2 aylık bebekler oldukça zekidirler ve yeni doğanlardan ve 1 aylık bebeklere göre çok daha iyi anlarlar. İki aylık bebeğinizin zihin aktivitesini tetiklemenin en iyi yollarından biri, bebeği zihnini kullanmaya ikna edecek ve psikolojik gelişimine daha fazla yardımcı olacak biraz karmaşık oyuncaklar vermektir..

İki aylık bebeklerin duyuları gelişmeye başlar ve oyuncaklar duyusal gelişimlerine ve sosyal becerilerine yardımcı olur. Heyecanlı ellerini ve ayaklarını tekmeleme sevgisi ve bu aşamada gülümseme ve havlama. Ayrıca bir olayın diğerine yol açtığını da anlarlar. Ayrıca birkaç şeyi gerçekleştirebileceklerini anlamaya başlarlar..

İşte iki aylık bebekler için en iyi 12 oyuncağın listesi.

1. Şımarık Yüzük Seti:

YÜZÜK SETİ

Bu çocuklar için harika bir oyuncak. Bir yüzük üzerinde güzel nesnelerle birlikte gelir. Oyuncakta güzel renkler var ve hemen hemen her çocuk buna bayılacak. Yüzüğün siyah ve beyaz rengi onu daha da çekici kılıyor. 2 aylık bebek buna bayılıyor ve gününün çoğunu bu oyuncakla oynayarak geçirecek.

2. Çizgi Film Eğitim Seti:

2 Aylık Bebek-çizgi film eğitici seti için oyuncaklar

Bu çizgi film eğitim aracı oldukça şaşırtıcı ve her yaştan çocuk için uygundur. Çocukları eğitecek ve onların da biraz eğlenmelerini sağlayacaktır. Bu etkili bir zaman öldürücü ve dünyanın her yerindeki çocuklar buna bayılıyor. 2 aylık bebek için mükemmel bir oyuncak olarak kabul edilir. Bu kesinlikle 2 aylık bebekler için en iyi gelişim oyuncaklarından biridir..

3. Tavuskuşu Kamyon Oyuncağı:

2 Aylık Bebek-tavuskuşu kamyon oyuncak için oyuncaklar

Kuşlara hayran olan bazı çocuklar var. Tavus kuşu kamyonu çok güzel bir oyuncak ve çocuklar bu oyuncak sporunun güzel renklerine bayılıyor. Oyuncak harika tasarımlarla doludur ve çocuklar da onu zeminde sürükleyebilir. Tamamen zararsızdır ve çocukların alması ve taşıması için yasal ve hafif malzemeden yapılmıştır. Bu oyuncakta kullanılan ahşap tamamen orijinaldir ve 2 aylık bebekler için de tamamen güvenlidir..

4. Böcek Mama Sandalyesi:

2 Aylık Bebek Böcek Mama Sandalyesi için Oyuncaklar

Böcek mama sandalyesi oyuncağı, bu yaştaki çocuklar arasında en popüler olanlardan biridir. Bu oyuncak çekici renklerle geliyor ve bu oyuncak fonksiyonlarındaki desen de oldukça şaşırtıcı. Böceğin kafasına (başın altına) takılan farklı oval şekilli nesneler de gözler için bir zevktir. Çocuklar, özellikle 2 aylık olanlar (kimin için tasarlanmıştır) onunla oynamayı seveceklerdir. Şimdi 2 aylık bebek oyuncaklarını seçmek o kadar da zor değil.

5. Öğrenme Blokları:

2 Aylık Bebek-öğrenme blokları için oyuncaklar

Çocuğunuz iki aylıkken ona ilginç bulacağı ve aynı zamanda oynarken eğleneceği oyuncaklar vermelisiniz. Öğrenme blokları sayılar, sebzelerin resimleri, arabalar vb. ile birlikte gelir. Çocuklar eğitici gerçekleri ilginç bulacak ve gün boyunca onlarla oynayacaklar..

