Ką tik įsigijote sau visiškai naują saree? Ar esate sumišęs, kaip jį stilizuoti? Būkite tikri! Šiame straipsnyje mes pristatome jums pagrindinį mados įkvėpimą, kuriame pristatomi kai kurie naujausi išgalvotų palaidinių dizainai. Šios palaidinės yra akimirksniu populiarios ponios, kurios labai mėgsta dėvėti kažką unikalaus kiekvienai progai. Naujausi kirpimai, audiniai, tekstūros ir raišteliai „Fancy“ palaidinės tikrai pavogs jūsų širdį. Jie tinka visoms amžiaus grupėms ir gana gerai veikia su daugiau nei viena saree. Prieš apsispręsdami dėl pasenusio dizaino, peržiūrėkite šias išgalvotas sarees su palaidinių dizainu, kad suspėtumėte su tendencijomis!

Šiandien yra tendencija, kai sarees nėra daug darbo su raišteliais, akmenimis ir kitais pakabukais. Paprastos paprastos, dviejų spalvų, atspausdintos „Patola“ ir kt. Suteikiamos puošnios palaidinės, kad atrodytų oriai. Toliau pateikiami keli drastiško dizaino puošnios palaidinės, tinkančios jūsų spintoms.

Išgalvotų palaidinių ypatybės:

Žodis „išgalvotas“ reiškia kūrybiškumą, originalumą ir vaizduotę. Taigi, jūs žinote, ko tikėtis iš šių puošnių palaidinių. Kai kurios geriausios šių cholio savybės yra šios:

 • Dizaineriai naudoja išgalvotas palaidines kaip būdą išreikšti savo meninį pobūdį. Štai kodėl matome daug žaismingų idėjų.
 • Šios palaidinės yra puikus įvairių medžiagų ir technikų mišinys, sukuriantis nuostabų šedevrą.
 • Jie siūlo netikėtą įprastos palaidinės posūkį, kad sukurtų neįprastą modelį.
 • Artėjančius dizainus ir modelius galite pastebėti puošniose palaidinėse, kurios labai įkvėptos „Celeb“ mados.
 • Išgalvotos palaidinės skirtos įvairių tipų auditorijai ir svyruoja nuo drąsaus dizaino iki kuklių modelių, nepakenkiant oomph veiksniui.

Gražūs palaidinių dizainai išgalvotoms sarees su vaizdais:

Čia yra geriausi „Ramp Look“ puošnių palaidinių modeliai.

1. Patch and Stone Work Fancy palaidinės modelis:

Patch and Stone Work Fancy palaidinės raštas

Vidutinio amžiaus moterys labai renkasi šilkinę puošnią palaidinę, skirtą sarees su priekiniu kaklo darbu. Priekinis kaklas yra megztas su deimantais, mažais perlais ir pleistrais, kad būtų sukurtas išgalvotas pusapvalės palaidinės kaklo dizainas. Užpakalinė dalis yra lygi, su kontrastingu paprastu apvaliu dizainu. Dizainas taip pat žinomas kaip „Bandhej Bharat“ dizainas arba „Gamthi“ darbo dizainas.

 • Palaidinės dizainas: Kreminė ir raudona išgalvota siuvinėta palaidinė
 • Medžiaga: Chinonas

2. Deimantinės palaidinės dizainas:

Deimantinės palaidinės dizainas

Tinklas ir medvilninis šilkas yra nuostabus išskirtinės palaidinės derinys. Brokato šilko palaidinė turi tinklines rankoves ir tinklo dizainą už nugaros. Tinklas iki galo surištas dideliu perlu, suformuojančiu deimanto formą. Deimantą sudarančio tinklo suspaudimo darbas taip pat yra panašus į du tarpusavyje pritvirtintus lankus.

 • Palaidinės dizainas: Žalia puošni palaidinė su nugaros kaspinu
 • Medžiaga: Net ir Brasso

3. Palaidinė iš vienos pusės:

Palaidinė iš vienos pusės

Gana garsus nuotakos drabužis, naujausios išgalvotos palaidinės yra vienos nėrinių dizaino. Palaidinės gale yra V formos dizainas su paprasta palaidine vienoje pusėje, o kita pusė suteikia nėrinių dizainą nuo peties iki juosmens. Kita palaidinės pusė paliekama paprasta, kad įmantriai atrodytų saree.

