Tradicinės pietų vestuvės dažniausiai matomos su moterimis, visiškai apsirengusiomis pietų Indijos drabužiais. Pietų Indijos mados etiketai savo apranga primena auksinį pasaulį. Be sunkių juvelyrinių dirbinių, yra sarees atspalvių, kurie beveik turi auksinį atspalvį, o palaidinės taip pat turi daug aukso kūrinių puošmenų ir dizaino.

Dizainerės Pietų Indijos palaidinės yra pagamintos iš šilko ir medvilnės bei yra siuvinėtos auksiniais siūlais. Norėdami susidoroti su tradicine Pietų Indijos išvaizda, turite sujungti daugybę dalykų, kad atrodytumėte dinamiškai kaip Pietų Indijos nuotakos. Nuostabūs papuošalai ant galvos alkūnės ir kaklo puikiai atrodo kartu su padažu. Indiškas vietinių drabužių jausmas atrodo nuostabiai ant Indijos moterų. Netgi užsienio ponios žavėjosi tradicinės indiškos saree palaidinės išvaizda.

Dizainerių mados palaidinės Pietų Indijos stiliumi:

Galime išvardyti keletą geriausių Pietų Indijos dizainerių palaidinių dizaino kolekcijų, kurias galima susiūti pietų Indijos sarees.

1. Darbas su rankovių palaidine:

pietų indijos palaidinė

Saree palaidinė iki alkūnių, visiškai papuošta deimantais ir aukso spalvos siūlais atrodo nuostabiai. Pietų Indijos mados saree palaidinė neįtikėtinai atneša geriausią moterišką aprangą. Kontrastas saree padidina derinio grožį. Daugiaspalvis rožinės geltonos ir žalios spalvos derinys suteiks nuostabų vaizdą ir išvaizdą. Nors taškelio tipo auksiniai taškai ant saree visur suteikia dizaineriui sunkią išvaizdą.

2. Pietų Indijos palaidinė su pūkuotomis rankovėmis:

Pietų Indijos palaidinė su pūkuotomis rankovėmis

Pietinės Indijos saree palaidinės dizaino pūkuotos rankovės atrodo neįtikėtinai. Tamsiai mėlyna auksinė brochette palaidinė su kontrastingu aukso atspalviu ruda saree atrodys fantastiškai. Pūstos rankovės ir storas kraštas ant rankovių suteiks dizainerio išvaizdą. Paprastai paprastos auksinės ribos dažniausiai matomos Pietų Indijos sarees. Tačiau dizaino ir puošybos mišinys taip pat matomas daugelyje dizainerių sarees.

3. Pietų Indijos kirpimo darbo palaidinė:

Pietų Indijos kirpimo darbo palaidinė

Pietų Indijos dizainerių palaidinės taip pat gali būti suprojektuotos su iškirptais auksiniais kraštais. Puikus tradicinių motyvų dizainas nuostabiai atrodo ant iškirptės ir rankovių. Tamsios spalvos saree su išpjautais aukso kraštais saree yra puikus derinys. Rožinė spalva atrodo nuostabiai su auksiniu darbu. Aukso ir kremo centre atspausdinta saree dovanos dizainerių vestuvių kolekciją.

4. Pietų Indijos auksinė srieginė darbo palaidinė:

Pietų Indijos auksinė srieginė darbo palaidinė

Siūlai apie Pietų Indijos mados saree palaidinės dizainą. Kontrastinga spalva, tokia kaip žalios spalvos lapai su auksine saree, yra madingas saree kūrinys. Siūlai ant rankovių ir kaklo krašto sukuria tradicinius simbolius, tokius kaip baju juosta arba teeka ant rankovių, todėl jie skiriasi. Žalia ir raudona spalvos laikomos geriausiomis moteriai atrodyti vedusioms ir su vyro meile. Tradicinės šventos raudonos ir žalios spalvos yra būtinos kiekvienose Indijos vestuvėse.

5. Pietų Indijos sunki siuvinėta rankovių palaidinė:

Pietų Indijos sunki siuvinėta rankovių palaidinė

Sunkus siuvinėjimas ant pietų Indijos saree palaidinių rankovių turi turtingą ir unikalų dizainą. „Allover“ deimantų ar „zari“ darbai ir net „zardoshi“ darbai yra gerai žinomi ir dažniausiai naudojami kuriant palaidines pietų vestuvėse. Rožinės ir oranžinės spalvos derinys yra madingiausias šių dienų mados derinys. Žiupsnelis aukso visame saree suteikia dinamišką vaizdą.

