Jei visada trokštate, kad jūsų virtuvėje būtų medinis grindų dekoras, ir manėte, kad tai neįmanoma, nesijaudinkite. Yra naujų virtuvės grindų plytelių, pagamintų iš porceliano ir keramikos, kurios gali lengvai suteikti jums tą patį seną žavesį, šilumą ir jaukumą. Virtuvės grindų plytelės naudojamos ne tik mūsų namuose, bet ir komerciškai naudojamos pramonėje ir restoranuose. Slinkite žemyn šiuo plačiu straipsniu ir raskite keletą įkvepiančių ir populiarių virtuvės grindų plytelių dizaino variantų, kurie jūsų virtuvei suteiks naują gaivų vaizdą!

Naujausi virtuvės grindų plytelių dizainai

Naujausi virtuvės grindų plytelių dizainai:

Čia yra mūsų 15 paprastų ir geriausių virtuvės grindų plytelių dizaino su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Viktorijos laikų virtuvės grindų plytelės:

Viktorijos laikų virtuvės grindų plytelės

Tai tradicinis raštuotas plytelių kilimėlis Viktorijos laikų stiliumi virtuvės grindims, puikiai derantis prie blizgančių baltų šios virtuvės spintelių. Šios raštuotos virtuvės grindų plytelės yra universalios ir jas galima pritaikyti. Modelio kraštinės ir kampai gali būti pritaikyti keliuose variantuose, suteikiantys žavesio jūsų virtuvei su atitinkančia backsplash. Šios dekoratyvinės plytelės yra atsparios įbrėžimams ir patvarios, todėl idealiai tinka naudoti virtuvės grindims.

2. Kaimiškos virtuvės grindų plytelės:

Kaimiškos virtuvės grindų plytelės

Čia matome unikalias žemiškų spalvų virtuvės grindų plyteles, primenančias natūralų akmenį ir apimančias skirtingus smėlio atspalvius nuo šviesios iki tamsios. Tai gražiai atitinka virtuvės spalvų schemą, kurią sudaro pilka ir balta schema. Grindys išklotos plytelėmis nėra lygios, bet yra nelygios kvadratų ir stačiakampių derinys, todėl jos atrodo patrauklios ir laikomos idealiomis savo kūrybinio dizaino koncepcija.

3. Ispanijos plytelių grindų virtuvė:

Ispaniška plytelių grindų virtuvė

Čia matome virtuvę, pagrįstą ispaniška tema, kuri atrodo sudėtinga ir elegantiška. Dekoratyvinės virtuvės grindų plytelės atrodo jaukiai ir skleidžia šilumą, praktiškai išdėstant virtuvę. Virtuvės plytelės čia yra neprilygstamos kokybės terakotos grindų plytelės su mėlynos spalvos aštuonkampiu dizainu. Plytelės yra labai patvarios, lengvai prižiūrimos ir turi autentiško senojo pasaulio žavesio.

4. Vintage virtuvės grindų plytelės:

Vintažinės virtuvės grindų plytelės

Čia matome, kaip juodos ir baltos šaškių lentos vinilinės plytelės dekorui prideda senovinio elemento ir suteikia retro išvaizdą. Virtuvė su juodai baltomis plytelėmis grindims yra populiarus klasikinio neutralumo vaizdas šioje visiškai baltoje virtuvėje su baltomis spintelėmis ir atitinkančiais juodai baltais prietaisais, dar labiau padidinančiomis šio plytelių klojimo grožį. Dėl to virtuvė atrodo linksma, be dėmių, švariai ir ryškiai.

