Gurgaonas yra Haryanoje, šiandien žinomoje kaip Nacionalinės sostinės regionas. Ji pamažu tampa pagrindiniu visų Indijos verslo centrų centru. Tai miestas, turintis trečias didžiausias pajamas vienam gyventojui šalyje. Pats miestas yra mažas ir jame nėra daug turistų lankomų vietų. Tai daugiausia sporto biurų pastatai.

Visa sritis laikoma pramonės ar IT sektoriumi. Tačiau šis regionas vis dar turi savo parkų dalį. Kai kurie labai garsūs nacionaliniai parkai yra Gurgaone ir visai šalia jo.

Gražūs parkai Gurgaone su vaizdais:

Čia yra keletas Gurgaono parkų, kuriuos galima aplankyti, kai esate Burgeone.

Sultanpuro nacionalinis parkas:

parkai Gurgaone

Šis parkas anksčiau buvo žinomas kaip Sultanpuro paukščių draustinis. Vėliau jis buvo paverstas nacionaliniu parku. Visi paukščių mylėtojai būtinai turi aplankyti šį parką Gurgaone! Jame gyvena daugybė retų ir gražių paukščių rūšių. Jis taip pat turi kitų laukinės gamtos formų, gyvenančių žalioje aplinkoje.

Parkas yra gerai prižiūrimas ir gražus. Kai kurie čia aptinkami paukščiai: paprastasis lankas, Paddyfield pipit, purpurinė saulutė, mažasis kormoranas, indiškasis kormoranas, paprastasis šaukštas, pilkasis frankolinas, juodasis frankolinas, indiškas volas, baltakaklis jūržuvys, dėmė, dažytas gandras, juodkaklis gandras , Baltas ibis, juodgalvis, mažasis eretis ir pan.

Atvykimas į biologinės įvairovės parką:

parkai-gurgaone-atvykimo-biologinės įvairovės parkas

Šis parkas yra Aravalli diapazone ir apima didžiulę 692 kv. kadaise šioje žemėje buvo gausu floros ir faunos. Tačiau jis buvo naudojamas kasybai ir sugadino jo natūralų vaizdingą grožį. Dabar, kai visas jo naudingumas buvo išstumtas, Delio plėtros tarnyba ir Delio universitetas ėmėsi jį atkurti. Priežiūra ir restauravimas buvo greitas ir efektyvus, tačiau vis tiek užtruks daug daugiau laiko, kol bus pašalintos kasybos padarytos žalos..

Tau Devi Lal biologinės įvairovės parkas:

parks-in-gurgaon-tau-devi-lal-bio -iversity-park

Parkas buvo atidarytas turint gerų ketinimų suteikti Gurgaono gyventojams gražią vietą, kur vakare pasiimti savo vaikus. Įžengus į savo lauką, įdėtos pastangos akivaizdžios iš gražių skulptūrų ir įėjimo. Tačiau prasta priežiūra gerokai sumažino parko didingumą! Šis parkas yra Gurgaono 52 sektoriuje.

Laisvalaikio slėnio parkas:

parkai-gurgaone-laisvalaikio slėnio parkas

Tai paprastas, tačiau gerai prižiūrimas parkas, esantis mieste, siekiant palengvinti korporacinio pasaulio šurmulį, kuriame miestas, atrodo, skęsta. Parkas yra gerai prižiūrimas ir idealiai tinka trumpiems ryto ar vakaro pasivaikščiojimams. Jo ribose yra net restoranų, kuriuose galite mėgautis maistu mėgaudamiesi nuostabiais aplinkiniais kraštovaizdžiais.

Okhla paukščių draustinis:

parkai-gurgaone-okhla-paukščių šventovė

Tai dar viena puiki paukščių draustinė, esanti netoli Delio. Nors ir ne visai Gurgaone, šis paukščių parkas yra labai arti jo. Plotas apie 3,5 kv. parke yra didelis ežeras, kuris yra gražus fonas daugybei čia randamų paukščių. Gulėdamas ant upės kranto, ežeras iš tikrųjų buvo sukurtas užtvenkus upę. Šis parkas dažnai persekioja visus rajone besilankančius paukščių mylėtojus.

Asola Bhatti laukinės gamtos draustinis:

parkai-gurgaone-asola-bhatti-laukinės gamtos šventovė

Šis parkas yra NCR (nacionalinis sostinės regionas) Tughlakabad regione. Ši vietovė tikriausiai yra paskutiniai miškų lopai, kadaise gyvenę visame mūsų sostinės Delio regione. Šiek tiek pusiau sausų šios šventovės miškų driekiasi iki Aravalli arealo Radžastane pradžios. Anksčiau ši kalnagūbris sportuodavo tankiais miškais, kurie važinėdavo po visą miestą. Tačiau dėl vystymosi atsiradęs miškų naikinimas žymiai sumažino jo apimtį.