgüler ve patlamalar

Burada yan kahkülleri örme derdi olmadan, normal olarak arkadaki saçlar bir tarafa alınarak örgüler yapılmıştır. Patlamalar sadece bükülür ve saç tokaları ile örgüye kırpılır ve bu, örgülü patlama saç modelinin daha kolay bir versiyonunu oluşturur. Bunu bir deneyebilirsin.

2. Uzun Örgülü Patlamalar:

Uzun Örgülü Patlamalar - patlamalar için örgüler

Orta uzunlukta saçlarınız ve yanlarda uzun kakülleriniz varsa yukarıdaki resimdeki gibi kaküllerle yan örgüler oluşturabilirsiniz. Bu iki örgüyü iki taraftan getirin ve saçın geri kalanıyla birleştirin. Bu saç stilini bitirmek için tüm saçlarla tek bir örgü oluşturun. Kalın saçlarınız varsa ve örgülerle aranız iyiyse bu patlama örgüsünü yapmak aslında oldukça kolaydır. Örgüyü güzel bir balık kuyruğu şeklinde sonlandırın ve elastik ile sabitleyin.

3. Yan Topuz ve Şelale Örgüsü:

Yan Topuz ve Şelale Örgü - bir patlama ile örgüler

Bir yan örgü ve onunla birlikte bir yan topuz istiyorsanız, bunun için güzel bir stil olabilir. Tüm saçlarınızı bir tarafa toplayabilir ve örebilirsiniz. Örgüyü geri alın ve yukarı doğru bükün ve bir topuz oluşturmak için yuvarlayın. Pimlerle sabitleyin.

4. Örgülü Patlamalar ve Kıvırcık Saçlar:

Örgülü Patlama ve Kıvırcık Saç - patlama ile örgüler

Normal örgülü saç görünümlerinde sade bir büküm istiyorsanız bu kıvırcık örgülü model size iyi gelebilir. Bunu saçınızı küçük bukle maşaları ile kıvırdıktan sonra deneyin. Bu, sıkı bir kalın örgü yapmak için yeterince kalın olan uzun yan patlamalara sahip olmanızı gerektirecektir..

Oku: Sevimli Örgülü Siyah Saç Modelleri

5. Bang Halat Örgü:

Bang Rope Braid - örgülü patlamalar

Alnınızın üzerinden geçen, bir tarafı kaküllü normal ince bir ip örgü güzel bir seçim olabilir. Yine saçı arkadan örebilir ve balık kuyruğu şeklinde sona erdirebilirsiniz. Saçı biraz dağınık ve biraz gevşek tutun.

6. Kalın Tek Taraflı Örgülü Patlama:

Kalın Tek Taraflı Örgülü Patlama - patlama saç modelleri ile örgüler

Katmansız orta uzunlukta patlamalara sahipseniz, tek taraflı örgülü patlama saç modelleri iyi bir seçim olabilir. Bunu diğer stiller ile birlikte deneyin ve stildeki farkı kontrol edin.

Oku: Orta Boy Örgüler

7. Sıkı Örgülü Saç:

Sıkı Örgülü Saç

Patlamalar, yukarıdaki saç modeli gibi bir mısır sırası afro tarzında kırpılabilir ve sıkıca örülebilir. bunu denemek ister misin?

8. Gevşek Yan Örgülü Patlama:

Gevşek Yan Örgülü Patlama

Çok gevşek yan örgülü bir patlama, örgülü bir patlama görünümüne sahip olmak istediğinizde iyi olabilir, ancak ince patlama veya ince ön saçlarınız var. Patlamaların tüm saçlarını bir tarafa tarayın ve örgüyü yapın. Görünümü tamamlamak için saçın geri kalanıyla gevşek bir şekilde birleştirin.

Okuyun: Farklı Örgü Saç Modelleri

9. Sıkı Tam Kafa Şelale Örgüsü:

Sıkı Tam Kafa Şelale Örgü - patlama ile örgülü saç

Bu sıkı, tam kafa örgülü bir patlama görünümüdür. Uzun ya da elmas yüze sahip olan kadınlar bu örgüler ve kaküllerle muazzam bir görünüm elde edebilirler. Bunu eşleşen elbiseli partiler için deneyebilir ve arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz..

Farklı saç stillerine sahip olmak günümüzde bir trend, örgülü kakül saç modelleri de bunlardan biri. Top örgülü patlama saç modellerini bu yazımızda referans olması için verdik ve en az bir kere partilere giderken deneyin ve işlevler farklı olsun..