 • Palaidinės dizainas: Raudona puošni palaidinė su „Deep V“ nugara
 • Medžiaga: Georgette

4. Ovular Bow Net palaidinė:

Ovular Bow Net palaidinė

Išgalvotos dizaino palaidinės nugaros kaklo dizainas apima dizainą, pagamintą iš tinklo. Juodai palaidinei suteikiama permatoma nugara, sudaranti apskritą raštą, o juosmens gale užrišta lanku. Tai suteikia elegantišką išvaizdą ant paprasto šilko sarees. Dizainas plačiai vykdomas ant tinklelių ar šifono sarees mažos progos proga.

 • Palaidinės dizainas: „Black Net Fancy“ palaidinė su užpakaliniu lanku
 • Medžiaga: Grynasis

5. Be rankovių aukšto kaklo dizainas:

Dizainas be rankovių su aukštu kaklu

Išgalvota dizainerio palaidinė vestuvėms yra nauja išgalvota palaidinė, pagaminta iš aksomo ir papuošta sidabriniu pleistru ir akmenimis. Butelio žaliam aksomui yra padengta sidabro ir tinklelio danga, suteikianti aukštą kaklo efektą, be rankovių. Kaklo dalis taip pat suprojektuota taip, kad būtų sunki.

 • Palaidinės dizainas: „Teal Blue“ išgalvota dizainerio palaidinė su akmenimis
 • Medžiaga: Tinklas ir aksomas

6. Paprasta auksinė brokato palaidinė:

Paprasta auksinė brokatinė palaidinė

Norite supaprastintos išvaizdos! Sunkios ar lengvos sarees puikiai tiktų auksinėms brokato palaidinukėms. Paprastas palaidinės išgalvotas dizainas sukurtas su šešiakampiu nugaros dizainu, kuris yra gilus, kad žavingai atrodytų bet kokia saree. Tai suteikia saree puikią išvaizdą mažomis progomis. Auksinė brokatinė palaidinė geriausiai tinka Patola sarees, Pattu Sarees, sela ir bandhani.

 • Palaidinės dizainas: Auksinės spalvos išgalvota brokatinė palaidinė su Dori
 • Medžiaga: Brokatas

7. Priekinės grandinės palaidinės dizainas:

Priekinės grandinės palaidinės dizainas

Kitoks įmantrių saree palaidinės nugaros kaklo dizaino dizainas yra pagamintas iš medvilninio šilko medžiagos. Palaidinei suteikiama nedidelė apykaklė ir apskritas lašas. Palaidinės priekyje yra grandininė anga striukės išvaizdai vakarėliuose. Tokios palaidinės geriausiai tinka sarees, pagamintoms iš medvilnės ar šilko, ir vienoje pusėje yra atspausdinta palla, kad dizainas būtų matomas.

 • Palaidinės dizainas: Persikų išgalvota dizainerio palaidinė su užtrauktuku priekyje
 • Medžiaga: Georgette

8. Palaidinė be rankovių:

Palaidinė be rankovių

Norite drąsios išvaizdos paprastos saree su spindinčia siena! Juodosios saree tinkle yra sukurtas dizainas, kuris laikomas Indijos puošnia palaidine. Palaidinės viršuje yra tinklinė medžiaga, suteikianti lašo dizainą prie kaklo. Pečiai ir nugara paliekami nevaisingi, kad oda būtų matoma.

 • Palaidinės dizainas: Juoda išgalvota palaidinė aukštu kaklu
 • Medžiaga: Tinklas ir aksomas

9. Maharaštros išgalvotos palaidinės dizainas:

Maharaštros išgalvotos palaidinės dizainas

Gana pažįstamas išgalvotų palaidinių dizainas yra palaidinė, kurios priekyje yra lankas. Rankovės taip pat turi „Puff“ dizainą, todėl jos tampa žavesnės. Palaidinei taip pat suteikiamas gilus kaklas priekyje ir gale su šešiakampiu dizainu. Dizainas paprastai pagamintas iš šilko medvilnės arba šilko medžiagos, kad kreivės būtų viduryje.

