Pirmiausia, kalbėdami apie neto sarees, jūs tiksliai žinote, kokie jie yra subtilūs. Nenorite, kad dėl jūsų palaidinės kabliukų jie čia pamestų stygą ar akmenį. Kad ir kokia sena ar datuojama būtų saree, sarees niekada neišeis iš mados. „Saree“ yra nesenstanti ir klasikinė tradicinė apranga. Šis gražus drabužis puikiai puošia kiekvienos Indijos moters kūną. Jį galima nešioti bet kur. Yra įvairių tipų sarees, tačiau neto saree vėl sutelkė dėmesį į daugiau dizaino ir atrodo visiškai stulbinančiai.

Taigi, dabar, kai jūs pats nusipirkote ir ieškote geriausių savo saree palaidinių, kaip mes padėsime jums nuspręsti? Skaityk.

Gražus palaidinės kaklo dizaino katalogas „Net Sarees“ su vaizdais:

Kaklo dizainas vaidina ne mažiau svarbų vaidmenį, kad moterys atrodytų gražiai. Pažvelkite į naujausius tinklinių sarees palaidinių dizainus, kuriuos surinkome jums.

1. Mėlyna ir auksinė palaidinė:

Mėlynos ir auksinės palaidinės dizainas „Net Saree“

Ši palaidinė jums tiks geriausiai, kai ieškote mėlynos spalvos neto saree palaidinės kaklo dizaino. Be to, palaidinė yra paprasta, todėl visas dėmesys lieka aplink jūsų pasirinktą saree įmantrų palu. Idealiai galite dėvėti bet kokią paprastą progą.

2. Palaidinė be rankovių:

Vienos palaidinės su rankovėmis dizainas „Net Saree“

Kai pati saree giriasi vien drabužiais, kodėl palaidinės kaklo dizainas taip pat negali atitikti to pavyzdžio! Palaidinės drabužiai yra medvilniniai ir paprasti, tačiau rankovės yra tos pačios spalvos skaidrių paprastų nėrinių. Dėvėkite jį plaukiojančio stiliaus ir jums tikrai nereikia jokių papildomų priedų, kurie papildytų jūsų išvaizdą. Šis naujausias tinklinės palaidinės dizainas gali būti idealus drabužis vakarėliui.

3. Palaidinė su apvadu:

Palaidinė su apvadu „Net Saree“

Ši palaidinė yra tos pačios spalvos kaip ir saree, tačiau tai, kas atrodo taip nuostabiai, yra sidabrinė siena, strategiškai išdėstyta palaidinės atraižose. Paprastai tai yra drąsus žingsnis ir, jei esate tikri, kad jūsų saree neuždengia krūtinės, galite tai padaryti!

4. Paprasta vienos spalvos palaidinė:

Paprastas vienos spalvos palaidinės dizainas „Net Saree“

Kai planuojate dėvėti saree, kurioje yra siuvinėjimas, nenorite, kad jūsų palaidinės dizainas sutaptų su jūsų saree akmenimis. Tokie atvejai yra naudingi. Šis tinklinės palaidinės modelis yra labai paprastas ir vienspalvis, todėl idealiai tinka paprastoms progoms. Taip pat galite išbandyti įvairius kaklo modelius ir pritaikyti pasirinkimą pagal savo skonį.

5. Vieno peties siuvinėjimo palaidinė:

Vieno peties siuvinėjimo palaidinė „Net Saree“

Čia matomas petį, kuris laiko saree, su pusiau rankovėmis. Palaidinė yra unikali, o aukštas kaklas pasižymi gražiu to paties dizaino rėmu, apimančiu likusias palaidines. Šis naujausias tinklinės palaidinės dizainas yra tikrai kūrybingas ir galbūt norėsite jį dėvėti vakarėliui. Atlikite tai stilingai. Jums reikia tik tam tikro pasitikėjimo, kad galėtumėte dėvėti ir nešiotis šią teisę. Taip pat galite išbandyti keletą unikalių kaklo modelio dizainų.

6. Vienos peties palaidinė:

Vienos peties pūkuotos palaidinės dizainas „Net Saree“

Tiesiog kai manėte, kad pūstos palaidinės išėjo iš mados, štai viena įrodys, kad klystate. Tai paprasta palaidinė, kuri gerai atrodys su atitinkančia juoda saree arba balta tinkle. Šis palaidinės kaklo dizainas tinklui saree puikiai tiks bet kurią dieną. Pūstos palaidinės užtikrina, kad jos atrodo paprastos, tačiau taip pat suteikia subtilų stilių jūsų apsirengimui. Juoda tinklinė palaidinė puikiai derės su bet kokia kita tamsios spalvos saree.

7. Palaidinė su aukšta kakleliu su visomis rankovėmis:

Gėlėta palaidinė su aukšta kakleliu su rankovėmis, skirta „Net Saree“

Pilnos palaidinės su rankovėmis, skirtos neto sarees, visada yra nuostabios. Palaidinės kaklelis, kurį matote čia, yra aukso briaunos, o likusioje palaidinėje, įskaitant visas rankoves, yra gražus gėlių blizgučiai, kurie puikiai dera su bet kokia juoda saree su siena, tačiau neto sarees atrodo geriau, kaip matote čia. Palaidinė taip pat derės prie siuvinėtos saree, kuri yra pageidautina spalvota. Galbūt norėsite išbandyti visą ranką arba galite pasiimti pusę rankovės.