5. Šiuolaikinės virtuvės grindų plytelės:

Šiuolaikinės virtuvės grindų plytelės

Šioje virtuvėje matome linijinį medžio dizainą ant smėlio spalvos virtuvės plytelių, kurios suteikia grindims gylį. Lygios stačiakampės plytelės turi natūralią apdailą, kurios atspalviai svyruoja nuo šviesios iki tamsios ir dvelkia paprastumu bei elegancija. Šios plytelės ne tik atrodo nuostabiai, bet ir lengvai prižiūrimos bei valomos. Šviesiai smėlio spalvos virtuvės grindų plytelės su baltomis spintelėmis suteikia madingą išvaizdą virtuvės grindims su aukščiausios klasės prabangiu pojūčiu.

6. Italų virtuvės grindų plytelės:

Itališkos virtuvės grindų plytelės

Čia ši virtuvė turi cemento spalvos akmens lydinio itališkas plyteles su pilka ir balta gysla, kuri sukuria nesenstantį monochromatinį vaizdą. Plytelės yra atsparios nusidėvėjimui, lengvai prižiūrimos ir universalios, kad tiktų bet kokiai erdvei. Spintelėje yra baltos ir rudos spalvos derinys, kuris puikiai dera su akmens virtuvės grindų plytelėmis. Backsplash ir baldai susilieja su viso virtuvės interjero spalvų gama ir užbaigia virtuvės išvaizdą.

7. 3D virtuvės grindų plytelės:

3D virtuvės grindų plytelės

Čia matome nuostabias 3D grindų plyteles, kurios atgaivina jūsų virtuvę nuostabiu grindų menu. Šis nuostabus plytelių menas gali padėti pertvarkyti ir atnaujinti virtuvės interjerą. Tai neslidžios ir vandeniui atsparios plytelės, todėl jos yra labai funkcionalios ir suteikia jums jaukumo su gamta, todėl darbas virtuvėje yra maloni patirtis. „3D Kajaria“ virtuvės grindų plytelės yra tarp įmonių, kurios užsiima tokio tipo plytelėmis ir tenkina visus jūsų reikalavimus.

8. Dizainerių virtuvės grindų plytelių dizainas:

Dizainerių virtuvės grindų plytelės

Čia matome virtuvės tipo virtuvę, kurioje matome susipynusias modernias virtuvės grindų plyteles su zigzago tipo raštu ant minkštų pilkų plytelių, imituojančių retro dizainą. Spintelės, viryklės ir orkaitė sutvarkomos protingai, kad būtų sutaupyta vietos. Plytelių pasirinkimas ir vaizdas pro stiklines duris yra stulbinantis, o išdėstymas puikiai tinka šiai dizainerių virtuvei. Šios plytelės yra patvarios ir lengvai prižiūrimos.

9. Juoda ir balta plytelių grindų virtuvė:

Juoda ir balta plytelių grindų virtuvė

Kai kurios virtuvės grindų spalvos ir dizainas yra klasikiniai ir nesenstantys, o ši drąsios languotos plytelės yra viena iš jų. Šis plytelių derinys su juodai baltomis spintelėmis ir stalviršiu papildo šios populiarios virtuvės grindų plytelės vaizdą. Čia esančios plytelės visiškai prieštarauja virtuvės backsplash ir dekorui. Visa tai kartu sujungia eleganciją ir praktines funkcijas šioje stilingoje virtuvėje.

10. Dramblio kaulo virtuvės grindų plytelės:

Dramblio kaulo spalvos virtuvės grindų plytelės

Šioje virtuvėje matome, kaip dramblio kaulo spalvos plytelės gali sukurti vientisą išvaizdą ir erdvės iliuziją. Dekoras išsiskiria šiuolaikiniu stiliumi ir pabrėžia minimalistinį kontūrą. Ši virtuvė su ryškiai poliruojančiomis blizgiomis plytelėmis jaučia šviesų, gaivų pojūtį. Spintos spalvos pasirinkimas ir prietaisai puikiai atitinka šios virtuvės spalvų schemą. Šios porcelianinės virtuvės grindų plytelės yra labai patvarios ir lengvai prižiūrimos.

