Laknau yra miestas, turintis turtingą istorinę kilmę ir kultūrinį paveldą. Laknau mieste yra daug senų rūmų griuvėsių, kurie primena prabangų senųjų Laknajaus nawabų gyvenimo būdą. Nors miestas mažas, pritraukia keletą turistų ir turi nemažą dalį parkų ir kitų turistinių vietų. Keli jo rūmai turi lydinčius sodus, kurie dabar buvo paversti parkais.

Gražūs parkai Laknau su vaizdais:

Čia yra keletas geriausių parkų Laknau.

Dilkusha sodas:

parkai laimėje

Dilkusha sodas yra gretima Dilkusha kothi (rūmų) dalis. Nors originalus kothi stovi griuvėsiuose, sodas buvo atstatytas ir dažnai persekioja ryto vaikštinėtojus ir bėgikus. Pasivaikščiojimas taku, apsuptas kothi liekanų ir naujai pasodintų gėlių, yra įdomi patirtis. Griuvėsiai prideda istorinio žavesio, suteikdami jai asmenybės ir istorijos. Įėjimo mokestis yra pagrįstas ir praktiškas.

Swarna Jayanti Smriti Vihar parkas:

parks-in-lucknow-swarna-jayanti-smriti-vihar-park

Tai tipiškas viešasis parkas su atskiru vaikų skyriumi, kuriame yra supynės ir čiuožyklos. parkas pradeda pildytis nuo ankstyvos aušros, kai atvyksta pirmieji iš ryto vaikštinėtojai ar juokiantis klubo nariai. „Swarna Jayanti Smriti Vihar“ parkas pradedamas vadinti Laknauno fitneso taku! Įėjimo bilietus galima įsigyti už priimtiną kainą ir jie netgi turi mėnesio leidimo schemą.

Dr Ram Manohar Lohia parkas:

parks-in-lucknow-dr-ram-manohar-lohia-park

Daktaras Ram Manoharas Lohia buvo filosofas ir socialistas. Šis parkas buvo pavadintas jo vardu. Įsikūręs Gomti Nagar mieste, tai yra viena garsiausių iškylų ​​vietų Laknau mieste, kuriame yra dirbtinis ežeras. Parką sukūrė ir prižiūri Laknauno plėtros tarnyba. Rytiniams parko lankytojams buvo sudaryta speciali tvarka. Nuo 6 iki 7 ryto parko lankytojai gali mėgautis vokaline ir instrumentine muzika.

EKO parkas:

parkai-in-lucknow-eko-parkas

Tai yra viena iš populiariausių turistinių vietų Laknau. Parkas išryškina turtingą Laknaudo kultūros paveldą vešlių žalių sodų apsuptyje. Be gamtos grožio, kurį suteikia parko flora ir fauna, yra daugybė meno eksponatų, tokių kaip bronzinės gyvūnų ir medžių statulos, centrinis piliakalnis, vandens telkiniai su nuostabiais akmeniniais fontanais, kai kurie aukščiausi pasaulio fontanai, pagaminti iš bronzos ir granito ir tt, pritraukia turistų dėmesį į Laknauno meistrų įgūdžius.

Jyotiba Phule zoninis parkas:

parks-in-lucknow-jyotiba-phule-zonal-park

Šis parkas, esantis D-1 sektoriuje, Kanpur Road Housing Scheme, turi visus pagrindinius patogumus, kuriuos turėtų turėti parkas. Vešli žaluma, gražios gėlės, sūpynės, poilsio vietos, bėgimo takas ir gražūs fontanai – tik keletas gerų parko taškų. Tai geriausia vieta vietos gyventojams, norintiems atsipalaiduoti ar atlikti pratimus.

Begum Hazrat Mahal parkas:

parks-in-lucknow-begum-hazrat-mahal-park

Begum Hazrat Mahal buvo pirmoji Nawab Ali Shah žmona. Šis parkas buvo pastatytas jos atminimui. Ji turėjo didelį indėlį pirmajame laisvės judėjime, ir būtent šį jos indėlį vyriausybė norėjo pagerbti pastatydama jai memorialą. Šis memorialas buvo pastatytas senajame Viktorijos parke, kuris dabar žinomas kaip „Begum Hazrat Mahal“ parkas. Memorialas yra gražus skulptūros gabalas su spalvingomis gėlėmis, puošiančiomis jo aplinką.

Gautamo Budos parkas:

parks-in-lucknow-gautam-buddha-park

Šis parkas yra netoli Hathi parko. Jame yra keletas įdomių pasivažinėjimų vaikams ir plaukiojimas valtimis kanale suaugusiems. Parkas yra populiarus politinių partijų susibūrimas! Šio parko žali sodai yra saugi vieta, kur galite pasiimti ir savo vaikus.