Genellikle tüm harika saç stillerinin bugün birbirlerinin kültürüne dahil edildiğini görmek harikadır. Bunun öncüsü, birbirlerinin kültürlerinin tek bir kültüre entegre edildiği küreselleşme olmuştur. Fransızların her zaman, belki de spor yaptıkları kıyafetler veya sahip oldukları saçlar aracılığıyla trendleri belirlediği biliniyor..

spiral fransız örgü

Fransızlar daha önce öpücükleri olmasa da örgü stilleriyle biliniyordu ve işte Fransa’dan bir başka sağlam saç modeli. Bu sefer spiral Fransız örgüsü olarak adlandırılıyor ve işte bu görünümü doğru seçimlerle nasıl kolayca spor yapabileceğinizin canlı örneklerinden bazıları..

Resimlerle Spiral Fransız Örgü Saç Modelleri:

Klasik Spiraller:

spiral frech örgüler1

Bu, başın bir köşesinden başlayan ve spiral olarak diğer tarafa doğru yarıya inen klasik bir sarmal Fransız demlenmiş topuzdur. Orada bir kez daha, örgünün başladığı taraftan taban seviyesine geri yolculuğuna başlar. Başlangıç ​​tarafına geri döndüğünüzde, onu tamamen örün ve hacim eklemek için örgüyü havalandırın..

Spiral Çörek:

spiral frech örgüler2

Bu da, örgünün saçın en önünden başlayıp başın belirli bir tarafına götürdüğü, Fransız demlenmiş spiral örgülü bir topuzdur. Düzgün köşegen olmamasına rağmen, düzgün de değildir ve hafif bir eğrisi vardır. Örgüyü sonlandırın ve havalandırın. Daha sonra spiral bir topuz oluşturmak için dikkatlice spiral şeklinde sarın..

Dantel Çiçek Örgüsü:

spiral frech örgüler3

Bu, profesyonel yardım almadan elde edilmesi oldukça karmaşık bir saç modelidir, ancak sonunda başarabilirseniz, tüm çabalara değecektir. Saçınızı basitçe Fransız örgüsüyle örerek başlayın ve sonuna kadar gidin. Hacim vermesi için saçı iyice havalandırın ve ardından çiçek sarmalı şeklinde yuvarlayın..

Örgülü Spiraller:

spiral frech örgüler4

Bu görünüm için bir ön kilit yapın ve ardından normal örgünüzle başlayın. Bu sefer örgüye her düğüm attığınızda bir tutam saç bırakın ve tüm örgü bittiğinde bağlayın. Şimdi tüm gevşek kilitleri örmeye başlayın ve bunun sıkı olduğundan emin olun. Ekstra hacim için ilk örgüyü havalandırın ve şimdi ikincil örgüleri ilk örgünün içine sarın.

At Kuyruğu Spiralleri:

spiral frech örgüler5

Bu, saçların başlangıçtan itibaren, özellikle taç kısmından ayrıldığı ve Fransız stilinin üç parçaya örüldüğü ve daha sonra bir midilli ile sonlandırıldığı spiral örgülü bir midilliye yeni bir yaklaşımdır. Midilli bittiğinde midilliden bir parça saç alın ve bir örgü ile sonlandırın..

Taç Örgüsü:

spiral frech örgüler6

Bu, örgünün başın ortasından değil bir yanından başladığı ve tüm örgü yapıldıktan sonra yuvarlandığı ve spiraller halinde taç üzerine sabitlendiği klasik bir taç örgüsüdür..

Balerin Bun Taç Örgüsü:

spiral frech örgüler7

Ön tarafta daha uzun bir ön kilit ile normal bir örgü ile başlayın ve ardından aşağıdan aynı örgü ile başlayın. Bu, ilk spiral bandı oluşturur. Şimdi ilk bant arasında bir tutam saç bırakarak saçı bir midilliye bağlayın ve ardından balerin bandını oluşturun..

Taç Örgü Midilli:

spiral frech örgüler8

Burada da aynı taç bandı tekniği kullanılmış, ancak tamamına son vermek yerine, sadece spiral şeklinde olan kısım örgüyü oluştururken geri kalan kısmı ise yağsız bir midilli ile bağlanır..

Tornado Bükümlü Yan Çörek:

spiral frech örgüler9

Ortalama spiral kıvrımlar daha önce hiç bu kadar net olmamıştı. Örgü, normal işlemle başlamış ve daha sonra ucu içe sarmal haline getirilmiş ve daha sonra sabitlenmiştir..