8. Oranžinė palaidinė su kaklu:

Oranžinės pakabos kaklo palaidinės dizainas „Net Saree“

Čia matoma palaidinė tinklinėms sarees yra oranžinė apynasrio kaklelis, kuris atrodo dar geriau su šia taškuota tara. Taigi, kai esate nusiteikę eksperimentuoti, tai būtų jūsų geriausias pasirinkimas. Išbandykite šį naujausią tinklinės palaidinės dizainą su spalvinga saree. Palaidinė idealiai tinka be rankovių ir puikiai atrodys vestuvėms ar vakarėliui.

9. “Off-Shoulder Net Saree” palaidinė:

„Off Peet Net Saree“ palaidinės dizainas

Kitas sąraše esantis, jei nebuvote pakankamai drąsus dėl savo neto saree, galite pridėti dar vieną įbrėžimą, atsitraukdami nuo peties nuo scenos. Ši tinklinė saree palaidinė puikiai derės su bet kokios rūšies saree ir spalva. Palaidinė be rankovių čia yra idealus pasirinkimas. Taip pat galite įtraukti tam tikrą darbą prie palaidinės kūno.

10. Palaidinė su aukštu apykaklės kaklu, skirta „Net Saree“:

Palaidinės su aukštu apykakle kaklo dizainas „Net Saree“

Aukšta apykaklė kartu su visomis rankovėmis atrodo tiesiog pasakiškai. Aukšta apykaklė suteikia stiliui išskirtinės elegancijos. Išbandykite uždarą petį. Kai tai padarysite, įsitikinkite, kad palaidinė turi visą dizainą. Rinkitės trijų ketvirtadalių rankovę su kitokia siena ant rankų. Už tai?

11. “Net Saree” palaidinė be peties:

Palaidinės be peties dizainas „Net Saree“

Palaidinės modelis nuo peties suteikia labai elegantišką ir spalvingą išvaizdą. Siuvinėjimas viršutinėje palaidinės dalyje daro jį nepakartojamą ir tobulesnį. Palaidinė be pečių tinklelis yra susiuvama iki tobulumo. Išbandykite įvairius darbus su palaidine. Veidrodinis palaidinės darbas bus idealus pasirinkimas, kad ji gražiai spindėtų per tinklą.

12. Tinklinė palaidinė „Net Saree“:

Tinklinė palaidinė, skirta „Net Saree“

Patinka palaidinė be nugaros? Na, naudodami šią palaidinės dizainą visoms rankovėms, skirtą neto saree, jūs iš tikrųjų galite ją puikuotis. Šis sarees palaidinės kaklo dizainas, skirtas sarees, yra nauja tendencija ir gerai atrodys su jūsų saree. Jį galima papildyti stilingais mazgais gale ir bet kokia puošmena, jei norite.

13. „Sweetheart“ kaklo palaidinė „Net Saree“:

„Sweetheart“ kaklo palaidinė „Net Saree“

„Sweetheart“ palaidinė suteikia karališkai atrodančią palaidinės kaklo dizainą, skirtą neto sarees. Siuvinėjimas ant šios palaidinės atliekamas iš įvairių medžiagų, tokių kaip nėrinių siuvinėjimas, sunkus zari, zardosi darbas ir tt.

14. Valčių kaklo tinklo palaidinės dizainas „Net Saree“:

Valties kaklo tinklo palaidinės dizainas „Net Saree“

Reikėtų pasirinkti neto saree palaidinės kaklo dizainą. Šis tinklinės palaidinės dizainas, skirtas net saree, atrodo labai gražiai. Modeliai gali būti siuvinėjimai ar kratiniai. Prie saree tinkančius raištelius galima naudoti palaidinės galuose. Tai gali būti pilnos rankovės, pusės rankovės arba be rankovių. Tinklinės palaidinės mygtukai yra užpakalinėje pusėje, nes tinkleliai paprastai būna šiek tiek skaidrūs. Valties kaklas yra naujas mėgstamiausias miesto modelis. Kas gali būti geresnis būdas suderinti šį palaidinės modelį su jūsų neto saree?

15. Kinų apykaklės palaidinė „Net Saree“:

Kinų apykaklės palaidinė „Net Saree“

Šiuo palaidinės stiliumi ant palaidinės yra maža apykaklė su nėriniais ir vamzdeliais ant apykaklės ribos. Ant apykaklės krašto ir visos iškirptės galima pridėti kitokio tipo nėrinių, kad atrodytų ypač gerai. Kinų apykaklės palaidinės dizainas yra labai gražus ir stilingas palaidinės dizainas. Prie šios pusės tinklinės palaidinės dizaino derinkite kelis auskarus.

16. “Halter Neck” palaidinė “Net Saree”:

Palaidinės kaklo palaidinės dizainas „Net Saree“

Kalbant apie neto saree palaidinės kaklo dizainą, pakabuko kaklo palaidinė yra sudėtingas Bolivudo palaidinės dizainas. Palaidinėje su kaklo kakleliu patogu puikuotis savo oda ir rankomis. Jis atrodys žaviau, kai plaukai bus surišti ir priderinti prie tinkamo auskaro.

17. Apvalios kaklo ir kvadratinės kaklo dizainas:

Apvalios kaklo ir kvadrato formos dizainas