Puna yra vienas iš labiausiai vykstančių šalies miestų. Pilnas prekybos centrų, pramogų parkų, ežerų ir fontanų; šis miestas yra tikrai gerai išvystyta ir graži vieta. Šauni atmosfera, didžiulė minia ir puikus maistas daro šią vietą įdomią ir labai patrauklią. Jei tikitės atrasti išgalvotų ir gražių Punės vietų, būtinai apsilankykite parkuose.

Gražūs parkai Pune su vaizdais:

Štai keletas gerų pasiūlymų.

1. Bund Garden:

parkai Pune

„Bund Garden“ yra vienas prestižiškiausių ir žinomiausių Punos sodų. Tai stiprus Maharaštros kultūros ir gyvenimo būdo atstovas. Parkas yra labai švarus, jame yra daug gėlių lovų ir krūmų. Šios vietos centrą supantys aukšti kokoso medžiai daro vietą patrauklią ir stulbinančią. Augalų gyvenimas čia yra puikus, o krūmai yra gerai apipjaustyti.

2. Kamala Nehru parkas:

Kamala Nehru parkas yra Punos pasididžiavimas. Ši vieta, užpildyta daugybe medžių ir krūmų, yra nepaprastai išskirtinė ir nuostabi. Pastatytos konstrukcijos yra gana meniškos ir tvirtos. Dėl jų vieta atrodo gerai įrengta ir patraukli. Apsilankymas šiame parke tikrai suteiks jums naują jausmą.

3. Rajiv Gandhi nacionalinis parkas:

parks-in-pune-rajiv-gandhi-national-park

Rajiv Gandhi nacionalinis parkas yra vienas iš geriausiai žinomų šalies laukinės gamtos draustinių. Jame telpa daugybė gyvūnų ir visi jie atrodo nuostabiai ir gražiai. Tokie parkai didina šalies estetinį grožį, taip pat rodo žmonių susirūpinimą laukine gamta ir augalais.

4. Pune Okayama nacionalinis parkas:

parkai-in-pune-Okeama-draugystės sodas

Pune Okayama nacionalinis parkas arba Pune Okayama draugystės sodas yra vienas gražiausių ir šviežiausių sodų, kuriuos kada nors matysite. Žolės, gerai apipjauti krūmai ir vešliai žalios augalų serijos tikrai privers jus įsimylėti šią vietą. Šis parkas taip pat yra gana gerai žinomas Pune ir kasmet sulaukia daug lankytojų.

5. Shunyo parkas:

parks-in-pune-shunyo-park-in-pune

„Shunyo“ parkas yra Punos „Koregaon“ parke. Jis yra žalias, ramus ir ramus, ši vieta yra puiki vieta atsipalaiduoti ir medituoti. Tai vienas iš populiariausių Punos parkų, kurį daugelis pamėgo ir įvertino. Jei ieškote atsipalaidavimo ir ramybės, turėtumėte visiškai aplankyti Punos Shunyo parką.

6. Tathawade parkas:

parks-in-pune-tathawade-udyan

Pune Tathawade parkas yra vienas didžiausių ir nuostabiausių parkų. Medžiai ilgi ir žali, o žemė gana švari. Jei ieškote izoliuotos vietos, turėtumėte visiškai atvykti į šią vietą. Tai padeda surasti savo vidinę sielą ir pakelti dvasinį gyvenimą į visiškai naują lygį.

7. Saras Baug:

parks-in-pune-saras-baug

Punas „Saras Baug“ yra labai švarus ir gražiai atrodantis parkas. Jame yra daug medžių, krūmų ir mažų augalų. Ši vieta puikiai tinka ilgam ryto pasivaikščiojimui ir atrodo labai gražiai lyjant. Kartkartėmis užsukite į šį parką ir tikrai pasimėgausite.

8. Baner Pashan biologinės įvairovės parkas:

parkai-in-pune-baner-prashan-biologinės įvairovės parkas

„Baner Pashan“ biologinės įvairovės parkas yra vienas garsiausių ir pripažintų Punos parkų. Tai nuostabu, tvarkinga ir labai gražu. Dėl daugybės augalų rūšių ši vieta yra unikali ir gerai žinoma.

9. P.L Deshpande sodas:

parks-in-pune-p-l-deshpande-japonų sodas

P.L. Deshpande sodas taip pat pripažintas japonų sodu. Ši vieta yra labai patraukli, graži ir jūs tikrai pasimėgausite, kai pasieksite šią vietą. Sodas yra beveik dangiškas.