Parkai yra prieglobstis miestiečiams, atokvėpis pavargusiems keliautojams ir malonumas turistams. Nuo pramogų parkų iki vandens parkų, viešųjų parkų iki nacionalinių parkų kiekvienas turi savo patrauklumą ir papildo kiekvieno miesto grožį, o kai kurie iš jų sudaro augalų ir gyvūnų gyvybę. Keliaujant žemyn į pietus iki komercinio miesto Keralos.

Gražūs Ernakulamo parkai su vaizdais:

Štai keletas Ernakulamo parkų.

1. Subhash Bose parkas:

parkai Ernakulame

Įsikūręs Keralos Ernakulamo miesto širdyje, „Subhash Bose Park“ yra puiki atsipalaidavimo vieta, kur galima ilgai pasivaikščioti ir pasigrožėti nuostabiomis Kochi ežero ir netoliese esančio uosto, apsupto žvejybos valtimis ir kanojomis, priplauktais laivais. , ir net įspūdingos turistų iš įvairių pasaulio vietų jachtos, esančios prie pat Bolgatty rūmų.

2. Vaikų parkas:

parks-in-ernakulam-vaikų parkas

Vaikų parkas Ernakulame, taip pat žinomas kaip Indira Priyadarshini parkas, siūlo pramogas visam amžiui. Kai kurie parko akcentai yra vandens tvenkinys su valtimis, riedučių čiuožimas ir mini žaislinis traukinukas, vedantis vaikus į jo parką. Muzikinis fontanas parko viduryje yra dar viena atrakcija, kurioje galima pamatyti vaikus šokančius pagal grojamą muziką.

Naujausias papildymas yra atsinaujinančios energijos parkas, kuriame vaikai mokomi daugybės natūralių energijos šaltinių ir jų veikimo. Šventinis laikotarpis vaikams atneša daugybę užsiėmimų, tokių kaip muzika ir šokis, tapyba ir piešimas, kurie visi siekia puoselėti jų neapdorotus talentus ir tuo pačiu metu juos atgaivinti..

3. „Veegaland“ pramogų ir vandens parkas:

parks-in-ernakulam-vettland-water-park

Pirmasis vandens pramogų parkas Indijoje yra Pallikkara mieste Ernakulamo rajone, 77 m aukštyje virš jūros lygio. Parkas yra pastatytas pagal tarptautinius standartus, todėl yra sauga ir higiena. Vandens iš pasivažinėjimų ir baseinų vanduo yra kruopščiai išvalomas, o elektrifikuojančių važiavimų saugos diržai tikrinami kasdien.

Pasivažinėjimai parke yra klasifikuojami kaip pasivažinėjimai vandeniu, pasivažinėjimai plaukais, pasivažinėjimai su vaikais ir šeimos pasivažinėjimai, tinkantys įvairaus amžiaus žmonėms. Parkas dar labiau papuoštas augalais ir medžiais, todėl tai taip pat yra puiki iškylos vieta.

4. Parko prospektas:

parks-in-ernakulam-park-avenue

Parko alėja Kočyje arba Ernakulame yra garsus bulvaras, iš abiejų pusių apsuptas daugiau nei 45 žydinčių medžių. 1 km atkarpa prasideda nuo Gandhi raundo ir baigiasi Brodvėjuje. Kelias yra parko zonoje, apsuptas kelių istorinių pastatų. Aukščiau iškilę medžiai sudaro baldakimą virš kelio, suteikdami jam seno žavesio ir neabejotinai paverčiant jį vieta, kurią verta aplankyti.