 • Palaidinės dizainas: Rožinė gėlių rašto išgalvota Maharaštros stiliaus palaidinė
 • Medžiaga: Krepas

10. Gėlių spausdinimo brokatinė palaidinė:

Gėlių rašto brokatinė palaidinė

„Lehenga“ dizainai dabar yra populiarūs su brokatine palaidine su gėlių atspaudais. Naujausių išgalvotų palaidinių dizaino priekyje yra supakuotas dizainas iki kaklo, panašus į marškinius su apykakle. Palaidinės užpakalinė dalis yra kvadratinio dizaino, šalia paliekant plačius diržus. Tai suteikia bet kokios lieknos merginos nugarai patrauklią išvaizdą. Tai yra vienas iš naujausių išgalvotų sarees palaidinių dizaino.

 • Palaidinės dizainas: Gėlių atspausdinta išgalvota pasėlių stiliaus palaidinė
 • Medžiaga: Medvilnė

11. „Deep V“ palaidinės dizainas:

„Deep V“ palaidinės dizainas

Paprastas sarees geriausiai tinka prie blizgančių juodų, auksinių ar sidabrinių palaidinių, kad atrodytų nuostabiai. Juodai palaidinei čia iš priekio ir nugaros suteikiamas gilus V kaklas. Tai suteikia gražią dekoltė išvaizdą, kad atrodytų seksualiai, nors ir paprasto dizaino. Dizainas yra plačiai dėvimas per pusę saree modelių, kad būtų galima lengvai parodyti priekinį dizainą. Išbandykite šiuos drąsius palaidinių modelius išgalvotoms sarees, jei esate tikri dėl savo kūno.

 • Palaidinės dizainas: Juodos „Brasserie“ stiliaus puošni palaidinė
 • Medžiaga: Tinklas, blizgučiai

12. Patch Work dizainas:

Patch Work dizainas

Patchwork visada suteikė sunkioms Patola sarees puikias perspektyvas. Šis naujas išgalvotas palaidinės raštas turi paprastą šešiakampį nugaros dizainą, kai jis yra nusagstytas, suteikia elegantišką išvaizdą. Iš šilkinio išgalvoto saree palaidinės modelio pridedami mango pleistrai ir kiti smulkūs aukso papuošalai su auksiniais nėriniais rankovėse. Nuotakos taip pat renkasi savo santuokos funkcijų dizainą sunkiai dizainerio aprangai.

 • Palaidinės dizainas: Raudona išgalvota vestuvinė palaidinė su pataisymu
 • Medžiaga: Šilkas

13. Palaidinė su perlų siena:

Palaidinė su perlų siena

Perlai bet kokios palaidinės modeliui suteikia blizgančią išvaizdą. Panašios išgalvotos palaidinės, skirtos šviesiai spalvotoms sarees, yra pagamintos iš auksinių perlų ir pleistrų. Palaidinės nugarėlė suteikia puodo dizainą, kuriame yra perlų kraštas kartu su rankovėmis. Minimalus protektoriaus dizainas taip pat padidina jo grožį. Dizainas geriausiai tinka šilko ar šifono sarees ir lehengas su medicinine siena, panaši į palaidinės dizainą.

 • Palaidinės dizainas: Balta žalio šilko „Fancy Pearl“ darbinė palaidinė
 • Medžiaga: Žalias šilkas

14. Dviejų stygų palaidinės dizainas:

Dviejų stygų palaidinės dizainas

Auksinė palaidinė puikiai tiktų bet kuriai saree sienai. Auksinė šilkinė palaidinė, kai už nugaros yra styginių dizainas, suteikia rūkančiai puošnios palaidinės dizainą 2019. Palaidinės priekis yra apskrito dizaino, o nugara – plikas. Lieknos moterys šį dizainą plačiai dėvi vestuvėse.

 • Palaidinės dizainas: Auksinės spalvos puošni palaidinė be nugaros
 • Medžiaga: Blizgučiai

15. Nėrinių palaidinės dizainas:

Nėrinių palaidinės dizainas

Paprasta daugiaspalvė saree suteikia kalkių atspalvį sidabrine palaidine. Išgalvotas saree palaidinės nugaros kaklo dizainas sukurtas gėlių dizaino raišteliais. Nugara suprojektuota su nėriniais, kurie taip pat nešiojami ant pečių kaip rankovės. Tai geriausia vakarėlio aprangos išvaizda. Pleistrinius nėrinius taip pat galima įsigyti su mango gabalėliais, apskrito formos štanga ir pan.

