Tai puikus būdas pridėti spalvų ir smūgių į savo kambarius su šiomis patogiomis atraminėmis pagalvėmis. Šios pagalvės yra šiek tiek ilgesnės arba siauresnės pagalvėlės, užpildytos pūkais, pluoštu ir medvilne. Šio tipo pagalvės yra naudingos atramai rankoms ar dekoratyvinei kambario kolekcijai. Šios pagalvės padeda tinkamai atremti nugarą. Tarp pagalvių šios pagalvės yra geriausias pasirinkimas vaikų kambario grindims. Atsižvelgdami į mūsų poreikius, mes gauname dydžių ir audinių kolekciją tvirtesnėse pagalvėse.

Jie ne tik leidžia jūsų interjerui atrodyti stulbinančiai, bet ir suteikia jums geriausią komfortą tuo metu, kai to reikia. Turite energingą tokių pagalvių pasirinkimą su skirtingomis kategorijomis.

Naujausi „Bolster“ pagalvių dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 9 paprastos ir modernios pagalvės, kad jūsų namų dekoras būtų išskirtinis. Pažvelkime į juos.

1. „Navy Cotton Bolster“ pagalvės:

„Navy Cotton Bolster“ pagalvės

Tai rankų darbo ilgų atraminių pagalvių versija su visais naujais patogumais. Jie pagaminti iš daugiasluoksnio audinio su sagomis. Tai itin ilga pagalvė su pagalve su 100% tamsiai tamsia medvilne. Ši pagalvė puikiai papuoš jūsų sofos komplektą.

2. Svetainės tvirtinimo pagalvė:

Svetainės tvirtinimo pagalvė

Parneškite namo šią apvalią pagalvę, pagamintą iš nealerginės medžiagos. Jie yra apvalūs ir suteikia jums didžiausią komfortą miegant. Ši pagalvė yra įvairių spalvų ir galite pasirinkti pagal savo poreikius.

3. Plaunamos aksominės pagalvės:

Plaunamos „Velvet Bolster“ pagalvės

Pristatomos geriausios kokybės didelės atraminės pagalvės, pagamintos iš plaunamos aksominės medžiagos. Jie atrodo blizgūs, taip pat suteiks jums geriausią komfortą. Jie užpildyti medvilniniu audiniu. Šiomis pagalvėmis galite puošti lovą puošniai.

4. Kontrastingos audinio tvirtinimo pagalvės dizainas:

Kontrastingos audinio tvirtinimo pagalvės

Čia gausite kontrastingą mažą tvirtą pagalvę su spalvotu audiniu. Jie gaminami naudojant du maišelius polifilo. Jų matmenys yra apie 23 x 9 colių.

5. Plunksnomis užpildytos tvirtos pagalvės:

Plunksnomis užpildytos tvirtos pagalvės

Naršykite ypač ilgą atraminę pagalvę su rankų darbo dekoro įspūdžiu. Jie suteikia jums nuostabiausią jūsų miegamojo išvaizdą su tuo pačiu komforto lygiu. Jie yra 9 colių pločio ir užpildyti plunksnomis.

6. Sintetinis padengtas tvirtinimo pagalvės dizainas:

Sintetinės uždengtos atraminės pagalvės

Padarykite savo namus prabangius naudodami šį visiškai naują karaliaus dydžio pagalvių dekorą. Jie pagaminti iš sintetinio išorinio dangtelio ir suteikia gražų atspalvį su unikalia tekstūra. Jie yra paprasto dizaino ir modelio.

7. Dryžuotų raštų tvirtinimo pagalvės:

Juostos rašto tvirtinimo pagalvės

Pažvelkite į šią lovos tvirtinimo pagalvę, kuri yra puikios išvaizdos ir gražaus rašto. Jie pagaminti iš juodai baltų dryžių raštų ir superabsorbuojančios medžiagos, kuri suteikia jums didžiausią atsipalaidavimą.

8. Baltos ekologiškos pagalvės dizainas:

Baltos ekologiškos pagalvės

Su šia unikalia ir geidulinga baltų atraminių pagalvių kolekcija jus užgniaužia kvapas, jie gali lengvai neatitikti bet kokio atspalvio lovatiesių. Ši tvirtesnė ritininė pagalvė yra su savaiminio dizaino modeliu, pagamintu iš 100% medvilnės audinio.

9. Dizainerio „Bolster“ pagalvės:

Dizainerio „Bolster“ pagalvės

Pasinaudokite geriausiomis atraminių pagalvių serijos kolekcijomis. Jie pagaminti iš pasirinkto audinio tiek užpildymui, tiek išoriniam dangčiui. Jie sukurti naudojant spalvingą kombinuotą medžiagą ir aukščiausios kokybės įdarus.

Šiose pagalvėse yra daugybė unikalių pasirinkimų. Jums nereikia paaukoti kelionių pasirinkimo dėl bet kokių atsakymų. Jie lengvai prieinami su vibracinėmis spalvomis, dizainu, raštais ir geriausios kokybės audiniais. Yra pagaminti iš aksomo, šilko, medvilnės ir poliesterio. Jūs turite ypač ilgas, karaliaus dydžio, apvalias, mažas ir dideles pagalves. Įsigykite tokio tipo tvirtinimo pagalvę, kad pridėtumėte savo kambario interjerą, būtinai išbandykite.