Ar jūsų namo kambarys mažas? Tada „Mini“ oro kondicionierius jums tinka geriausiai? Perkant oro kondicionierių be ortakio, nebrangiai namuose pristatomas oro kondicionierius, taip pat mini padalijimo sistema leidžia pirkėjams vėsinti ne tik kambarį, bet ir visą namą. „Mini-split“ oro kondicionieriai lengvai tinka be ŠVOK sistemos ir dažnai atvėsina iki 600 kvadratinių pėdų, įrengdami vieną aušinimo zoną. Nors pradinės išlaidos yra didelės, dauguma jų yra ekologiškos, taupo energiją ir dėl to mažesnės sąskaitos už energiją nei langų modeliai, kurie vėsina tik vieną kambarį. Šiandien šiame straipsnyje mes sukūrėme skirtingus mini oro kondicionierius kambariams namuose, kurie yra geriausi Indijoje kartu su jų kainomis.

Geriausi mini oro kondicionierių prekės ženklai Indijoje su kainomis:

1. „Pioneer WYD009A43-L Mini“ oro kondicionierius:

mini oro kondicionieriai

Turėdamas keturis veikimo režimus, įskaitant šildymą, vėsinimą, džiovinimą ir sausinimą, „Pioneer WYD009A43-L“ yra puikus kiekvienai metų dienai, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Sistemoje yra automatinis nakties temperatūros pokyčių keitimas, energiją taupantis laikmatis ir nuotolinio valdymo pultas. Šios mini oro kondicionieriaus savybės yra 9000 BTU (britų šiluminis blokas) 3/4 tonos ir 110 V įtampa.

Kaina: 46315 INR

2. „Honeywell MN10CESWW“ nešiojamasis oro kondicionierius:

„Honeywell MN10CESWW“ nešiojamasis oro kondicionierius

Tai energiją taupantis 10 000 BTU oro kondicionierius, kuris vėsina 400 kvadratinių pėdų. Be to, jis turi sausinimo funkciją, įtakingus ventiliatorius ir aiškų LED ekraną, kurį galite naudoti norėdami pakeisti jo nustatymus. Visi jutikliniai valdikliai ir jautrūs, nes automatinė įjungimo/išjungimo sistema padeda taupyti energiją daugiausia šaltu oru. Tinkamai sumontavus, jo įtakingas oro srautas tyliai veikia fone (apie 55 dbA).

Kaina: 26588 INR

3. Naujas „Air AC12000E“ nešiojamasis oro kondicionierius kambariui:

Naujas nešiojamasis oro kondicionierius „AC12000E“

Tai 12 000 BTU mini oro kondicionierius, kuris atvėsina iki 425 kvadratinių pėdų patalpos. Tai daugiafunkcinis plius, kuriame naudojama kompetentinga automatinio garinimo technologija, kuri sumažina elektros energijos sąnaudas. Žmonėms, gyvenantiems drėgnoje aplinkoje, jo sausintuvas yra taip pat efektyvus, o jo didelio našumo teršalai ir kvapų filtrai yra plaunami ir keičiami. Jo 24 valandų laikmatis yra programuojamas. Jo tankus ir nešiojamas planas taip pat gerai veikia visuose namuose, o ergonomiški valdikliai yra gerai suplanuoti.

Kaina: 32920 INR

4. „LG L-Pearl Terminator LSA5PT3D1 Split“ oro kondicionierius:

„LG L Pearl Terminator Lsa5pt3d1“ oro kondicionierius

„LG L“ perlų terminatorius LSA5PT3D1 padalintas oro kondicionierius, leidžiantis sutaupyti iki 76 proc. Energijos, palyginti su standartiniu oro kondicionieriumi, „LG mini“ oro kondicionierius yra paprastas pasirinkimas namų savininkams, norintiems sutaupyti pinigų šildymui ir vėsinimui. Be to, „LG mini split“ oro kondicionierius turi kelių filtrų technologiją, užtikrinančią švarų orą, tylų veikimą ir 1,5 tonos talpą.

Kaina: 34390 INR

5. Klimaire KSILO12-H216 mini oro kondicionierius:

Klimaire KSILO12-H216

Tai siūlo šildymą ir aušinimą 15 SEER ir 9 HSPF DC keitikliu, 18000 BTU ekologišką šaltnešį ir lengvą montavimą. Modelis veikia esant lygiam neigiamam 5 laipsnių pagal Celsijų laipsniui, be to, jame įdiegta technologija, leidžianti patalpai, esančiai nuotolinio valdymo pulte, kuriai priklauso beveik visi savininkai, gauti didžiausią naudą iš šildymo, kitaip aušinant.

Kaina: 77548 INR

6. „Daikin DTKP 50QRV 16 1.5 Ton Inverter Split“ oro kondicionierius:

Daikin LV serija

Apima dvi konstrukcijas bet kuriai sienai, kitaip montuojant ortakį; „Daikin LV“ serijos pasiūlymas visiems, norintiems pritaikyti mini padalintą oro kondicionierių ten, kur jiems beveik patogu. „Daikin“ turi 24,5 SEER energijos taupymo, ramaus veikimo ekonominiu režimu, taip pat šildymą, kitaip aušinantį naktį, kad būtų lankstus oras.

Kaina: 45799 INR

7. „Fujitsu ASU24CL1 Mini“ oro kondicionieriai:

„Fujitsu ASU24CL1“

Elegantišku, tyliu kompresoriumi, mažo poveikio konstrukcija ir įvairaus greičio kompresoriumi ASU24CL1 iš „Fujitsu“ tinka vartotojams, norintiems vėsinančio oro kondicionieriaus, į kurį nekreipiama dėmesio. Kintamas greitis leidžia tiesiog atvėsinti vieno dydžio namus, kuriuose nėra įtampos, o įmontuotas oro filtras valo orą.

Kaina: prasideda nuo 26990 INR

8. „Senville Aura 9000 Mini“ oro kondicionieriai:

Senville Aura 9000

Šis kintamosios srovės generatorius turi „Energy Star“ sertifikatą, ekologiškas 25 SEER operacijas, kelis filtrus dulkėms ir bakterijoms, „Aura 9000“ sujungia efektyvumą, be to, ekologišką procesą ir siūlo nebrangų, puikų šildymą bei aušinimą. „Senville“ sistema siūlo 7 pakopų filtravimą, šilumos siurblį ir 9000 BTU bei nuotolinio valdymo pultą „Follow-I“, kuris nukreipia orą į bet kurią nuotolinio valdymo pultą, be to, veikia labai tyliai..

Kaina: 61976 INR

9. GREE Terra serijos mini oro kondicionieriai:

GREE Terra serija

Šis kintamosios srovės energijos vartojimo efektyvumas yra iki 27 SEER, o energijos suvartojimas sutaupomas 60 proc., Be to, įrengtas mažos galios keitiklis; „GREE Terra“ puikiai tinka taupyti šildant ir vėsinant. „Terra“ turi šildymą, vėsinimą, keturių krypčių oro srautą ir fotokatalitinį oro filtrą, kuris sumažina bakterijų kiekį ir oro užterštumą, patenkantį į namus.

Kaina: prasideda nuo 20999 INR