6. Lavabo Gemi Yatağı Oyuncak:

2 Aylık Bebek lavabosu gemi yatağı oyuncağı için oyuncaklar

Bu daha çok rahatlatıcı bir oyuncak. Çocuk tehlikeli balık olan Köpekbalığı’nın farkında değilse, onun için iyi olacaktır. Ama bu oyuncak onu bir şekilde korkutursa, o zaman zavallı çocuk için kötü bir hatıradan başka bir şey olmayacaktır. Bu nedenle, uygun özeni göstermeli ve çocuğu bununla tanıştırıp tanıştırmayacağınızı düşünmelisiniz..

7. 2 Aylık Bebekler İçin Ahşap Oyuncak:

2 Aylık Bebek Oyuncakları 2 aylık bebekler için ahşap oyuncak

Bu, 2 aylık çocuğunuz için şimdiye kadarki en ucuz ve muhtemelen en az zararlı oyuncak. Bu tür bebek oyuncakları Japonya’da üretilmekte ve tüm dünyaya ihraç edilmektedir. Ahşap oyuncakların 5 duyuyu harekete geçirdiği bilinmektedir – dokunma, görme, koklama, tatma ve dinleme ve bu kozmos halkası ile tüm bu duyular geliştirilir. Bu kesinlikle 2 aylık erkek ve kız bebekler için en iyi oyuncaklardan biridir..

8. Öğrenen Yürüteç:

2 Aylık Bebek-öğrenen yürüteç için oyuncaklar

Bu, 2 aylık bebekler için sayısız harika eğitici oyuncaklardan biridir. 2 aylık bebek oyuncakları arıyorsanız, o zaman bu tam şu anda mükemmel olacak. Teknoloji onu mahvetmeden önce bebeğinize bir şeyler öğrenmesi için alan tanıyın. Bu, 2 aylık bebekler için en iyi aktivite oyuncaklarından biridir..

9. Asılı Oyuncak Uçak Kiti:

2 Aylık Bebek için oyuncaklar asılı oyuncak uçak seti

2 aylık bebek oyuncaklarına ihtiyacınız varsa, bu özel bir şey. Bebeğin yatağına asabileceğiniz, ona bakıp pilot olmayı merak edebileceği bir uçak setidir..

10. Bright Başlıyor Bouncer Bouncer – Toucan Tango:

Eğlence söz konusu olduğunda, bu fedai bebeğinizin ilgisini çeker ve eğlenceyle birlikte rahatlık sağlar! Küçük harikanız, parlak renkleri gördüklerinde ve titreşimlerle birlikte rahatlatıcı melodileri dinlediğinde kahkahalarla dolup taşacak. Zıplayıp oyuncaklarla oynarken küçüklerinizi güvende tutun. Bu fedai, bebeğinize çok fazla soğutma zamanı verir.

11. Bebek Einstein Deniz Düşleri Yatıştırıcı:

Baby Einstein, bebekler ve küçük çocuklar için gelişim ve eğlence ürünlerine odaklanır. Bebek Neptün, melodik senfoniler çalarken bebeklerinize su altı canlılarını öğretmek için okyanusun altına iner. Bu, bebeğinizin klasik melodileri dinlerken hayvanları ve nesneleri keşfetmesinin eğlenceli bir yoludur..

12. Bearington Baby Lil’ Lamby Kuzu Peluş Yüzük Çıngırak:

Bu minik kuzu çok yumuşak ve çıngırak bebekler için rahatlık sağlar ve aynı zamanda bir aktivite oyuncağı görevi görür. Bebeğiniz bu kuzuyu kesinlikle sevecek ve en sevdiği oyuncağı yapacak. Beden mükemmel ve bu marka kaliteli kumaşların üstün kalitesiyle gurur duyuyor. Bu, bebeğiniz için güvenli olmasını sağlar ve bunun bir hazine olmasını sağlar..

2 aylık bebeğiniz için aktivite oyuncaklarının yanı sıra miniklerinizle de keyifle yapabileceğiniz birkaç aktivite var..