6. Apvalios kaklo dizainerės Pietų Indijos palaidinė:

Apvalios kaklo dizainerės Pietų Indijos palaidinė

Pietų Indijos pakaušio palaidinės dizainas turi skirtingą ir įvairų dizainą, kuris užkariauja daugelio širdis. Apvalus kaklas ant nugaros, papuoštas blizgučiais ir deimantais bei zardoshi kūriniu, atrodo neįtikėtinai ir sunkiai suprojektuotas vestuvių ceremonijoms.

7. Pietų Indijos kvadrato formos kaklo palaidinė:

Pietų Indijos kvadrato formos kaklo palaidinė

Pietų Indijos geltona saree turi savo spalvingą ir tradicinę reikšmę. Auksinis sienų prisilietimas ir saree dėvėjimo stilius primena Indijos tradicijas. Kvadratinis kaklas palaidinės gale ir priekyje gali būti dizainerio siūlė prie pietinės Indijos kaklo dizainerio palaidinės.

8. Paprasta trijų ketvirtų rankovių Pietų Indijos palaidinė:

Paprasta trijų ketvirtų rankovių pietų indų palaidinė

Ilgos plonos rankovės su trimis ketvirtomis rankovėmis atrodo neįtikėtinai, o Pietų Indijos saree palaidinių mada atrodo neįtikėtinai. Aukso atspalvio rožinė kraštinė jūsų puošniai atrodo žavingai. Kai kurios moterys taip pat nori dėvėti visiškai plonas palaidinės rankoves, kad jūsų išvaizda taptų churidariška.

9. Trumpos rankovės „Brochette“ Pietų Indijos palaidinė:

Trumpos rankovės „Brochette“ Pietų Indijos palaidinė

„Brochette“ palaidinė yra visų laikų mėgstamiausia, derinama su pietų Indijos saree palaidinėmis. Rožinė palaidinė trumpomis rankovėmis su apykaklės kaklu atrodo neįtikėtinai. Apranga su aukšta apykakle kaklo pietų Indijos etikete atrodo išskirtinai.

10. Oranžinė rožinė Kancheepuram Saree palaidinė:

Oranžinė rožinė Kancheepuram Saree palaidinė

Rožinės oranžinės spalvos pietinės Indijos šilko saree palaidinės dizainas šiais laikais atrodo madingiausios mados visų laikų mėgstamiausias. Šilko audinys spindi žavesiu. Storas auksinis kraštas taip pat atrodo neįtikėtinai, nes likusios palaidinės spalva yra paprasta.

11. „Kanjivaram“ plataus krašto palaidinė:

„Kanjivaram“ plataus krašto palaidinė

Pietų Indijos mados saree palaidinių raštų kanjivaramo audinys atrodo nuostabiai. Oranžinė ir žalia saree su kontrastingos tamsios spalvos plačia siena atrodo nuostabiai. Vaani Kapoor gražiai rengiasi Kanjivaram saree su puikiais papuošalais ir tobula šukuosena.

12. Daugiaspalvė Pietų Indijos medvilnės Saree palaidinė:

Įvairiaspalvė Pietų Indijos medvilninė Saree palaidinė

Daugiaspalvė pietų Indijos medvilninė saree palaidinė su palaidinukės ilgomis rankovėmis atrodo išskirtinio dizaino. Tamsios spalvos skiriasi, o auksinės sienos atrodo dinamiškai ant saree. Pietų medvilnė taip pat laikoma geriausia medžiaga, kurią galima dėvėti Indijos vasaros dienomis.

13. Kerala stiliaus auksinė saree palaidinė:

Kerala stiliaus auksinė Saree palaidinė

Balta saree su auksine siena Pietų Indijos akcentu moterims atrodo neįtikėtinai. Balta veni, kuri visada tinka prie Pietų Indijos saree palaidinės šukuosenos, dėvi moteris, derančias su saree, atrodo nuostabiai. Prie tokios saree puikiai dera auksinė savarankiškai įspausta palaidinė. Gražios aktorės mėgsta puoštis pietų Indijos drabužiais paprastumu ir turtingumu.

14. Pietų rankovės vestuvinė palaidinė be rankovių:

Pietų Indijos vestuvinė palaidinė be rankovių

Pietų Indijos mados dizainerio vestuvių saree palaidinė dažnai būna balta arba kreminė su raudonais kraštais. Auksinė paprasta palaidinė su raštu be rankovių taip pat atrodo stulbinančiai ir madingai. Palaidinės be rankovių retai dėvimos, kai reikia tradicinės išvaizdos. Tačiau yra madingų ponių, kurios mėgsta keisti tradicijas.

