Individualizuotos pagalvės yra puikus būdas padaryti jūsų namus ar automobilį dekoratyvesnius. Ir procesas yra labai paprastas – jūs perkate dekoratyvines pagalvių užvalkalus savo esamoms pagalvėms, o tada įkišate jas į tuos užvalkalus. O voila, jūs gaunate naują ir nuostabiai atrodančią pagalvę, pagamintą pagal užsakymą. Nėra geresnės idėjos, kaip suasmeninti savo pagalves. Štai kodėl šis sąrašas padės jums pasirinkti geriausius sau ir savo šeimai.

Geriausi pagalvių dizainai Indijoje:

Pateikiame 9 paprastus ir modernius pagalvių dizainus, kurie daro jūsų interjerą patrauklesnį. Pažvelkime į juos.

1. Individualiai suprojektuotas pagalvės dizainas:

Pagal užsakymą sukurtos pagalvės

Jei jums patinka individualizuotos pagalvės, tai privers jus šypsotis. Ši importuota pagalvė yra visiškai pagaminta iš medvilnės ir taip pat yra importuojama. Ši ekologiška pagalvė padės jums įterpti savo paveikslėlį ar bet kokio tipo tekstą. Šią pagalvę galima naudoti tiek namuose, tiek automobilyje. Absoliučiai, geriausiai suasmeninta pagalvė su nuotrauka, jei atvirai.

2. Individualizuotos namų dekoro dizaino pagalvės:

Individualizuotos namų dekoro dizaino pagalvės

Jei jums patinka asmeninės pagalvės, tai bus geriausias pasirinkimas. Ši pagalvė pagaminta iš visiškai medvilnės ir lino mišinio, taip pat yra užtrauktukas, kuris visiškai užsandarina. Šis modelis pateikiamas tik priekyje ir atrodo labai gražiai. Šios naujos pagalvės neabejotinai privers jūsų kitas pagalves atrodyti nuostabiai.

3. Baltos medvilnės užtrauktuko pagalvės dizainas:

Baltoji medvilninė užtrauktuko pagalvė

Jei jums patinka naudoti pagalvėles pagalvę, galite tai išbandyti. Ši pagalvė pagaminta iš minkštų ir medvilninių medžiagų, kurios ne tik tinka jūsų odai, bet ir yra ekologiškos. Jis taip pat turi užtrauktuką, kuris lieka nematomas. Gražus pagalvės dizainas ir modeliai taip pat atrodo puikiai ir gražiai.

4. Dvipusis patalpų nuotraukų pagalvių dizainas:

Dvipusės vidinės nuotraukų pagalvės

Tai yra viena iš geriausių pagal užsakymą dabar spausdinamų pagalvių. Jie tikrai labai patogūs ir atrodo gražiai. Jie yra labai atsparūs blukimui ir taip pat padės pagyvinti jūsų kambarį. Pagalvės atspausdintos iš abiejų pusių, nuostabios kokybės kiekvienoje pusėje. Tai viena iš minkščiausių ir stilingiausių pagalvių.

5. Dekoratyvinis pagalvėlių dizainas:

Dekoratyviniai pagalvių užvalkalai

Tai viena unikaliausių dekoratyvinių pagalvių, kokias tik galite rasti. Pagalvių užvalkalai pagaminti iš lengvos, labai patvarios tekstūros ir šiek tiek šiurkštūs. Pagalvių užvalkalai buvo sukurti pas plačius rankų darbo profesionalus, kad nebūtų jokių nusiskundimų ir puikiai tinka bet kokiam naudojimui namuose. Užtrauktukas taip pat yra visiškai paslėptas.

6. Rankų darbo individualūs pagalvių užvalkalai:

Rankų darbo individualūs pagalvių užvalkalai

Tai viena iš paprasčiausių, tačiau madingiausiai atrodančių individualizuotų dekoratyvinių pagalvių. Pagalvių užvalkalai pagaminti iš poliesterio ir vilnos ir gali būti naudojami kiekvieną dieną, taip pat gali būti naudojami kaip puikus dekoro elementas. Dėklai paprastiems vartotojams atrodo labai skirtingi, mieli ir žavūs. Ši rankų darbo pagalvių užvalkalas taip pat turi paslėptą užtrauktuką.

7. Individualizuota nuotraukų pagalvės užvalkalas:

Nuotraukų pagalvė

Individualizuotos nuotraukų pagalvės yra puikus būdas parodyti savo stilių ir šeimos nuotraukas artimiesiems ir kitiems. Šie atvejai ne tik puikiai atrodo, bet ir sukuria pareiškimą. Visiškai būtini šiuolaikiniams namams, todėl puikus pirkinys visai jūsų šeimai.

8. Siuvinėta medvilnės pagalvės užvalkalas:

Siuvinėtas medvilnės pagalvės užvalkalas

Jei planuojate įsigyti pagal užsakymą siuvinėtas pagalves, peržiūrėkite šias parinktis. Šie užvalkalai pagaminti iš storo medvilninio lino audinio, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Tai labai minkšti, minkšti, panašūs užvalkalai, kurie atrodo labai gražiai ir gyvybingai. Šie viršeliai spausdinami tik iš vienos pusės ir turi paslėptus užtrauktukus.

9. Subtilus organinės medvilnės apvalkalas:

Subtilus ekologiškos medvilnės apvalkalas

Šios specialiai pagamintos pagalvės yra puikios pagalvių užvalkalai jūsų mažiems vaikams. Šie kriauklės yra rankų darbo ir visiškai pagaminti iš ekologiškos medvilnės, kurioje nėra jokių kenksmingų cheminių ir kitų medžiagų. Jie yra labai purūs ir suteikia minkštą atramą jūsų vaikų galvai ir kaklui. Jie taip pat nėra alergiški.

Taigi dabar mums turėtų būti visiškai aišku, kad yra tiek daug būdų, kaip galite pritaikyti savo pagalves. Pirkdami dėklus ar kriaukles, galite juos papuošti įvairiomis nuotraukomis. Jie visi atrodys puikiai, todėl miegas bus patogesnis ir ramesnis.