Populiariai žinomas kaip vartai į Indijos šiaurės rytus, Guwahati yra svarbiausias miestas Asamo valstijoje. Visos pagrindinės Šiaurės Rytų Indijos įmonės turi savo centrus šiame mieste. Tačiau Guwahati yra svarbus ir turizmo požiūriu. jis geriau žinomas kaip Rytų šviesos miestas. Šiame Brahmaputros krante įsikūrusiame mieste yra keletas vaizdingų scenų, kurios pritraukia kelis turistus. Čia gyvenančių žmonių kultūra yra kitokia ir įdomi. Apskritai Guwahati yra puiki vieta raminančioms atostogoms.

Populiarūs Guvahačio parkai su vaizdais:

Čia yra devynių geriausių lankytinų Guvahačio parkų sąrašas.

1. Zoologijos sodai:

Gvahačio parkai

Sodo apylinkės yra žinomos kaip „Guwahati“ žalioji vieta. Tai savaime rodo nuostabų vaizdingą sodo sporto grožį. Zoologijos sodai išsidėstę didžiuliame 130 arų plote ir čia gyvena retos vieno raguoto raganosio rūšys. Šis nuostabus laukinės gamtos kūrinys yra viena iš pagrindinių Asamo valstijos lankytinų vietų. Šiame parke taip pat yra Afrikos dviejų ragų raganosis ir daugybė kitų floros bei faunos.

2. Manaso nacionalinis parkas:

parks-in-guwahati-manas-national-park

Įsikūręs Himalajų papėdėje, Manas nacionalinis parkas turi puikią atmosferą ir vaizdingą masyvių kalvų foną. Tai taip pat yra vienintelis rezervatas Asame, kuriame gyvena tigrai. Kai kurie šios laukinės gamtos draustinio miškuose dažniausiai pastebimi gyvūnai yra auksinis langūras, Azijos buivolai, drambliai, raganosiai, laukiniai stumbrai, laukiniai šunys (dhole), ūdros ir civetai.

3. Pobitora laukinės gamtos draustinis:

parkai-guvahati-pobitora-laukinės gamtos šventovė

Šis parkas yra kiek toliau nuo Guwahati. Jame gyvena garsusis Indijos vienaragis raganosis, Azijos buivolai, leopardas, laukinis lokys, civetas ir keletas kitų gyvūnų. Šventovė turi savo mišką ir jame yra gražių floros ir faunos scenų. Ji užima beveik 40 kv. Lapkritis iki žygio yra didžiausias laikas aplankyti šventovę.

4. Nehru parkas:

parks-in-guwahati-nehru-park

Nehru parkas yra paprastas senas viešasis parkas, pavadintas buvusio Indijos prezidento Jawaharlal Nehru vardu. Tai puiki vieta pasiimti savo vaiką ir tiesiog atsipalaiduoti. Jame yra keletas gyvūnų skulptūrų, nors tikros laukinės gamtos čia nerasta. Taip pat randamos kitos gražios statulos, puošiančios didžiulio parko dalis. Aplinka raminanti, yra sūpynių ir kitų pramogų vaikams.

5. Kazirangos nacionalinis parkas:

parks-in-guwahati-kaziranga-national-park

Šis parkas vėl yra ne Guwahati, bet netoli jo. Jis yra per daug žinomas dėl to, kad turi Indijos vienaragį raganosį. Bendras plotas apie 450 kv. parke gyvena įvairios floros ir faunos rūšys. Jis netgi buvo paskelbtas pasaulio paveldo objektu. Negana to, Kazirangos nacionalinis parkas taip pat yra tigrų draustinis ir jo miškuose yra daugybė kitų įdomių laukinių gyvūnų.

6. Nameri nacionalinis parkas:

parkai-guvahati-nameri-nacionalinis parkas

Šis parkas, esantis Rytų Himalajų papėdėje, nėra labai toli nuo Guwahati. Tai sporto laukinė gamta, apimanti daugybę tigrų, dramblių, leopardų, Indijos bizonų, baltųjų sparnuotų medinių ančių, tinginių lokių, Himalajų juodųjų lokių, Pangolinų, Indijos laukinių šunų, katinų ir pan..

7. Sukreswar Ghat parkas:

parks-in-guwahati-sukreswar-ghat-park

Sukreswar Ghat parkas yra dar vienas miesto parkas, kuriame yra raminanti aplinka, apsupta gražių augalų ir struktūrų. Šiame parke nėra daug laukinės gamtos, pavyzdžiui, tigrų ar raganosių, tačiau iš jo atsiveria nuostabūs Sukreswar ghat vaizdai. Turistai aplanko parką, norėdami pažvelgti į nuostabų saulėlydį per vandenis šiame gate.

8. Orango nacionalinis parkas:

parkai-in-guwahati-orang-nacionalinis parkas

Šis pilietis yra maždaug 140 km nuo Guwahati. Gyvūnai, tokie kaip vienaragis raganosis, karališkasis Bengalijos tigras, Azijos dramblys, šernas, šernas ir kiti yra šio parko laukinės gamtos dalis.

9. Prashanti Udyan:

parks-in-guwahati-prashanti-udyan

Tai dar vienas viešas parkas, esantis Guwahati, kuris dažnai persekioja tiek vietoves, tiek turistus. Šis parkas dažnai buvo naudojamas ir politinėms bei kitoms demonstracijoms.