1) nereye gitti?

Bebeğiniz yeni bir ortama alışıyor ve ona etrafındaki şeyleri öğreterek yardımcı olabilirsiniz..

  1. Bebeğinizin sevdiği tüm oyuncakları bir battaniye veya havlu ile toplayın..
  2. Bebeğinizi bir koltuğa veya yatağa rahat bir pozisyonda yerleştirin.
  3. Oyuncakları teker teker çıkarın ve yüzünüzün önüne koyun ve oyuncağın sesiyle konuşuyormuş gibi yapın..
  4. Bebeğiniz sabitlenirken, oyuncağı battaniye veya havlu ile gizleyin ve “Nereye gitti?” Deyin.
  5. Sonra en sevdiği oyuncağını açın ve neşeyle “İşte burada” deyin..
  6. Diğer oyuncaklarla tekrarlayın.

2) Alkış, alkış, el çırp:

Bebeğin sizi görebilmesi için bebeğinizi bir battaniyeye veya koltuğa dik bir şekilde nazikçe yerleştirin. Şarkı veya tekerlemeler söyleyin ve bebeğinizin elleri ve parmaklarıyla oynayın. Bu popüler tekerlemelerden birini deneyin:

Pasta-kek, pat-a-kek, fırıncının adamı,

Bana olabildiğince hızlı bir pasta yap;

Patlatın ve dikin (bebeğinizin ellerini patlatın ve hafifçe dürtün)

B ile işaretleyin. (bebeğinizin avucuna bir B çizin)

Bebeğim ve benim için fırına koy.

Bebeğiniz 2 aylıkken rutinleri hemen hemen belirlenir ve etkileşime girmeyi severler. Sizinle iletişim kurmanın yollarını arıyorlar ve ellerine geçen her şeye dokunmayı, hissetmeyi ve kapmayı seviyorlar. Bebekler sizin yardımınızla bir oyuncağı kavrayabilir, yüzleri tanıyabilir ve ellerinin hareketini izlemeyi severler. Bebekler artık oyuncaklara dokunabilir ama onları gerçekten tutamazlar. Bu gelişmelere yardımcı olan oyuncaklara ve motor ve sosyal becerilerine yardımcı olan oyuncaklara bakın. Her zaman üreticilerin etiket üzerindeki yaş tavsiyelerine uyun. İşte 2 aylık bebekler için en yeni 3 oyuncak:

Her hafta önce küçük çocuğunuzla tanıştığınızdan beri sıkı sıkıya oturduğun dakika. Şu sıralar ilk orantısız sırıtışınızı, daha ziyade kusursuz, küçük bir sırıtışla elde etmiş olmalısınız. İdeal olarak, bu huzursuz akşamların her birini avantajlı hale getirecek ya da başka hiçbir şey biraz daha fazla dayanılmaz hale gelecektir. Belki bebeğiniz bir buçuk aylıkken sırıttı ya da muhtemelen bir ay daha beklemeniz gerekebilir, bu doğru bir bilimden başka bir şey değil, bu yüzden strese girmeyin. 2 aylık bebeğinizden görmeyi umduğunuz gelişmeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdakileri okuyun..

Bebeğinizin gelişimi daha az sarsıntılı ve biraz daha koordineli hale geliyor. Dinlenirken, olağanüstü bir egzersiz olan ve bacaklarını güçlendiren tekme atmayı sevmeye başlarlar. Aynı şekilde küçük ellerini enerjiyle sallayabilirler. Her halükarda, bunun coşkusuna güveniyoruz.

Yukarıda, 2 aylıktan büyük olmayan çocuklar için en iyi oyuncaklardan bazıları vardı. Bu oyuncaklar kesinlikle zararsızdır ve orijinal malzemeden yapılmıştır. Bu oyuncakların çoğunu çevrimiçi olarak elde edebilirsiniz ve ülkenizde mevcut değilse, istediğiniz zaman ithal edebilirsiniz..