 • Palaidinės dizainas: Auksinės spalvos puošni palaidinė be nugaros
 • Medžiaga: Blizgučiai

16. Palaidinė su pakaušio kaklu:

Bikinio palaidinė su kaklu

Paprastas rožinis saree su megztais apskritimais ant šilko buvo ant raudono kilimo su labai apšviesta išgalvota palaidine. Palaidinei suteikiama blizganti medžiaga su bikinio dizainu. Jis nėra su rankovėmis, bet su paprastomis juostomis, kurios yra surištos ant kaklo, paliekant nugarą atvirą ir matomą. Jis tiesiog pagamintas iš kvadratinės dangos, pritvirtintos dviem kaklo juostomis.

 • Palaidinės dizainas: Purpurinė pakabuko iškirpte palaidinė
 • Medžiaga: Blizgučiai

17. Skara palaidinė Lehenga dizainas:

Šalinė palaidinė „Lehenga Design“

Nepriekaištingos palaidinės dizaino virusas tarp paauglių vestuvėms yra skaros įkvėptas palaidinės dizainas. Palaidinė turi tinkamą odos aprangą su šifono ar švelnaus šilko sluoksniu ir mielais trūkumais. Viršutinė dalis taip pat suteikia sidabro spindinčių žavesio, kad suteiktų jai subtilumo. Dizainą galima dėvėti ant dizainerių lehengų priėmimams.

 • Palaidinės dizainas: Cream Cape Style puošni palaidinė
 • Medžiaga: Šifonas

18. Palaidinė be peties:

Palaidinė be peties

Moterys, žinančios apie madą, plačiai naudoja palaidinės dizainą su rankovėmis be peties. Išgalvotos palaidinės, skirtos sarees su plačiu kraštu, yra iškirptos giliai lūpomis priekyje ir gale su rankovėmis be pečių, mažu suspaudimo darbo modeliu, tinkančiu bet kuriai vakarėliui ar vestuvėms.

 • Palaidinės dizainas: Juoda puošni palaidinė be peties
 • Medžiaga: Krepas

19. Bikinio palaidinės dizainas:

Bikinio palaidinės dizainas

Niekas neatrodytų prabangiai su tinkle saree, išskyrus bikinio sukurtą palaidinę su akvarelės juostele ant peties. Sidabrinė palaidinė yra įdėta sidabro karoliukais, kad būtų sukurta dizainerio išvaizda. Tai suteikia priešpiečių išvaizdą krūtinės modeliui bet kuriai aukštosios visuomenės partijai. Tai laukiamiausias raudonojo kilimo dizainas.

 • Palaidinės dizainas: Sidabrinė blizgučių be petnešėlių puošni palaidinė
 • Medžiaga: Blizgučiai

20. Nugaros kaklo lapų dizainas:

Nugaros kaklo lapų dizainas

Nuotakos išvaizda yra įmanoma, kai paprasta rožinė šilkinė palaidinė suteikia puošnumo su pūkuotomis rankovėmis ir giliu lapų raštu. Užpakalinė pusė papuošta akmenimis, perlais ir auksinėmis stygomis, suteikiančiomis įspūdingo dizaino vestuvėms.

 • Palaidinės dizainas: Pink Fancy Maggam darbo palaidinė
 • Medžiaga: Medvilninis šilkas

Iš pradžių puošnios palaidinės buvo dekoruotos tiesiog dviejų spalvų raišteliais arba paprastais auksiniais ir sidabriniais raišteliais. Tačiau pasikeitus mados industrijai, raišteliai dabar keičiami deimantinio akmens stygomis, pleistrų dizainu, dviejų spalvų raišteliais ir daug daugiau. Kartu su nugaros ir kaklo dizainu rankovėms taip pat suteikiami nuostabūs kirpimai ir modeliai, kurie taip pat taikomi palaidinukėms be rankovių.