Ar esate paauglys? Paauglystės metai (13–19 metų) yra svarbiausias ir keisčiausias mūsų gyvenimo laikotarpis ir tuo metu norisi tapti labiau madingu ir madingu. Taigi šukuosena taip pat ateina į madą, nes tai yra vienas iš svarbiausių jūsų asmenybės veiksnių. Dabar mes turime modernias ir geriausias paauglių šukuosenas. Jie visi yra apie jaunatvišką ir žvangančią išvaizdą su šiuolaikiniais atspalviais ir jaudinančio stiliaus teiginiais. Nesvarbu, ar tai vakarėlis, ar bet kuri kita atsitiktinė proga, dabar galite pažvelgti į savo geriausias šitas šukuosenas paaugliams. Kaip būtų juos išbandyti?

9 geriausios šukuosenos paaugliams:

Stebėdami šias įdomias tendencijas, galite įgauti naujų vakarėlių, mokyklos ir savaitgalių su draugais ar tam tikra proga išvaizdą.

1. Prancūziškas pintas arklio uodega:

pintos šukuosenos paaugliams

Padarykite šukuoseną padedant žmogui, kuris yra susipažinęs su prancūziškų pintinių gaminimo menu. Ši šukuosena yra teisingas pasirinkimas 13 kitaip 14 metų amžiaus. Taip pat galite tai išbandyti kaip mokyklos šukuoseną.

2. Paauglių tiesūs sluoksniai:

paauglių sluoksniuoti kirpimai

Naudodami šią šukuoseną galite atrodyti nuostabiai, jei turite šviesiai šviesius plaukus, nešiojančius tiesius sluoksnius. Puikiai tinka ploniems, kitaip ploniems plaukams, nes suteikia papildomą jūsų plaukų aprašymą ir kūną; padaryti pilnesnių ir storesnių spynų fantaziją. Sluoksnis taip pat parodo jūsų plaukų spalvą gaudydamas plius atspindinčią šviesą.

3. Netvarkinga paauglių garbanota išvaizda:

garbanotos paauglių šukuosenos

Jei turite vidutinę šukuoseną, tada garbanos smūgis padeda sukurti naują stilių. Tai taip pat nesudėtinga mankštintis. Ši šukuosena puikiai tinka mergaitei, nes garbanota šukuosena amžinai daro stiliaus pareiškimą. Esant tokiai būklei, plaukai turi sluoksnį, o vėliau garbanos atrodo dar geresnės.

4. Pokeris tiesiai su galvos juosta:

lengvos šukuosenos paaugliams

Jei turite sviestinius šviesius plaukus, dėvėkite juos laisvus ir papuoškite karoliukais apjuostu galvos apdangalu, tai suteiks jums fenomenalią išvaizdą. Galvos apdangalai puikiai papildo lengvai palaidą šukuoseną, todėl pasirinkite drąsų, tvirtą galvos apdangalą stiliaus deklaracijai, kitaip plona, ​​elegantiška galvos juosta suteiks jūsų išvaizdai papildomo žavesio..

5. Šoninės plaukų spynos:

paauglių šukuosena

Norėdami tai padaryti, tiesiog surinkite plaukus, be to, vilkite juos į vieną pusę. Užtepkite nedidelį plaukų purškiklį ant sruogų, tada visiškai nuvilkite juos į vieną veido pusę. Esant tokiai būklei, jūs norite išlaikyti savo ilgus plaukus taip, kad jie atrodytų nuobodūs ir nuobodūs, taisykite kirpčiukus, nes tai iš viso suteikia veidui švarumo. Todėl banguotus plaukus sujunkite tiesiais kirpčiukais, kitaip šonuose šluostytais kirpčiukais per vilkimo atgal dalį.

6. Šoninės pynės paaugliams:

nerijos paaugliams mergaitėms

Ši paauglių šukuosena suteikia stilingą ir stulbinančią išvaizdą. Šios šukuosenos metu jūsų plaukai yra pinti prie galvos odos, todėl suklastotas pranešimas apie šukuosenos madą „iš šono“. Pirmiausia, prieš darydami pintines, švelninkite plaukus anti-garbanos serumu, kad išvengtumėte garbanojimo. Plaukų lako smūgis kiekvieną vakarą ar dieną daro juos lygius ir blizgius.

7. Arklio uodega paaugliams:

paauglių arklio uodegos šukuosena

Arklio uodega yra viena šukuosena, kuri yra greita, paprasta ir atsipalaidavusi. Tačiau galite atsisakyti įprastos dailios arklio uodegos, skirtos flirtuoti. Turite tyčiotis iš šaknų aplink galvos kaktą. Tegul keli brūkštelėjimai nusileidžia jūsų šventykloje, kad suteiktų žaismingą išvaizdą. Taip pat galite padaryti gražų pūtimą prie karūnos.

8. Plonos paplūdimio bangos:

karšti paauglių kirpimai

Jei turite šviesių plaukų, tai šios paplūdimio, švelnios bangos suteikia nerūpestingą ir pasitikinčią išvaizdą. Puikiai tinka ir ploniems, ir ploniems plaukams, nes plunksniški galai suklaidina storesnius ir sodresnius plaukus. Stenkitės, kad plaukai būtų apimti, kad padidėtų jų poveikis, todėl pabandykite padidinti putas, priešingu atveju išdžiovinkite plaukus suktukais.

9. „Pausled Waves“ šukuosena paaugliams:

lengvos šukuosenos paaugliams

Pasidaryk pats, padengdamas plaukų dalį aplink storašakį garbanojimo geležį ant silpnos ugnies, taip pat padengdamas juos lengvais lakais, kurie padaro plaukus trapius ir kietus. Planas yra apimti milžiniškas bangas, kurios taip pat eina, kol jūs pasiekiate!

Paauglės merginos mėgsta ypatingą saldžios gražios išvaizdos laikotarpį ir švelnų jauną amžių. Apranga ir stilinga išvaizda yra labai svarbūs, todėl šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skiriama geriausiems paauglys šukuosena ir tikiuosi, kad tai jums labai padės.