Su ilgais plaukais smagu žaisti. Galite jį pasukti, pasukti, sulankstyti ir surišti šimtu būdų. Nors trumpi plaukai turi savų privalumų – jiems nereikia daug priežiūros, ilgi plaukai leidžia atrodyti moteriškai ir gražiai. Be to, ilgus plaukus nėra taip sunku valdyti.

šukuosenos paaugliams su ilgais plaukais

Jūs tiesiog turite žinoti tinkamus būdus, kaip jį susieti, kad jis neiškristų iš veido ir vis tiek atrodytų gražiai! Čia yra devynios puikios šukuosenos, kurias paaugliai gali išbandyti savo plaukuose.

Šukuosenos mergaitėms su ilgais plaukais:

1. Grubus aukštas ponis:

Ilgi šukuosenos paaugliams

Tai suteikia jums šaunų hipišką vaizdą. Suriškite jį aukštai ir sutvarkykite. Laikykite visus plaukus nuo veido arba, jei norite, išimkite vieną ar dvi sruogas ir sumaniai sutvarkykite savo veidą.

2. Leiskite jam tekėti:

šukuosena paaugliams su ilgais plaukais 2

Jei turite ilgus banguotus plaukus ir ieškote lengvo būdo juos suformuoti, tiesiog šiek tiek sulenkite juos garbanojimo geležimi ir leiskite jiems tekėti per nugarą. šukuojant ir džiovinant plaukų džiovintuvu jis atrodys kaip blizgančių raukšlių kaskadas. Ši šukuosena taip pat atrodo puikiai su tiesiais plaukais.

3. Pintas uodega:

ILGI Šukuosenos paaugliams3

Ši šukuosena nėra tipiška pynė ir nėra įprasta arklio uodega. Norėdami tai padaryti, turite pinti šonus ir tada sujungti į uodegą. Tai suteiks jums žavingą princesės išvaizdą, ypač jei pridėsite tiarą. Tačiau tai tinka ir paaugliams.

4. Kryžminis pintas šoninis uždengimas:

ILGI Šukuosenos paaugliams4

Tai sudėtingas stilius su keliomis pynėmis, o po to dar keliais. Tačiau galutinis vaizdas vertas tam skirto laiko ir pastangų. Taigi, ką jūs turite padaryti, tai pradėti nuo pusės šoninės pynės. Tada smulkiai supinkite plaukus, išeinančius iš kiekvienos šios pynės dalies. Kai tai bus padaryta, tęskite originalią pynę ir voila! Jūs turite gražią, sudėtingą šukuoseną.

5. Arklio uodega su lanku:

ILGI ŠUKUOTĖS PAAUGLIAMS5

Lanko arklio uodega yra gana dažna šukuosena, ypač tarp paauglių. Tačiau padaryti sėdimą išvaizdą nėra taip sudėtinga. Padarykite pusę ponio su viršutine plaukų puse. Neimkite visų plaukų iš elastinio kaklaraiščio. Taigi, kad ji būtų kaip maža bandelė. Atskirkite šią bandelę į dvi dalis ir spaustukais pritvirtinkite abu galus. Tada sulenkite arklio uodegą ant savęs ir paimkite atgal per kaklaraištį. Galiausiai pritvirtinkite lanką spaustukais.

6. Miela šoninė pynė:

ILGI Šukuosenos paaugliams6

Surinkite visus plaukus taip, kaip darytumėte šoninį ponį. Tada pinti jį iš apačios žuvų pynėse. Tada šukite visas laisvas sruogas ant veido ir sumaniai jas sutvarkykite, kad tiktų jūsų veidui. Šis žvilgsnis gali priversti jus atrodyti išdidžiai ir gražiai, o su kuo nesusipainioti.

7. Aukšta bandelė:

ILGI PAŠALINIAI ŠUKUOJAMS

Tikrai ilgi plaukai geriausiai tinka bandelėms gaminti. Yra keletas bandelių rūšių, kurias galite išbandyti. Aukšta bandelė yra lengviausia ir atrodo geriausiai. Jūs tiesiog surinksite plaukus ant viršaus ir susuksite juos į bandelę.

8. Krioklio pynė:

Ilgi šukuosenos paaugliams8

Šios pynės pagaminimas užtrunka šiek tiek daugiau laiko nei įprasta, tačiau jūsų plaukai atrodo gražesni nei bet kas kitas. Tai vadinama krioklio pynė, nes ji suteikia tokią išvaizdą. Jūsų šilkinės šukuosenos atrodo lyg tekantis vanduo.

9. Pasilenkite plaukuose:

ILGI ŠUKUOTĖS PAAUGLIAMS9

Jei norite naudoti aksesuarus, nusipirkite elastingą kaklaraištį su didžiuliu lanku. šukuokite plaukus, kol jie taps blizgūs ir banguoti. Tada naudokite kaklaraištį, kad padarytumėte pusę ponio.