15. Pietų pamušalo saree palaidinė su pamušalu:

Su pamušalu atspausdinta pietų medvilninė Saree palaidinė

Pietų Indijos šilko mados saree palaidinė, atrodanti neįtikėtinai balta ir atspausdinta palaidine. Išspausdinta palaidinė su pamušalu su skirtingomis spalvomis, susiūtomis trijų ketvirčių rankovėmis ir aukštu kaklu. Kreminė arba beveik balta saree su marškinių stiliaus palaidine tikrai suteiks jums elegantišką išvaizdą.

16. „Zari Border Sleeve“ palaidinė:

„Zari Border Sleeve“ palaidinė

Pietų Indijos mados saree palaidinė su šilko aukso spalvos kraštais atrodo visų laikų mėgstamiausia bet kuriai moteriai. Modelis yra pagamintas taip, kad puikiai tinka bet kokioms vestuvių funkcijoms ar renginiams. Auksinis auksinis zari darbas ant rankovių atrodo neįtikėtinai. Brocade ir šilko brokatas yra labai dėvimi Indijos ceremonijose dėl aukso siūlų.

17. Dizaineris Pattu Saree su unikalia palaidine:

Dizaineris Pattu Saree su unikalia palaidine

Dizainerio raudona pattu saree iš pietų Indijos mados saree palaidinės atrodo nuostabiai ir išskirtinai, kai dėvima su palaidine, visiškai priešinga audiniui. Tinklinio audinio pelenų spalva tiesiog daro jūsų išvaizdą neįtikėtinai stulbinančią. Raudonos, baltos ir kreminės sarees yra būtinos pietų Indijos santuokose. Nors tamsios spalvos, pavyzdžiui, violetinė, oranžinė, žalia, taip pat laikomos mėgstamomis tarp pietų moterų.

18. Etninė „Uppada Silk“ Pietų Indijos Saree palaidinė:

Etninė „Uppada Silk“ Pietų Indijos Saree palaidinė

Pietų Indijos audinio Uppada šilkas yra gerai žinomas ir žavingas saree prekės ženklas. Saree etninė išvaizda atrodo nuostabi. Audinys yra kietas, todėl lieka standus ant kūno. Išvaizda visiškai leidžia jaustis ne bendrai. Palaidinė iki alkūnių rankovių atrodo neįtikėtinai kaip pietų Indijos palaidinės modelis.

19. Naujausia „Talambralu Saree“ palaidinė:

Naujausia „Talambralu Saree“ palaidinė

Talambralu sarees atrodo ekstravagantiškai dizainerio sienoje su auksiniais siūlais, atliktais rankomis. Dizainerio pūsta rankovė iš pietų Indijos mados saree palaidinės atrodo įspūdingai ant Indijos nuotakų. Gėlių rankų darbo saree siena atrodo nuostabiai su auksiniu ir rožiniu atspalviu su kreminiu bendru saree. Palaidinė su borduotu pūstu rankoviu suteikia mielą išvaizdą.

20. Gražus palaidinės modelis Pattu Saree:

Gražus palaidinės modelis Pattu Saree

Pattu saree su tamsiomis spalvomis atrodo neįtikėtinai stulbinančiai. Dizainerio pietų Indijos palaidinės dizaino alkūnės pailgintos rankovės gali būti papuoštos deimantiniu kraštu centre, galima išskirti dizainerio palaidinę. Tamsiai mėlyna saree su auksiniu storu kraštu ir tamsi kaštoninė palaidinė su auksiniu kratiniu tikrai gali būti dizainerių vestuvių kolekcija.

Pietų Indijos sarees taip pat turi daug įvairių medžiagų. Pietų Indijos sarees tipų ir dizaino niekada netrūko. Yra labai garsus mano skaudamas krepas, Puttapaka sarees, Pochampally sarees, Narayanpet ir Bavajipet sarees, kurios puikiai atrodo Indijos moterims. Konrad ir Kancheepuram sarees ir kKanjivaram sarees turi skirtingus stilius. Dizainerių palaidinės, labiausiai derančios prie skirtingų sarees, puikiai atrodo pietų Indijoje. Pietų Indijos tradicijų vestuvės sveikina geriausius pietų tekstilės šilkus. Pietų Indijos sarees kolekcijose yra įvairių, kad visą drabužių spintą galite turėti tik su pietų Indijos drabužiais.