11. Rudos virtuvės grindų plytelės:

Rudos virtuvės grindų plytelės

Šios unikalios puikiai atrodančios plytelės atrodo šiltai ir jaukiai, todėl virtuvė atrodo elegantiška ir patogi asmeninė šventovė. Šios terakotos kvadratinės virtuvės grindų plytelės tinka virtuvėms ir suteikia kaimišką estetinį patrauklumą, o kambario dekoras puikiai dera su pasirinktomis medinėmis spintelėmis ir spintelėmis. Visa tai kartu su nerūdijančio plieno virtuvės prietaisais sukuria puikų šios jaukios, tačiau elegantiškos virtuvės ansamblį.

12. Žalios virtuvės grindų plytelės:

Žalios virtuvės grindų plytelės

Šioje virtuvėje matome prancūziško stiliaus prisiminimus, ir yra puikus elegancijos ir jaukumo derinys, kuris suteikia šiai nuostabiai virtuvei žemiško jausmo. Čia matoma tiek daug spalvų, o tai priešingai nei ryškiai baltos virtuvės spintelės. Gražūs kabantys vazoniniai augalai sukuria įspūdį, kad gamta iš išorės patenka į virtuvę. Gražios virtuvės grindų plytelės, šviečiančios ryškioje šviesoje pro langus, dar labiau padidina šios gražios virtuvės žavesį.

13. Medinės plytelės virtuvės grindys:

Medinės plytelės virtuvės grindys

Čia matome virtuvę su naujausiomis virtuvės grindų plytelėmis, kurios primena medieną ir turi daug charakterio. Tai gražiai atspindi savininko asmenybę ir turi paprastą, bet elegantišką išvaizdą. Subtilios spalvos puikiai dera su virtuvės spalvų schema ir turi lengvą apdailą. Natūrali šviesa pro langą suteikia virtuvei ryškią išvaizdą ir gerai dera prie medinių spintelių. Centre esanti sala su marmuriniu stalviršiu suteikia šiai jau gražiai virtuvei žavesio.

14. PVC grindų plytelės Virtuvė:

PVC grindų plytelių virtuvė

Šioje virtuvėje matome nedideles virtuvės grindų plyteles, pagamintas iš PVC, kurios turi seną paprastą žavesį. Plytelės yra šiltos ir žemiškos spalvos ir puikiai dera prie šios nuostabios virtuvės dekoro. Baltos ir kreminės spalvos medinės spintelės su natūralia šviesa, sklindančia pro baltus langus, atrodo labai jaukiai ir jaukiai. Šio tipo plytelės yra populiarios, nes jas greitai ir lengvai sumontuojama.

15. Akmens virtuvės grindų plytelių dizainas:

Akmens virtuvės grindų plytelės

Šioje virtuvėje matome elegantišką pilką ir baltą natūralų akmenį, kuris puikiai dera su namų dekoru ir yra viena geriausių plytelių virtuvės grindims. Šis plytelių klojimas padeda subtiliai apšviesti virtuvę ir neperžengti jos šviesiai smėlio spalvos spintelių ir viršutinių žibintų. Nors išplanavimas yra mažas, skoningai išdėstyti prietaisai taupo vietą ir atrodo jaukiai, jaukiai ir dramatiškai.

Jei esate ant savo virtuvės naujos išvaizdos slenksčio, tada šiame straipsnyje galite patekti į žavingą gražių ir spalvingų plytelių pasaulį su daugybe spalvų, stilių ir raštų. Šie spalvingi virtuvės grindų plytelių dizainai yra pagaminti iš skirtingų medžiagų ir siūlo įvairias tekstūras. Rinkdamiesi įsitikinkite, kad ne tik tinka jūsų namų aplinkai, bet ir turi atlaikyti kasdienio naudojimo sunkumus. Tikimės, kad šis išsamus straipsnis padės jums išsirinkti tinkamą plytelę ir suteiks džiaugsmo bei šilumos jūsų namams!